bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

jjhfk

#101 jhj

2013-05-24 14:49

kıhk
assdfgv

2013-05-24 14:50

asdgyhfgkj bvnjgkkc h gfjhkhkhg jgfhg

Ziyaretçi

2013-05-28 10:27

25.05.2012 tarihinde kayseri pınarbaşı'da meydana gelen canlı bomba eyleminde şehit olan polis memuru Ahmet geben in ismini kayseri pınarbaşı emniyet müdürlüğüne verilmesini istiyoruz
ali

#104 dilekçe

2013-05-29 18:07

magdure ayşe yılmaz benim öz kızım olur.8 yıldan beri kullanmış oldugu cochlear ımlant marka işitme cihazını kullanmakta idi .2 hafta önce cıhazda arıza meydana geldi parçalarda da bozulma oluştu edindigim bilgilere göre 7 yılda bir cıhazın yenisinin verildiginden arızalı ve kullanılamaz hale gelen cihazdan dolayı magdure kızıma işitme cıhazının yenisinin verilmesi hususu gündeme gelmiştir. ancak benim işsiz oluşum herhangi bir sosyal güvencem maaşım ve gelirim olmaması nedeniyle ben de çocuguma bu cıhazı alabilme gücüm yoktur ancak sosyal yardımlaşmadan yardım aldıgımda alabilecegımı beyan etmek istiyorum ayrıca cıhazın fıyatının 3.000tl. oldugunu söyledıler bu nedenler bu cıhazın alınabılmesı için ankara dış kapı egitim ve araştırma hastanesınden rapor çıkartılıp verılmesı gerektiginden.keza işitme cıhazının arızalı olması nedeniyle deokulunu aksatmaktadır.özel egıtımde devam edememektedir.magdure kızımın daha fazla magdur olmaması açısından dilekçem ekinde sundugum saglık raporu engelli raporu kimlik fotokopisine göre yeni bir işitme cıhazının verilmesi için gereginin yapılasını velisi olarak arz ederım 29.05.2013
ali şakirpaşa uçak mah 43025 no 17 seyhan adana

#105 dilekçe

2013-05-29 18:10

magdure ayşe yılmaz benim öz kızım olur.8 yıldan beri kullanmış oldugu cochlear ımlant marka işitme cihazını kullanmakta idi .2 hafta önce cıhazda arıza meydana geldi parçalarda da bozulma oluştu edindigim bilgilere göre 7 yılda bir cıhazın yenisinin verildiginden arızalı ve kullanılamaz hale gelen cihazdan dolayı magdure kızıma işitme cıhazının yenisinin verilmesi hususu gündeme gelmiştir. ancak benim işsiz oluşum herhangi bir sosyal güvencem maaşım ve gelirim olmaması nedeniyle ben de çocuguma bu cıhazı alabilme gücüm yoktur ancak sosyal yardımlaşmadan yardım aldıgımda alabilecegımı beyan etmek istiyorum ayrıca cıhazın fıyatının 3.000tl. oldugunu söyledıler bu nedenler bu cıhazın alınabılmesı için ankara dış kapı egitim ve araştırma hastanesınden rapor çıkartılıp verılmesı gerektiginden.keza işitme cıhazının arızalı olması nedeniyle deokulunu aksatmaktadır.özel egıtımde devam edememektedir.magdure kızımın daha fazla magdur olmaması açısından dilekçem ekinde sundugum saglık raporu engelli raporu kimlik fotokopisine göre yeni bir işitme cıhazının verilmesi için gereginin yapılasını velisi olarak arz ederım 29.05.2013

Ziyaretçi

2013-06-08 08:09

Biz arkadaşlarımla Selçuklu Bosna Hersek Anadolu İmamhatip Lisesinde 1. sınıfta okuyoruz(9/N). Kuran -ı Kerim hocamız (İSMAİL AKMAN ) hepimizi sınıfta bırakmak istiyor. Biz okumak istiyoruz. Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyoruz.

Ziyaretçi

2013-06-10 14:54

Sayın Başbakanım ve ilgili Bakanlarım,
Bu dilekçeyi yazarken bir çözüm olacağına inanarak yazmıyorum. Nedeni de her ne Hikmet ise Hükümetinizin bu konuya bilinmeyen bir nedenden veya nedenlerden dolayı duyarsız kalmanızdır. Bahsedeceğim konu hakkında da hiç kimseyi de bugüne kadar suçlamadım vede suçlamıyorum da.Kounu ben ve benim gibiler ellerinde-avuçlarında yani yastık altında duran üç beş binimizi Ülkemizin Ekonomisine bir zerre katkımız,üç beş işsizimizede iş olur, bizlerede helalinden az da olsa bir kazanç olur ümidiyle 1990'lı yılların şartlarında böyle düşündük ve Yimpaş'a ortak olduk.Maalesef bugüne kadar ortaklığmızın akibetinden bazı girişimlerimize rağmen tatmin edici ne maddi nede manevi bir bilgi dahi alamadık.Elbette bu konuda sizlerin hiç bir suçu yok. Hatta kendimizden başkasınında suçu yok. Ancsk;şunuda belirtmek isterim.(Fırat Kenarında kurdun kaptığı kuzunun hesabı sorulacaksa) Yimpaş zedelerinde hesabı sorulur diye düşünüyorum.
Ssygılar.

Ziyaretçi

2013-06-10 17:09

başbakanımı mi seviyorum ülkemi seviyorum vatanımı miletimi seviyorum sayin başbakanımız recep tayyip erdoğan dünya lideri allahın izniyle durmak yok yola devam rabbim seninle olsun büyük usta tayyip baba,,
mehmet delidolu
Ziyaretçi

#109 diyarbakır halkı olarak yardımınızı bekliyoruz

2013-06-11 11:26

Öncelikle başbakanlığa teşekkürlerimi arz ederim böyle bir uygulamayı yürürlülüğe sokmanız.

Ben Diyarbakırda oturuyorum, maddi durumum iyi değil bir dükkanım vardı borçtan kapattım 5 tane çocuğum var.

Vergi borcum var inşallah onu ödemeye çalışacam ama param olmadığım için bekletiyorum.

5 tane çocuğum perişan haldeler bazen eve yüzüm tutmuyor gideyim elim boş dolap boş yani sizden ufak bir yardım diliyorum.

Gerçekten D.Bakır öyle haberlerde gördüğünüz gibi bir şehir değildir.

Diyarbakır sevgiye sahip çıkılmayı istenen bir şehirdir. inşallah bu sene diyarbakır ak partinin elinde olacak.

Yani sizden ricam bu mesajıma kulak verin çocuklarım için yardım istiyorum borçlarım var kredi borçlarım inanıyorumki

sizden bir yardım gelecek allaha emanet olun allah devletimize zeval vermesin cevap bekliyorum sizden saygılarımı arz ederim

Ziyaretçi

2013-06-14 12:45

0850-333-24-35 numaradan arayıp 2 yıllık tahahütlü ferdi aza sigortası yaptırdığımızı söylediler biz böyle ir sigorta hiç yaptırmadık. 1.yılı ücretsiz yaptırıp 2. yılıda aylık 21 tl 2014 mart ayına kadar ödeme yapmamız gerektiğini aksi taktirde icraya verecekleri ile tehdit ettiler aynı zamanda argo cümleler kullandılar. görüşme yaptığımız şahıs Defne Altıntaş isminde biri olduğunu söyledi firma Önlem Asistanlıkmıiş sizler aracılığıyla bu dolandırıcıların cezalandırılmasınız arz ve talep ediyorum. Saygılarımla Fatih Mutlugil 05343216380
safra01

#111 Dolandırıcılık

2013-06-14 12:45

0850-333-24-35 numaradan arayıp 2 yıllık tahahütlü ferdi aza sigortası yaptırdığımızı söylediler biz böyle ir sigorta hiç yaptırmadık. 1.yılı ücretsiz yaptırıp 2. yılıda aylık 21 tl 2014 mart ayına kadar ödeme yapmamız gerektiğini aksi taktirde icraya verecekleri ile tehdit ettiler aynı zamanda argo cümleler kullandılar. görüşme yaptığımız şahıs Defne Altıntaş isminde biri olduğunu söyledi firma Önlem Asistanlıkmıiş sizler aracılığıyla bu dolandırıcıların cezalandırılmasınız arz ve talep ediyorum. Saygılarımla Fatih Mutlugil 05343216380

Ziyaretçi

2013-06-16 11:55

Serap arslan hakkında şikayette bulunmuştum.Onunla ilgili gelişmeleri öğrenmek istiyorum.
leyla

#113 şikayet

2013-06-16 12:00

Serap arslan eşimle gayrimeşru ilişki yaşadığına dair şikayette bulunmuştum.Onunla ilgili gelişmeler hakkında bilgi istiyorum.

Ziyaretçi

2013-06-20 15:25

fatma abla yurt buyudum bana arkadaşlarımı haksızlık yapılıyor lutfen gel senle konuşmak istiyorum lutfen sesimi duy abla gelllll burda yazmak istemiyorum

Ziyaretçi

2013-06-21 19:31

9.uncu ayında 2012 yılında işle ilgili başvuruda bulunmuştum yaklaşık 1 yıla yakındır hiç bir sonuç ve bir cevap alalmaktayım gereken işlemlerin yapılmasını arz ederim mehmet reşit korul şehit oğlu

Ziyaretçi

2013-06-23 06:33

ıbbi sekreterler olarak ünivrsite okuyup emek verdik. İş alanlarımızın Hastaneler,halk sağlığı müdürlükleri,toplum sağlığı merkezleri geniş olmasına rağmen hak ettiğimiz hakkı alamıyoruz. Sağlık alanında çalışmayacaksak nerde çalışacağız. Eğer Tıbbi sekreterler alınmacaksa neden bölümleri açılıyor. Özel sağlık liselerinde bile Tıbbi sekreterlik bölümü var. Yazık günah değil mi Aileleri ne umutlarla okuttular. Emeğe saygı. Biz hak ettiğimiz hakkı istiyoruz. Sağlık bakanına ve yetkililere sesleniyoruz: Tıbbi sekreterler olarak haklarımızı helal etmeyeceğiz. Bir an önce yetkililerin çözüm bulması gerekir. Mecliste eski sağlık bakanına yeni sağlık bakanına soru önergeleri sunuldu. Tıbbi sekreterler olarak hakkımızı ortalığı kırıp yıkarak almak istemiyoruz. Tıbbi sekreterlerin sesini duyun...

Ziyaretçi

2013-06-23 20:49

T.C Başbakanlığına, ben lise son sınıf öğrencisiyim ve polis meslek yüksek okuluna gidip Allahın izni ile polis olmak istiyorum.Ama bir sorun var (Renk Körlüğü) yüzünden hayallerimin gerçekleşmesi imkansız.Buradan yetkili kişilere sesleniyorum.lütfen bu yönetmelik hakkında kolaylık sağlanmasını istiyorum...

Ziyaretçi

2013-06-27 10:18

Konya İli Selçuklu İlçesi Yazır Mahallesi Kahramanlar Caddesi Demirkan Sk. da bulunan evimde yolların toprak olmasından dolayı hiç bir şekilde oturamıyorum. bahçelerim bu yüzden büyüyemiyor her iki güne bir sulamamam ve yıkamam gerekiyor. Belediye beyaz masaya müracaat ettim. Burası çalışma alanımızda değilmiş Fen İşlerinden Mehmet İNANÇLI beyle görüş dediler çıktım görüştüm. Aynısını oda söyledi. Ama tozdan duramıyorum keşke hiç greyder geçirmeseydiniz önce yol kötüyken arabalar yavaş geçiyordun şimdi yolu iyice tozuttunuz yoksa yolu kazacam dedim bir bakalım gerekirse bir iki kamyon kum döküp düzeltelim dedi 15 gün geçti tekrar görüştüm ama hala bir cevap alamadım. Yollardan çıkan eski asfalt dahi dökseler yeterli ama nedense Selçuklu belediyesinde iş yaptırmak oldukça zor. Bunun için ne yapmamız gerekiyor evimi terk edelim. Araba geçmediği zaman bile biraz rüzgar essin tozdan oturamıyoruz. Saygılarımla

Ziyaretçi

2013-06-28 07:28

sayın başbakanım ben konya büyük şehir belediyesinde taşeron işcidiyim 50/6/2013 tarihin de bizim iki yılık arkadaşla ra sözleşme verildi bir gün sonra da kadroya geçtiler bunun için de çogunlukla başkan çocukları ve torpililer var dı ben o birimde 10 seneden fazla çalışıyorum ama 3 aylık mühendisler hemen kadroya geçti benim bildigim 4 yıllık mühendisler devlete kps le alınır dı ama artık torpile alınıyor heralde busisin gibi adaletli biri için yanlış degilmi benim kanıma dokunuyor saygılarımla

Ziyaretçi

2013-06-30 11:04

Sayın Başbakanım Ben Adana Kozan dan Nermin FARSAK sizi bir başbakan olarak çok seviyorum sizi gezi ve avrupa birligine karşı davrınısı desdekliyorum çünkü avrupa ve türkiyede tek siniz çekemiyorlar başbakanım benim sizden bir ricam var ben kpss ğirdim derçih yapdım işe ihtiyaçım var bende çalışmak istiyorum elerinizde öpüyorum

NOT Rahmetli nur yüzlü Anenizin kapri çenet mekan olsun ruhuna el fatiha okuyorum
nur yüzlü anaçığım

ADRES Ata ket mahmalesi/2297/sokak no 9 dilek apartmanı kat 4/ daire 8 yüregir/ ADANA

Ziyaretçi

2013-06-30 16:40

hakkkımız isitiyor artık atanmak sitiyoruz tıbbı sekeretr

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2013-07-05 19:03

Ziyaretçi

#123 SÖZLEŞMEMİZİ UZATMANIZI ARZ EDERİZ

2013-07-05 19:05

SAYIN BAŞBAKANIM BÜTÜN DEVLET KRURUMNDAKİ DÜŞÜK SÖZLEŞMELİ ÇALIŞAN PERSONELER UZUN SÜRELİ SÖZLEŞME GELMESİNİ RİCAYLA ARZ EDERİM SAYGILARIMLA ÖMER SANCAK

Ziyaretçi

2013-07-06 12:54

malülen emekliyim 6 kişilik ailem var çalışamıyorum kirada oturuyorum aldıgım maaş yetersiz kalıyor zor durumdayım malülen emekli oldugum için çalışamıyorum yasaklandı bir gelirim yok bana bir çalışma imkanı saglarmısınız bunalımdayım evde oturmaktan ailemle huzursuzluk oluyor bu neden le bana acilen iş imkanı saglarmısınız bana izin verebilirmisiniz çalışma ihtimaline saygılar tekin aslan

Ziyaretçi

#125 doğum borçlanması hakkında

2013-07-07 09:11

sayın başbakanım. ben ak parti kurucu il yönetim kurulu üyesiyim. ismim Mehmet teyyare,  sosyal güvenlik bakanlığı tarafından sunulan ve mecliste kabul edilen yasa ile kadınlarımıza doğum borçlanması hakkı verildi. yasa olarak çok önemli ve kadına ekonomik güvence verecek bu yasadan maleseef. çok hanım kardeşimiz yararlanamamaktadır. çünkü, çıkarılan bu yasayı sgk. genelgelerle işe yaramaz hale getirdi. kadınla ımızın umutlarını sona erdirdiler. şöyle ki; doğumdan önce sigortalı çalışması olmayan kadınlarımız, doğum borçlanması hakkından yararlanamadı. bağkurlu kadınlarımız ile emekli sandığına mensup kadınlarımız bu haklardan yararlanamadı. Askerlik yapan her erkeğe askerlik borçlanması hakkı verilmişse, doğum yapan tüm kadınlarımızında bu haktan yararlanmasının önü açılmalı. bİz ak parti üyesi ve sevdalısı olarak, kadınlarımızın bu HAKTAN BİZ NEDEN yararlanamıyoruz sualine cevap veremiyoruz. önümüzde hem yerel, hem de cumhurbaşkanlığı seçimi var. bu kanunun düzeltilmesi lazım. sayın başbakanım, bu yasa yeniden ele alınmalı ve kadınlarımızın tümünün bu yasadan yararlanması sağlanmalı. kadınlarımız hayatımızın olmazsa olmazları. hayatın bütün yükü onların üstünde. kadın çocuk doğurmuşsa, bu haktan yararlanmalı. siz yeni evlenen gençlerimize ve genç kadınlarımıza, önce üç, sonra beş çocuk yapılmasını tavsiye ediyorsunuz. bazı sivri zekalılar, buna karşı çıksa da, bu olayda ülkemizin olmazsa olmazlarındandır. Genç Türkiye Cumhuriyetinden,Yaşlı Türkiye Cumhuriyetine doğru gitmekteyiz. Yaşlı Türkiye'nin kimseye faydası yok. nüfusumuzun genç ve dinamik olması Büyük Türkiye Cumhuriyeti'nin olmazsa olmazlarındandır. onun için kadının fazla doğum yapmasını teşvik etmek için.  bu yasanın acilen düzeltilmesi lazımdır. 2014 Yılında Yapılacak Yerel seçimleri ve 2015 yılında Yapılacak (inşallah) İlk başkanlık seçimlerinde KADINLARIMIZ Belirleyici olacaklardır. Kadınlarımızın Ak Partimize daha sıkı sarılacaklarına olan inancım tamdır. sayın başbakanım, size bu mektubu yazmama sebep  olan bazı hanım kardeşimizin serzenişlerini dile getirmek ve sorunun çözümlenmesi için birinci ağızdan konuyu size aktarmak için yazdım. kadınlarımızın size ulaştıramadıkları duygularını dile getirmek için yazdım. böyle bir yasa seçimlerde bizim de önümüzü açacaktır. ak parti her zamankinden daha fazla oy almak zorundadır. fazla oy, ak partinin arkasında halk iradesinin olduğunun göstergesidir. siz bu işleri bizden çok daha iyi bilir, iyi analiz edersiniz. bu seçimler ak parti için çok önemlidir. biz ne yapıp edip oylarımızı artırıp, halk iradesinin artarak ak partinin arkasında olduğunu göstermek zorundayız. olayı bir başka açıdan da düşünecek olursak, sevgili peygamberimiz hz. muhammet mustafa (s.a.v.) efendimizin kadına verdiği değeri ortaya koymak ve desteklemek ve sadece bundan bile sevgili resülümüzün şefaatine nail olmak için bile, bu yasa değiştirilerek yeniden çıkarılmalı ve mağdur olan kadınlarımızın yüzünü güldürmeliyiz. diye düşünüyorum. ben ak parti kurucu il yönetim kurulu üyesi olarak,  bu yasada bir haksızlık olduğunu düşündüğüm için, bu dilekçeyi siz yazıyorum. inşallah sizin emrinizle bu haksızlık giderildiğinde, böyle bir şey olduğunda, bu aşta zerre miktarı kadar benimde bir emeğim oldu diyerek,  onur duyacağım. gurur duyacağım. halkın içinde insanlarız. partililiz. dostlarımız, arkadaşlarımız, komşularımız, akrabalarımız ve partimize destek olan sezsiz çoğunluğun  sesi olabilmek için bu konuyu sizinle paylaştım. mevlam size güç versin. ömrümüzden sizin ömrünüze ömür katsın. inşallah. allah yar ve yardımcınız olsun. sevgili başbakanım. allaha emanet olunuz.