ADAM KADMON İTALYAN KONSEYI BAŞKANI!

adam17.jpgAdam Kadmon, esotericizm, sekizcilik, dinlerin tarihi, komplo teorileri, ufology, paleoastronotik, astrofizik ve alternatif bilgiler ilk kez 2005 yılında çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

New York Times'ın da dediği gibi, onu Atlantik Okyanusu'nda konuşlanmış ABD askeri güçlerinin izlediği bir blog da izliyor.

Yayıncının en çok satan kurgusal olmayan kitabı olan 2013'de yayınlanan The Illuminati adlı kitabı, kurgusal olmayan çizelgede yer alan 2016 Lux Tenebrae'de 2018 yılında yayınlanan Babylon 777'de, halen var olan esoterik örgütlerin ayrıntılı bir metni olan 2019'de gezegeni vurmak üzere olan kaosu beklenen Peygamber kitabı Apocalypsis 616, 2020'de Malamundi'ye üç basımda bir yıldan kısa bir süre içinde geldi ve son olarak da ilk çalışması Uncenciried-Adam Kadmon’un Secret Diary, zaten en çok satan kitabını, Ve Kasım 2021'te Amazon'da ön siparişte birinci, genel sıralamada 44. Oldu.

105'den 2009. Radyo ve ardından 2011'den 2016'e kadar "Gizem" ve "Adam Kadmon Revelations" adlı kült TV programlarının kahramanlarına yayın yapın.

Yazarın teorileri, şüphesiz zamanlarda yayınlanmış ve her zaman "peri masalları" olarak sunulmuş olmasına rağmen, artık gerçekliğe daha da yansıyor; son haberlerden, iklim değişikliğinin varlığını ve gerçek tehlikesini doğrulayan, SARS COV-2 (COVID-19) pandemisi, büyük sosyal ağların nüfusa karşı yasadışı casusluk, siyasi örgütleri ve iletişim dünyasını manipüle etmeye çalışan gizli toplumlara, kitle medyada gizlenmiş kaostan, esoterik sembolojiden ve çok daha fazlasından faydalanmak isteyen ırkçı ve şiddet örgütlerine.

ÖNEMLI:

1) alanlara sosyal yolla değil, verilerinizi manuel olarak girerek dilekçeyi imzaladıktan sonra, bir e-posta alırsınız, açarsınız ve bağlantıya tıklayarak imzayı doğrulamanız gerekir! Alternatif olarak, imzalayamıyorsanız verilerinizi (ad/soyadı/e-posta ve doğum yeri) ve imzalara yorum eklemek istiyorsanız onayınızla birlikte bir mesaj gönderebilirsiniz!

2) daha fazla başarı şansı elde etmek ve İtalya'yı değiştirmek için ilk adımı atmak amacıyla dilekçeyi akrabalar, arkadaşlar ve tanıdıklarla paylaşın!

Çünkü adam şöyle söyleyebilir:

"Her Yaratık, Özgürlük, haysiyet veya hayatı MAHRUM bırakmadan, ne Devletin nedenlerinden ne de dinlerden, ne de başka bir nedenden ötürü, dinginlik hakkına sahiptir. En güçlü ve dokunulmaz olan Sistem bile insanlardan üretilmiştir. Bu nedenle, İyi ve Barış içinde İyileşme Sağlarsa, Sistem de gelişir. İlk gerçek gelişme kendimizle başlar. Sarılma (Adam Kadmon, yazar)"

YOUTUBE: https://youtube.com/user/adam777mj
FACEBOOK: https://www.facebook.com/AdamKadmon.Pagina.offical
BLOG: https://777babylon777.blogspot.com/2005_02_07_archive.html?m=1
INSTAGRAM: https://instagram.com/adam_kadmon_official?utm_medium=copy_link
TWITTER: https://twitter.com/AdamKadmon7777
RESMI WEB SITESI: https://adamkadmon.it/? fbclid = Iwar2h7ud_oh8xtnvrufral8qkyosmyu3d7fidy4xj9uy98ughscj8nb - 6oko

İmza Kampanyasını İmzala

İmzalayarak, bu formda sağladığım tüm bilgilerin Luca Micieli tarafından görülebileceğini kabul ediyorum.

E-posta adresinizi çevrimiçi olarak herkese açık bir şekilde göstermeyeceğiz.

E-posta adresinizi çevrimiçi olarak herkese açık bir şekilde göstermeyeceğiz.


Bu formda verdiğim bilgilerin aşağıdaki amaçlar için işlenmesine onay veriyorum:
Ücretli Tanıtım

Bu imza kampanyasının tanıtımını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...