bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2013-11-02 23:33

daha önceki şikayetimde çalıştığım işyerinden maaşımı alamadım çalışma bakanlığına verdikleri cevapta bankaya yatıracaklarını vadettikleri halde henüz paramı alamadım ne yapmam gerekir

Ziyaretçi

2013-11-05 09:32

sayın yetkililer
75 79 05 nolu daha önce ikikez yazmış oldugumuz dilekçemizin cevabı sonucunda yazışmalar oluşmuş bende sonucu ögrenmek için yol şube müdürünü aradım sayın müdür kayserinin 272 köyü var hangi birine ulaşacagız diye cevap veriyor sayın yetkililer bu yol 2. derece yol dogru bu yolu köyümüz ve komşu köyümüz taşhanada kullanıyor eger bu yol bir ihtiyaç degilde ilk yazımda orada bir köy var uzakta o köy bizim köyümüz gitmesekte gelmesekte o köy bizim köyümüz sayın yetkililer köyünüze dönün diyorsunuz köyümüze döndük köyümüzün en büyük sorunu kanalizasyon yok okulu kapanmış yeterli çocuk yok diye daha büyük bir sorun köyde imam yok camimiz kapalı ezan sesi duyamıyoruz artk müslümanlımızdan şüpe eder olduk sayın yetkililer develi yolumuzun kanalizasyonumuzun yapılması camimize imamamın gelmesi bizimde çocucugumuzu okutacagımız ögeretmenin ve gönül rahatlıyla çolumuzu çocumuzu tossuz ve çamursuz bir yoldan götürme dilegiyla vizyon kent kayseriye bu yakışır
saygılarımızla ....

Ziyaretçi

2013-11-06 19:20

3 Tane çocuk okutmaktayım 2'si lise 1'i ilköğretim
asgari ücretle çalışmaktayım evim kira 300 Tl kira ödüyorum sigortam olduğu için hiçbir yerden yarım alamıyorum.
Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2013-11-08 17:52

sayın başbakanım 51469131460 nolu TC vatandaşıyım.Evli ve iki çocuk babasıyım.Özel sektörde asgeri ücretle çalışmaktayım.Almış oldugum ücret yetmemektedir.Ev kirası elektrik su telefon çocukların masrafı yakacak mutfak masrafı ve ek çıkan masraflar ay sonunda kredi kartına borçlanıyorum.Sosyal yardımlaşma derneklerine ilçe kaymakamlıgına gittigimde ssk'lı çalışıyorsun sana yardım yapamayız diyorlar.Dogu kökenli vatandaşların maddi durumları bizden katkat çok üstün ama bunlar her türlü saglık ve yardımlardan her türlü yararlanıyorlar.Çevremde çok örnekleri var.Ben şimdi size sorarım bu nasıl adalet kalkınma partisi.Sizi dinleyince herşeyinizi onaylıyorum ama uygulamanızı begenmiyorum.Sadece kendim için istemiyorum benim gibi çok magdur insan varken ihtiyaç sahibi olmayan kişilere veriyorsunuz.Sizden ricam bu konuyla ilgili denetim mekanizmanızı iyi oluşturmanız.Bal tutan parmagını yalıyor.Ayrıyeten şu Mersine'de Bİ el atsanız.İyi bir büyükşehir adayı gösterirseniz çok memnun olurum.....

Ziyaretçi

2013-11-10 09:17

askerlik düştü ya 92/4 izinler ne olacak

Ziyaretçi

2013-11-12 16:07

2011-2012 öğretim yılında benim çocuğum Adnan Menderes ilk öğretim sisteminden geçilmesi nedeniyle: Çocuğumun sınıfı ile beraber 2012-2013 öğretim yılına Tahsin Yentur ilk öğretim okulu 3-F sınıfına nakil olmuşlardır.Çocuklarımızın sınıfında kullanmaları amacı ile sınıf velileri ile aramızda ortak para toplayarak 1.adet laptop bilgisayar ve projeksiyon aleti perdesi olarak sınıf öğretmenimizin ve çocuklarımızın kullanımına verdik.Söz konusu cihazlarımızın eski okuldan alınarak çocuklarımızın yeni okuluna ve sınıfına verilmesini rica ediyorum bu konuda eski okul müdürüne cihazların iade edilmesi konusunda yazı geldiğini bildirir gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2013-11-13 14:44

hakkari Şemdinli 34.hd.4.hd taburu 3.hddl ünde askerlik yapmaktayım karakolumuz su sıkıntısı cok var ihtiyaçlarımızı karşılayamıyoruz banyo yapamıyoruz icemiyoruz gece çop dokuyoruz elimizi yuzumuzu yıkıyamıyoruz ellerimizi yıkamadan yemek yiyoruz.tuvalete suslumtan giremıyooruz GERREGİNİN YARILMASINI ARZ EDERİM.

Ziyaretçi

2013-11-16 20:09

sayın başbakanım türkiye nin geleceği olan gençlerin önünü açan dershaneler neden kapatılıyor? haklı gerekçesi var mı varsa bizde bilelim makul açıklama olsun çünkü bu konudan rahatsızız size oy veren biri olarak bunu soruyorum basit nedenlerle kapatılıyorsa bunun çok vebali var siz inanan biri olarak bilirsinizki vebal almak iyi değildir. çıkar.LÜTFEN DERİNLEMESİNE ARAŞTIRILIP ONA GÖRE KARAR VERİLSİN ALLAH RIZASI İÇİN DİKKATE ALIN SELAM.

Ziyaretçi

2013-11-17 15:34

namık kemal mahalesi 65075 no:18 nolu sokakda ikamet ettiğim adresde sokak lambaları yanmıyor çocuğumuz okuldan gelirken karanlıkta zaten sokak ıssız bir de üstüne lamba olmayınca dahada karanlık ve korkunç oluyor. evimize en yakın lamba ortalama elli metre zaten oda yanmıyor. TÜRKİYE ELEKTRİK KURUMUNADA DAHA ÖNCE BAŞVURDUK AMA DİLEKÇEMİZ KAALE ALINMADIĞI İÇİN SİZE BAŞVURDUK. İLGİLENMENİZ DİLEĞİYLE.

Ziyaretçi

2013-11-18 10:40

Ben 21.10.2013 tarihinde efetur firmasiyla izmerden adapazarina geldim muavin bavullari dagitirken bagaj fiŞi almadan çantami baŞkasina ýermiŞ zararimin onlar tarafindan Ödenmesini istiyorum. Gereginin yapilmasini arz ederim saygilarimla

Ziyaretçi

2013-11-19 15:04

güzel olmuş

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2013-11-20 12:59

Ziyaretçi

2013-11-20 15:19

Ben Şahinbey Gaziantep Adnan Menderes Orta Okulu 7/H sınıfı öğrencisi Berkay Enes Saygılı okulumuzun beden eğitimi öğretmeni  Mehmet İskender Şentürk bize karşı argo ve küfürlü konuşmaktadır ben ve sınıf arkadaşlarım bu durumdan rahatsız oluyoruz gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ziyaretçi

2013-11-21 18:09

sayın başbakanım ben 2004 de sizin parti sayesinde k.maraş ılıca belediyesine girdim burada 9 yıl çalıştım ve sizin çıkardıgınız torba yasadan saglık müdürlügüne geçtim 3 çocugum var size teşekkür etmek için yazdım ben sizin sayenizde çok rahat bir ekmek parası kazanıyorum allah razı olsun sizden salman kırdök kahramanmaraş saglık müdürlügü acil 112

Ziyaretçi

2013-11-23 11:00

Şubat 2014 öğretmen atamalarında lütfen 1000 müzik öğretmeni atansın müzik öğretmenleri çok madur durumdalar Kasım 2013 de 1 müzik öğretmeni atanacakmış.Hadi 2014 te Şubat atamalarında 1000 müzik öğretmeni (taban puan kaldırılsın)Tşkler

Ziyaretçi

2013-11-24 10:52

2001 yılından beri madur işci olarak çalışmaktayım
gözlerim yüzde doksan görme özürlü artık tek başıma
ihtiyaçlarımı gideremiyorum memlekete gitmek ve aile kurmak itiyorum çok çok madurum yardımlarınızı talep
ve rica ediyorum. adana pozantı belediyesinden memleketim olan ISPARTA iline gitmek istiyorum.daha önceki bas vurduğumda maduruyetim
giderilmedi sebebi işci olarak çalişdığım için
bana yardım etmenizi rica ediyorum

Ziyaretçi

#192 Re:

2013-11-24 10:54

Ziyaretçi

2013-11-25 18:37

sevgili bakanım lütfen okulumuz arif nihat asya ortaokulundaki hayrettin çınar addlı okul yardımcımız bize herzaman şiddet uygular okula bile gitmek stemiyorum şehir elazığ sanayi mahallesi
rojin

#194 okulumuzun şiddeti

2013-11-25 18:39

bakanım arifnihat asya ortaokulundaki hayrettin çınar adlı müdür yrdımcısı her zaman şiddet uygular adaletli savaşmaz hep bizi döver şehir elazığ sanayi mahallesi

Ziyaretçi

2013-11-29 23:16

4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Cumhurbaşkanı tarafından onaylanıp 28/11/2013 Resmi gazetede yayınlanmıştır. Kanunun 80. maddesine dayanılarak Lyoness Kart Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.Adlı firmanın faaliyetlerinin incelenmesi ve hakkında yasal işlem yapılması hususunda ;
Bilgilerinize Arz ederim

Ziyaretçi

2013-12-01 15:31

dersanelerin kapanmamasını istiyoruz

Ziyaretçi

2013-12-02 13:11

Ben şekerpınar tokide 3 çocuğumla birlikte oturuyorum eşim öldü beş yıl oldu en büyük olğlum 17 yasında gebze anadolu öğretmen lisesi son sınıfa gidiyor 470 puanla yerleşti bu liseye üç sebese sınavında puanı 450 fazla puan aldı ama bir türlü burs alamadı oğlmun sınıfında olan herkes burs alıyor benim oğluna neden burs verilmedi ben bunu yeni fark ettim ben Çocuğumun hakanı istiyorum devlet terimine böylemi sahip çıkıyor ben okutmakta çok zorlanıyorum servisle bile gönderemiyorum soğukta yağmurda çamurda minübüsle gidip gelmeye çalışıyor ilgilenilmesini arz ederim05389677529

Anonymous

#198 sınavvv

2013-12-02 15:03

8.sınıflar için hazırlanan bu sorular üstün körü hazırlanmış. Zaten çoğu soru iptal bu sıvadı da iptal etsinler

Ziyaretçi

2013-12-05 17:20

il milli egitim mudurlugunun dikkatine ben rami ilkogretim okulu 1-B sinifi velisiyim ogretmenimiz aysegul kaya norm fazlasi oldugundan atama karari cikmistir fakat okulumuzda aslinda norm fazlasi durumu yoktur okulumuzda iki bina mevcutorta ve ilkogretim mudurumuz selam karatasin 6 yillik gorev suresi dolmustur bu nedenle gecen sene atanmasi gerekmekteydi fakat nasil oldugunu anliyamadigimiz bir durum ki selam bey atanmadi yanlizca ortaokul bolumune mudur yapildi orta okul bolumu eski binadaydi ilk ogretimse yeni bina yine hangi sebeple bilemiyoruz selam bey binalari degistirdi ve ortakul bolumuyle birlikte mudur olarak yeni binaya gectiyeni bina 16 derslik mevcut 400 eski binaysa 10 derslik ve mevcut 500 dolayisiyla ilkokul bolumunde derslikler yetersiz ve norm fazlasi olusuyo oysa selam bey binalari degistirmeseydi ogretmen fazlasi durumu olmiycakti ve ne ogrencilerimiz nede ogret menlerimiz madur duruma dusmiycekti durumu ilce milli egitime bildirdik fakatselam bey ilcemizde sozu gecen biri ve biz kendisinin yaninda pasif kaldik biz ogretmenlerimizden vazgecmiycez ve sizden ricam oynanan oyunla firsat vermemeniz ve geregini yapmaniz saygilarimla derya gure

Ziyaretçi

2013-12-07 13:58

Lan niye dersaneyi kapatıyorsunuz sizin çocuklarınız gitmedimi niye kapatılıyor lütfen kapatılmasın