bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2013-03-22 14:53

lütfen bir gün için madur olmayalım

Ziyaretçi

2013-03-22 14:56

sayın başbakanım 22 nisanın da tatil olmasını bir gün için madur olmamamızı bu özel günü sevdiklerimizle geçirmek istiyoruz ... gereğinin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

#78 22 nisan tatil olsun

2013-03-22 14:59

sayın başbakanım 22 nisanın tatil olması bi gün için sevdiklerimizden ayrı kalmayalım . gereğinin yapılmasını arz ederim

Ziyaretçi

2013-03-25 14:33

Ben anadolu üniversitesi sosyal hizmetler fakültesi ögrencisiyım daha öncede kıtapları alamadıgım için dilekçe yazmıstım güz dönemi sınavlarıma girebilmem için kitaplarımı alamadım vee kıtaplarımı sınava girdıkten üç saat sonra elime ulastı arastırabilirsınız o derslerımden o yüzden kalldım su an bahar dönemındeyiz ve yine aynı sekılde kıtaplarımı daha alamadım pekı aynı sekılde derslerımden kalıp sınıfta kalırsam kım vebalını o emegı sorgulayabilir ıletısım merkezıne dha önce aramama ragmen bizizm yapabilecek biseyimiz yok deyıp gerı cevırdıler benı ben memur cocuguyum evımız kıra aldıgımız gelır belli ve ben kendı ıhtıyaclarımı karşılayamıyorum üstüne bu kıtaplarımı alamayışım ne yapacam ben ılgılılerden yardım beklıyorum lütfen..

Ziyaretçi

2013-03-26 18:02

ben çalışmaya gidecem yaşım tutmuyo madi durumumuzda kötü olduğu halde oo yüzden yaşımı büyütmek istiyom
cebrail gürsul

#81 sigortamda sorun var

2013-03-27 18:32

SAYIN BAŞBAKANIM HACI HÜSEYİN KOVUK MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE /MALATYA MERKEZ

Benim sıkıntım malatyada cıraklık okulu okurkun anıden antalya işkur destekli m.z.b. turem kurs merkezine gitmek için cıraklık okulunu bıraktım daha sonra okuldakı yetkili memur ayrıca benim iş yerime geldi yanımda patonum ve ustabaşı olduğu halde ben onların yanında okuldaki yetkiliye çıraklık okulunu bırakmak istedim ondan sonra 15.10.2012 tarihi itibariyle kursa başladım burda işkur cep harçlığı genel sigortam yatırılıyordu ama buna rağmen 14.12.2012 tarihine kadar çıraklık okulu ilişkim kesilmiş olmasına rağmen benim sigortamı bilinçsiz şekilde yani ben çalışmadığıma rağmen sigorta 2 ay yatırılıyordu işkur okul yetkililerini arıyarak şu kelimeyi söyledi belki öğrenci izne cıkmıştır geri gelir diye söyledi başka ifadelerle işkuru suçladı ve bende bu durum da mağdur kaldım ve mehmet zeki balcı turem kursunun bitirmeme 15 gün kalmıştır gerekli yetkililere bildirilmesine acilen arz ederim CEBRAİL GÜRSUL

Ziyaretçi

#82 genel sağlık siğortası

2013-04-13 08:00

öncelikle böyle bir siteyi yaptığınız için teşekkür ederim.ben Bilecik Şeyhedebali Üniversitesi Pazaryeri Meslek Yüksek Okulunda okuyorum benim siğortam olmadığı için öğrenci sigortası için kaymakamlığa başvurdum ve bana verdikleri kağıtla eczaneye gittim ve 1.936.tl borcum olduğunu öğrendim. hastaneye gitmediğim halde bu kadar borcumum olması açıkcası insanı şaşırtıyor.daha sonra bilecik SGK müdürlüğüne başvurdum fakat hiçbir şekilde öğrenci olduğum halde yardımcı olmadılar babamın sigortası yok abimden yararlanıyor fakat ben yararlanamıyorum ve öğrenci olduğum için bu parayı verecek hiç durumum yok zor okuyorum üstüne üstelik bir de bu borç çıktı .SGK'nın bana söyledikleri şey size tebligat geldi diyorlar fakat bana hiçbir şekilde tebligat gelmedi hiç bir şekilde haberim yok benim bu borctan haberim olduğu gibi direk SGK müdürlüğüne gittim ve itiraz etmek istediğmi söyledim fakat oradaki görevli hanım benim bu parayı ödemek gerektiğini aksi taktirde gecikme zammı geleceğini söyledi .bu konuda bana yardımcı olurmusunuz bu konuda bir çok öğrenci arkadaşlarım magdurlar başkanım size sesleniyorum lütfen bu konuda bizlere yardımcı olun öğrenci olduğum için bu parayı ödeyecek durumum yok öğrenci belgesi ile gittiğim halde hiçbir şekilde yardımcı olmadılar illa babamın siğortası olması mı gerek fakat yok benimde yok öğrencyim okuyorum ben ama hiçbir şekilde hasta olduğum zaman hastaneden faydalanamıyorum lütfen bu konuda yardımcı olun ptt gidip tebilgatın kim alıp almadığını sordum bilgisyarda muhataba teslim diyor fakat hiçbirşekilde alan kişinin adı soyadı ve imzasını göstermediler tebligatı almadığım halde nasıl aldı yazıyorlar anlayamadım ben bu sistemi başkanım size sesleniyorum lütfen yardımcı olun bizlere öğreciyiz magduruz hiç bir şekilde haberim yoktu benim bu borctan öğrendiğimde gerekli yerlere başvurdum fakat yardımcı olmadılar bana SGk ve eczanedeki fiyatlarda uymuyor farklı farklı fiyatla karşılaşıyorum lütfen yardımcı olun gereğin yapılmasını arz ederim sabriye yeşilfidan 05310861094

Ziyaretçi

2013-04-15 12:50

sayın yetkililer cok madur durumdayım 3 tane çocuklarım var.Evim kira çocuklarımı geçindirmekte zorlanıyorum.Eşim kanser hastası onu hastaneye götürmekte cok zorlanıyorum taksi parası ağar geliyor yatan hasta otobuslede gidemiyor 10.000 tl borcum var ödeyemiyorum cok mağdurum bana yardım eli uzanmasını talep ediyorum.

Ziyaretçi

2013-04-16 13:02

8 yasında üçüncü sınıfa giden üstün zekalı erkek çocuğum var.imkanlarımız kısıtlı olduğu için özel bir eğitim aldıramıyoruz.buda oğlumu negatif yönde etkiliyor.tek amacım oğlumun bu vatana iyi bir birey olması yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler....

Ziyaretçi

2013-04-18 18:23

KAHRAMANMARAŞ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA POYRAZ MARAŞTA BİRÇOK MAHALLENİN TAPUSUNU VERDİ DUMLUPINAR MAHALLESİNİNDE TAPUSU OLMAYAN EVLERİNİN TAPULARINI VERECEĞİNE SÖZ VERDİ ANCAK YERİNE GETİRMEDİ TAPUMUZU KISA ZAMANDA İSTİYORUZ.

Ziyaretçi

2013-04-21 08:56

İSTANBUL KARTAL MALTEPE DİKİMEVİ HİZMET BÖLÜĞÜNDE YAPMAKTA OLDUM VATANİ GÖREVİMİN ASKERLİMİN KALAN KISMINI DOĞUDA YAPMAK İSTİYORUM GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM,P.ER.AHMET KOÇAN

Ziyaretçi

#87 Re: genel sağlık siğortası

2013-04-25 09:42

Ziyaretçi

2013-04-28 08:06

sn.başbakanım .ben belirtiğim adreste esnafım.bir süriyeli avukat vatandaş var bizim burda kendisi orda gördüğü işkence den dolayı belinde platin ve 6.tane vida atılmış .yani kesinlikle çalışamaz durumda .Evli ve 2.tane 5 yaşlarında kızı var.her şeyi ile raporlu ve ispatlıdır.biz vatandaş olarak yardımlarda bulunuyoruz fakat yetmiyor.sağlıksal sorunları da var .dolasıyle .sizlerden allah rızası için buna kira yardımı ve gıda yardımı yapmanızı rica ederim.bu şahıs sağlıksal sorunlardan dolayı çadırda kalamadı.ve güven açısından kalamadı çünkü mesleğinden ötürü ve çok ciddi şekilde işkence yaşamış.ve ameliyat olmuş fakat tedavisi bitmaden kaçmak zorunda kalmış.aynı zamandada tedavi görmesi lazım .hatta namazını kılamayacak durumda .sizlerden bi an önce bu müslüman kardeşimize el uzatmanızı rica ederim saygılarımla YAŞAR DALAK. NOT:BU ARKADAŞIN ADI :HASAN SOYADI ALİ. İRTİBAT NOSU :05389815666
hasan ali

#89 ssüriyeli mağdur bi avukat vatandaş (esad tan işkence görmüş

2013-04-28 08:07

sn.başbakanım .ben belirtiğim adreste esnafım.bir süriyeli avukat vatandaş var bizim burda kendisi orda gördüğü işkence den dolayı belinde platin ve 6.tane vida atılmış .yani kesinlikle çalışamaz durumda .Evli ve 2.tane 5 yaşlarında kızı var.her şeyi ile raporlu ve ispatlıdır.biz vatandaş olarak yardımlarda bulunuyoruz fakat yetmiyor.sağlıksal sorunları da var .dolasıyle .sizlerden allah rızası için buna kira yardımı ve gıda yardımı yapmanızı rica ederim.bu şahıs sağlıksal sorunlardan dolayı çadırda kalamadı.ve güven açısından kalamadı çünkü mesleğinden ötürü ve çok ciddi şekilde işkence yaşamış.ve ameliyat olmuş fakat tedavisi bitmaden kaçmak zorunda kalmış.aynı zamandada tedavi görmesi lazım .hatta namazını kılamayacak durumda .sizlerden bi an önce bu müslüman kardeşimize el uzatmanızı rica ederim saygılarımla YAŞAR DALAK. NOT:BU ARKADAŞIN ADI :HASAN SOYADI ALİ. İRTİBAT NOSU :05389815666

Ziyaretçi

2013-04-30 11:22

merhaba,kayseri SGK kurumuna 30.04.2013 tarihinde raporlama birimine gitmiş bulunmaktayım ama raporların sadece Pazartesi-salı-çarşamba işleme konulması gerektiği için bir gün mesaimden ödün vererek işlerimi halletmek istedim ama raporların görünmedigini,kaybolmuş olabilecegini söyleyerek beni il sağlık müdürlüğüne gönderdiler orasıda kocasinan'a bağlı oldugum için fevziçakmak ta bulunan il sağlık müdürlügüne gönderdi ve günümün tamamı bunlarla geçti ama sonuç sıfır hiçbir şey olumlu olmadı bu tarz bişey yaşatmaktansa insanlara sistem aynı hepsinde bir telefon ile halledilebilir değilmi? bu konu ama bizim toplumumuz rahat olduğu için hoşlarına gidiyor insanları ordan oraya sürüklemek hadi benim sağlıgım yerinde olmasaydı bu tarz bir işlemi kim yapacaktı veya bunun vebalini kim verecek nasıl bir devlette yaşıyoruz die artık lanet okuyoruz yani sizden ricam bu konunun hassasiyetle çözülmesini istiyorum benim gibi binlerce insan bu konudan şikayetçidir eminimki.....

Ziyaretçi

2013-05-02 14:47

34 ty 455 nolu plakalı arac 14.yıl önce adıma kayıtlı bulunan araç arabanın satışını verdiğim halde ve tüm vergilerimi ödediğim halde bana şuan 14 bin tl adıma ist ümraniye vergi dairesinde borç bulunmaktadır.gereğinin yapılmasını arz edrim.

Ziyaretçi

#92 araç hakkında

2013-05-02 14:49

56.ah 459 plakılı aracın adıma kayıtlı olmasına rağmen şuan haciz cıkmıştır.

Ziyaretçi

2013-05-08 16:58

yaşımı büyütmek için adliyedemi mahkemeye gidcem bi bilgi ala bilirmiyim

Ziyaretçi

2013-05-10 16:01

ankara/mamak/çocuksevenler i.ö.o da mudur yardımcısı enver çetin okulda piskolojik ve fizyolojik darpta bulunmaktadır ve ömer taşkın ın okul görevinden alınmasını arz ederiz

Ziyaretçi

2013-05-19 18:13

adana yüreğir semt pazarı karşısındaki bakkal ibrahim oğluları bakkalındaki adam karısına oğluna kızıp hıncını müştleriden çıkartıyor lütfen uyarın

Ziyaretçi

2013-05-21 10:52

mrb ben osmaniye merkez gebeli mahallesinde 3511 sokak da oturmaktayım 2 cocuk babasıyım ben devletden 3 aylık madurmaaşı almaktayım maaşımın suriyelilere kesilmesini istemiyorum birde osmaniye valiliginin gelip evimin halini görmesini rica ediyorum kaza yaptım evde yatmaktayım devletin verdigi mmaş yetersiz geliyor 2 cocuk okutuyorum cocugumun biride magdur ilginize teşekür ederim
05426113614

Ziyaretçi

2013-05-21 16:08

Bne ömer Atlağ 1987Doğumluyum Siirt merkezde İkamet Ediyorun Son 13 Veya 15 Yıldır Bir Trafik Kazası Geçirmiştim O Yüzden Son Yedi Yıldır Kemik EnfekSiyonu Tadavisini Görüyorum Evliyim Bir Çocuğum Var Onun İhtiyacını Bile Görecek Durumum Yok Sosyal Yardımlasmada 3 Ayda 1 200 Tl VeriyorLar Benim İlaçlarıma Bile Yetmiyor 5/6 Defadır Diyarbakır a Gidiyorum Bana İstanbul Veya Ankarada Tedavi Oloabileceğimi SöyLüyorLar Benim Durumum Olmadığı İçin Gidemiyorum Sizin Bana Yardımcı Olmanızı Arz Ederim Sayın BAŞBAKAN'IM

Ziyaretçi

2013-05-21 21:21

YDS SINAVINI KAÇIRANLARA 1 KEZ DAHA HAK VERİLMESİ VE BİR GÜNLÜĞÜNE DE OLSA AKTİFLEŞTİRİLMESİ...YÜZBİNLERCE MAĞDURLAR ADINA TALEBİMİZ.
UMUT

2013-05-21 21:22

YDS SINAVINI KAÇIRANLARA 1 KEZ DAHA HAK VERİLMESİ VE BİR GÜNLÜĞÜNE DE OLSA AKTİFLEŞTİRİLMESİ...YÜZBİNLERCE MAĞDURLAR ADINA TALEBİMİZ.

Ziyaretçi

2013-05-24 14:49

asdhngjmh