bimer e dilekçe

ali şakirpaşa uçak mah 43025 no 17 seyhan adana

/ #105 dilekçe

2013-05-29 18:10

magdure ayşe yılmaz benim öz kızım olur.8 yıldan beri kullanmış oldugu cochlear ımlant marka işitme cihazını kullanmakta idi .2 hafta önce cıhazda arıza meydana geldi parçalarda da bozulma oluştu edindigim bilgilere göre 7 yılda bir cıhazın yenisinin verildiginden arızalı ve kullanılamaz hale gelen cihazdan dolayı magdure kızıma işitme cıhazının yenisinin verilmesi hususu gündeme gelmiştir. ancak benim işsiz oluşum herhangi bir sosyal güvencem maaşım ve gelirim olmaması nedeniyle ben de çocuguma bu cıhazı alabilme gücüm yoktur ancak sosyal yardımlaşmadan yardım aldıgımda alabilecegımı beyan etmek istiyorum ayrıca cıhazın fıyatının 3.000tl. oldugunu söyledıler bu nedenler bu cıhazın alınabılmesı için ankara dış kapı egitim ve araştırma hastanesınden rapor çıkartılıp verılmesı gerektiginden.keza işitme cıhazının arızalı olması nedeniyle deokulunu aksatmaktadır.özel egıtımde devam edememektedir.magdure kızımın daha fazla magdur olmaması açısından dilekçem ekinde sundugum saglık raporu engelli raporu kimlik fotokopisine göre yeni bir işitme cıhazının verilmesi için gereginin yapılasını velisi olarak arz ederım 29.05.2013