TTNET Adil Kullanım Kotası Saçmalığı

Quoted post

Ziyaretçi

2013-08-06 03:29

Sizin varya gelmişinizi geçmişinizi sülalenizi sikeyim orozbu çocukları.O aldıgınız bütün paralar haram zıkkım olsun anasını siktigimin çocukları.Adil kullanım kotası nedir lan anasını siktigimin çocugu.Niye o zaman 8MBİT PARASI ALIYORSUN ? ANASINI SIKTIGIMIN EVLATLARI.ULAN VARYA ŞU GENEL MÜDÜRÜ YAKALAMIYAYIM YOKSA ÇOK FENA ANASINA SÖVECEM O KADAR DİYORUM.

Yanıtlar

x kişi

#189 Re:

2014-09-19 12:31:49

#151: -  

altına imzamı atarım

MGANOD

#199 Re:

2014-12-29 20:55:32

Al benden de o kadar. 

Senin orospu çocukluğun yüzünden sadece text yazabilecek kadar netim var. Onu da sana küfür ederek harcayayım dedim.

ANANI BACINI SİKEYİM KANCIK KÖPEK SÜRÜSÜ ÇAYCISINDAN SİYOSUNA ORDA ÇALIŞANLARIN YEDİ CEDDİNİ SİKEYİM. SERMAYEDARINDAN SİGORTACISINA YÖNETİM KURULUNDAN SHAREHOLDERINA ORDAN PARA KAZANAN KİM VARSA HARAM ZIKKIM OLSUN. PARANIN YATTIĞI OKYANUS ADALARI GÖTÜNÜZE LAV FIŞKIRTSIN. OROSPU ÇOCUKLARI!!

marcel

#226 Re:

2015-06-17 20:12:04

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2015-12-20 12:37:47

SokarimLanTtsine

#256 Re: ttnet anasini bende sikiyim

2015-12-24 23:15:02

Amina kodumun cocuklari, sulalesini siktiimin evlatlari 22 mb internet 3 mb mi duser lan orospu cocugu!! Suanda 0.3 mb le indirio lan dalyarraklar. Ps4 den bi oyun indirsen 45 gb en az amk cocuklari 75 gb adil kullanim mi kaldi yarraaammmm superonline gelmis kapinin onune siteye hala giremedi, bi girsin bende sana giricem ttnet 8 gb 34 saattemi iner lan ceddine soktugumun cocugu

budur

#264 TTNET OROSPUSU

2016-02-07 15:03:42

O orospu çocuklarının amına koyim öyle internetin gelmilşini geçmişini sikeyim mk adil kullanım kotası diye birşey mi olur amk zaten sınırsız intrentet alıyoruz orospular sizin yüzünüzden bide internetimiz gidiyor neymiş mk aylık kota sikerim ananızın amına korum sizin aldığınız para inşa ettiniz binalar kullanıcılar kablosuz modem anteni dünya uydusu evren size girsin mk evlatları orospu çocukları sizin yapacağınız işi sikeyim amına koyim böyle internetin amına koyim olmaz olsun böyle internet ttnetin kurucusunu babasını sülalesini 7 ceddini sikeyim amına koyim bide onlar yüzünden bu yazıyı 2 kere yazıyorum onların ana bacı hala ana avrat baba kız çocuklarını aile değerlerini adetlerini kurallarını sikeyim amına kodum ttneti sizi varya ben kurucusunu bi buluyum anasını sikicem amına kodum yüzünden 4dk videoyu 10dkda izledim amına koyim bi bişey yaptırtmıyonuz amına koyim oyun oynucaz amına koyim oynayamıyomda sizin yapacağınız kodlamanında amına koyim internet bağlantızı sikiyim amk bağlıcanız kabloyu sikim amk ben yoruldum anasını sikiyim ya buneymiş arkadaş yok şu yok bu bide amk bizi arıyolar diyolar internet hızınız kaç adil kullanım kotasını biliyon mu memnun musunuz her aradıklarında küfür edip kapatıyorum mk bide diyorlar beyefendi sakin olun ne sakini amına koyim sizin varya of yoruldum aq söv söv bitmiyorki amına koyim vay amına koyim böyle şerefsizlik yapılmaz amına koyim bu neymiş ya sizin yapacağınız interneti sikiyim mk gidiyom ben bilgisiyarın klavyeyide siktim sizin yüzünüzden 4 tane klavye 2 mause değiştim orospu çocukları sizin gibi ttnetin amk                                                                                                                                                                                    (TTNETİN AMINA KOYİM OROSPULAR)

bunuda yaptırdınız ananızı sikeyim

Ziyaretçi

#282 Re:

2016-04-21 15:10:08

Orosbu cocukları bunlar orosbuuuu

TTNETİN ANASINI SİKEn

#287 Re:

2016-05-23 12:48:28

TTNETÇİLERİN ANASINI ORUL ORUL SİKİYİM OROSBU ÇOCUKLARININ YAPACAĞI İNTERNETİN DE 7 SÜLALELERİNDE ORDA ÇALIŞAN OROSBU ÇOUCKLARININDA ANASINI SİKİYİM

ANANIN AMI TTNET

#340 Re:

2017-01-17 19:57:01

ORRRRRRRRRRRRROSPU COCUGU TTNET SANKİ ÇOK İYİYMİŞ GİBİ BİDE ADİL KULLANIM ŞEYSİ KOYMUŞ AMINI DAMINI SİKTİKLERİM. SÜRESİ DOLSUN ANLAŞMANIN ANAMI SİKSİNLER BİDAHA TTNET ALIRSAM BUNDAN SONRA SÜPERONLİNE.

Ziyaretçi

#361 Re:

2017-09-08 11:59:34

aynen