TTNET Adil Kullanım Kotası Saçmalığı

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

TTNET Adil Kullanım Kotası Saçmalığı isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

marcel

#226 Re:

2015-06-17 20:12

Ziyaretçi

2015-06-24 11:10

ömrümde sizin gibi alçak insan sürüsü görmedim hem dünyanın en pahalı internetini veriyosunuz ama 20 mb diye sattığınız internet 3 mb bile değil o kadar alçaksınızki anlatamam haram zıkkım olsun o paralar size

Ziyaretçi

#228 amQQQQ

2015-06-30 16:36

verdiğim paraları kan kusun emi 7 cihanda elim yakanızda o...............
a......

TTNETİN ANASINI SİKEYİM

2015-07-04 18:25

OROSPU ÇOCUĞU TTNET PLATA ÇIKMA SERİ MAÇLARIMDA ÖYLE BİR PİNG GİRİYORDU Kİ HEM DE ADCYKEN ANANIZIN AMINI SİKİYİM OROSPUNUN FIRLATTIKLARI EBESİNİN SİKTİMİN EMBESİLLERİ SİZİN GİBİ FİRMANIN BEN ANASINI SİKEYİM SUPERONLİNEYE GEÇİYORUM AQ 

Ziyaretçi

2015-07-20 17:45

AKK nedir anasını siktiğim ttneti internet hızını düşürüyorsanız ödediğimiz ücretide düşürün
TTNET SİKEN

#231 Re: TTNET OROSPU ÇOCUĞUDUR

2015-08-27 13:30

#229: TTNETİN ANASINI SİKEYİM -  

AMINAKODUMUN OĞULLARI SERİ MAÇIMDA İNTERNETİMİ 10 DK KESTİLER 6-3 GİDERKEN 5 İTEM ÇIKMIŞKEN OYUN GİTTİ ALDIĞIMIZ OYUNU VERDİK ANANIZIN AMINI SİKEYİM OROSPUÇOCUKLARI ANANIZIN BÜTÜN DERİ PARÇALARINI TEK TEK SİKEYİM ORSPU ÇOCUKLARI O MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEKİ HER BİREY AYRI BİR OROSPU ÇOCUĞUDUR AKSİNİ İDDA EDEN HUUR ÇOCUĞUDUR ANASINI SİKİYİM BÜTÜN TTNETİN OROSPU ÇOCUKLARI ANANIZI İKİ GÜLFÜVALLAH BİR RKO ÇEKEREK SİKİYİM ANASINI SİKTİMİN OROSPU ÇOCUKLARI ANANIZ YASUO ZED ULTİSİNE MAĞRUZ KALIR İNŞ AMINAKODUMUN HUUR ÇOCUKLARI 20 DK CEZA YEDİM SİZİN YÜZÜNÜZDEN ANANIZIDA SİKİYİM SİZİDE SİKİYİM AMINAKODUMUN ZİMBABWE KÜRDLERİ ANANIZ ALTIMDA FAHİŞE SİKERİM ONU KİŞNETE KİŞNETE OROSPU ÇOCUKLARI BÜTÜN ALTYAPI KABLOLARINIZ GÖTÜNÜZE GİRSİN OÇ LAR ANANIZI SİKİYİM AMINAKODUMUN TTNETİ

Dasdafs

#232 Re: ttbet

2015-08-27 15:56

AMK COCUKLARI

#233 TNNETİN ANASINI AVRADINI SİKİM

2015-09-08 16:12

OROSPU COCUKLARI 100KB BİLE DEĞİL 2 GB BİŞEYİ 8 SAATİR İNDİRMİYOR AMINI SİKTİGİM EVLATLARI SİZİN ANNIZI BAĞLAYIP SİKEYİM OROSPU EVLATLARI SİZİ

TTNET BACINI SİKİM

#234 TTNET BACINI SİKİM

2015-09-08 16:15

AMINI SİKTİGİM COUKLARI ÜLKEYİ SİKTİNİZ AMK EVLATLARI ANANIZIN AMINA ÇAN SOKAYIM AMK EVLATLARI 

Fuck The TTNET

#235 ALLAH BİN BELANIZI VERSİN

2015-09-14 11:26

Bu orospu çocuklarına para veren aklımı skiyim ben.Zaten şu sınırsız internete kota koyma sikikliğini yapıyorlar.Bi de internete giremiyorum.Sabahtan beri 5 dk geliyo 5 dk gidiyo.Bu yorumları dikkate almayanların burdan anasını skiyim ben alayının

:)

2015-09-17 23:01

ttnetin anasını avradını sikiyim şu adil kullanım kotasınıda sikiyim ulan 10 günde kota doluyor 40 dk lık bi diziyi 3 saatte izliyorum 5 sn izliyodum 1 dk bekliyorum oruspu evlatları 10 gün sefa 20 gün kabir azabı çekiyorum resmen oruspu evlatları 

Ziyaretçi

#237 Re: TTNET OÇ

2015-09-21 21:02

Mahmut

2015-10-02 16:49

Türkiyede başka bi rakip yok bu şerefsizlere başka internet te bağlasan yine Türk Telekom alt yapısı kullanma zorunluluğu var ellerinde herşeyi yapıyorlar 

TTnet O BACIYIN AM Q ADANALıı DIRZO ANANIZI S İKSİN

#239 umutcan

2015-10-03 18:39

#1: -  

ben o ttnetin siyosuna genel müdürünü ana sını avradını sikim o ç lan bunlar avradını si ktigim 

son ttnet sikici

2015-10-09 21:31

anneciğinin o kokuşmuş amıcığını itina ile sikerim ttnetin yönetim kurulıu üyeleri ve sayın ttneti sahibi  anneciğinizin amını itina ile sikerim ulannnnnnnk

Ziyaretçi

2015-10-10 18:21

TTNET SENİ KURANINANASINI SİKİYİM TÜRKİYE DEVLETİNİ SİKİYİM OROSPUÇOCUKLARI SINIRSIZ İNTERNET İÇİN PARA VERİYORUZ ALDIĞIMIZ DURUMA BAK AMK ÜLKENİN KENDİ İNTERNETİNİ SINIRSIZ BİR ŞEKİLDE KULLANIP PARA VERİYORUM OROSPUÇOCUKLARI İNTERNET HIZIMI SINIRLIYO LAN AMK 3 MGBS DİYON 1.72 VERİYON HABUKİ BENİM İNTERNET HIZIM 16.0 MGBS OLMALI AMINA KOYİM TTNET SENİ KURANB ADAMA ÇALIŞANLARANA OKSİJEN VEREN AĞACIN YAPRAĞINI SİKİYİM MİLLETİN ZATEN ÜLKESİ TEKNOLOJİDE DALDA MAYMUN SKİER GİBİ İŞ YAPIYO SİZ AMK M.Ö DÖNEMLERDEKİ GİBİ İNTERNET VERİYON ALLAH BİNTÜRLÜ BELANIZI VERSİN HAKKIM HARAM OLSUN OÇ LAR

TTNET BUDALI MEŞE ODUNU

2015-10-10 18:23

ADLİ KULLANIM KOTASI KESİNLİKLE SINIRLI İNTERNETİ OLAN VATANDAŞLAR İÇİN GEÇERLİDİR SINIRSIZ İÇİN DEĞİL HEPİNİZİ DAVA EDİCEM

Ziyaretçi

2015-10-10 18:44

ttnet anın amı davar ıbneler ARAIORUM SORUN COULCEK DIOLAR BIRIDE HALLETIM DIO GIRIOM 300PING AMK HARAM OLSUN LAN O PARALAR INS GEBERIRSINIZ BI KAMYONUN ALTINDA HATTA SIZI AT SİKSİNDE AT SİKERKEN NEFESSIZ KALIP GEBERIN CESEDINIZIDE DEVELER SIKSIN OROSPU KANCIKALR

Ziyaretçi

2015-10-25 20:32

adil kullanım kotasının kaldırılmasını istiyorum
Kevin

#245 Re: Ttneti sikeyim orospu çocuğu

2015-11-03 17:22

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2015-11-06 21:10

ttnetsiker

2015-11-10 19:46

ulan orospu çocuğu ttnet çalışanı bu mesajı okuyupta hala birşey yapmıyorsan ananın amında kızgın demir erisin..anasını siktğiminin orospu çocukları bacısına yarrağıma köküne kadar soktuğumunun çocukları..annanenizi sikeyim amın dölleri. geberin ulan

ert

2015-11-21 13:56

arkadaşlar hepnizin AĞZINA SAĞLIK . hepinize tek tek teşekkür ederim.

başta ttnet olmak üzere türkcell i ve bilimum diğer tüm internet sağlayıcılarını  hepsini toptan  sikiyimmm.

o paralar haram zıkkım olsun .

abi internet   çok pahalı  en güzel fiyatları söyluyorum.  hayali.net fiyatlara gel.

hız:  1 mbyte/s (8mbps)   olsa yeter.

gb:

5 gb    - 2 tl 

25 gb - 4 tl

50 gb  -  8 tl

100 gb -  15 tl olsa  ben internet  para vermeye kıyarım . yoksa sikim interneti .

aslında bi server kurcam .   önce veriler oraya gitcek orda  zip rar vs Sıkıştırma Compression yapıp kendime(cliente )göndersem .   byte ları daha tasarruflu almış olurum.

film indirmeden öncede compression yapacan oo çok  programlama işi lazım yapılır ama fiyatlar çok pahalı. compression teknolojisi  videoları iyi sıkıştıramıyo. lossless (kaliteden kayıpsız.)  anca lossy(kalite kayılıplı)

bi wesitesi açıyosun  1 sayfa 10 mb a kadar yolu var aq bu nedir ya .

bok

2015-11-27 19:09

Ttnet senin ben tohumunu sikeyim amkoduğum. Bir film izleyecem denemediğim video sunucusu kalmadı amk. Adil kullanım kotasıymış orospu çocukları. Yurt dışında internet beleş amk. Para veriyoruz resmen bizi sikmeniz için amk. Şimdi bu mesaj bile geç gider amk. Yavaş internetinizi alın da götünüze sokun. Ulan sanki süpersonik hızda bir internet istiyoruz amk. Alt tarafı film izlerken donmayacak, zamanın çok değerli olduğu şu yüzyılda insanlar işlerini biraz çabuk halledebileceği hızda bir internet istiyoruz amk. Bunu da yapamayacaksanız sizin gibi şirketin ta amına koyayım affedersiniz. İnsanların paralarını cebinize indirirken 50 kuruş bile geç ödendiğinde ayı gibi faiz koıymasını biliyorsunuz orospu çocukları. Birazcık çalışında düzgün işler yapın amk. Başka internete geçecek yolda bırakmamışsınız ki bütün netler neredeyse sizin kablolardan alıyor amk. Sizin ben ta fiber optik kablolarınızın switchlerini sikeyim. Yerel ağ bağlantınızın amk. Amkdumun teknoloji altında insanları siken şeytan suratlı orospu çocukları.

Dop3

#250 Modemin Antenleri Götünüze Girsin

2015-12-05 16:02

Günde 20 kere giden internetmi olur orospu çocukları anansını siktiklerim hiçmi çalışmıyorlar bu görevliler yeter topunuzun yordamını sikiyim.Dota oynarken 2 el verdim bokunuza siktiniz ratımı kevaşe piçler