MEB-THOF Protokolüne Karşı THO Mezunlarının Haklarını Savunuyoruz

Ziyaretçi

/ #85

2012-03-11 23:33

ben bu konuda bir iki soru sormak istiyorum bu dilekçeyi hazırlayan arkaadaşlar bu konuyu sanki tüm konservatuvar türk halk oyunları bölümleri hocaları ile konuşup federasyona bu konuyu resmi olarak iletmiş gibi görünüyordu ...biraz inceledikten sonra ...şu sorular aklıma geldi soruyorum ve cevap bekliyorum.... bu konu İ.T.Ü. T.M.D.K BÖLÜM HOCALARI VE YÖNETİCİLERİ İLE KONUŞULUP MASAYA YATIRILDIMI? 2- EGE HALK OYUNLARI YÖNETİCİLERİ VE ÖĞRETİM ÜYELERİ İLE KONUŞULDUMU .ANTEP VE SAKARYA İÇİN DE AYNI SORUM GEÇERLİ..? 3-FEDERASYONA BU KONU DETAYLI BİR ŞEKİLDE SORULUP YANIT ALINDIMI ? NE ALAYLI NE OKULLU HİÇ KİMSE TÜRK HALK OYUNLARINI MALI GİBİ GÖREMEZ TABİ Kİ TEKNİK BİLGİ ESASTIR VE ALAYLI OLARAK BAŞLAR ADINDAN DA ANLAŞILACAĞI GİBİ...! ŞİMDİ BU YAZI EĞER RESMİ OLARAK GEREKLİ KİŞİLERE İLETİLMEDİYSE ŞU ANA KADAR YAPTIĞIMIZ HER ŞEY BİZLERİN GERÇEK YÜZÜNÜ BEN DE DAHİL ORTAYA KOYUYOR HER ZAMAN Kİ GİBİ GAZA GELİYORUZ DİYE DÜŞÜNECEĞİM.... AYRICA PROTOKOLÜN BİR NÜSHASI NEDEN YAYINLANMIYOR ? BEN LÜTFEN ACİLEN CEVAP BEKLİYORUM HEPİNİZLE HER ZAMAN AYNI YERDEYİM KABALAŞMAYADA KALPLERİMİZİ DE KIRMAYA GERK YOK BU KÜLTÜR HEPİMİZİN BU EMEKLER HEPİMİZİN ....ÖNCE BİR GERÇEK BİLGİLERİ ALMAK LAZIM BU KONUDA YAYINCI ARKADAŞLARA ÇALIŞMALARINI VE BİZİ AYDINLATMALARINI İSTİYORUM....EĞER GERÇEK BİR ZEMİNDE DEĞİLSEK İMZAMIN DA GERİ ÇEKİLMESİNİ İSTİYORUM... HEPİNİZ SANAT DOLU KALIN... SEVGİLERİMLE.....