GENELKURMAY BAŞKANLIGINA DİLEKÇE

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

GENELKURMAY BAŞKANLIGINA DİLEKÇE isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2016-04-22 14:09

merhabalar ben sozlesmelı askerlık ıle ılgılı bıseyler yazmak ıstedım 21.04.16 tarıhınde mulakat ıcın ankara cebecı personel temın merkezıne gıtmıs bulunmaktaydım. ve sozlesme askerlık ıcın dovme yasası cıkartmıs oldugunuzu bılıyorum ama on saglık muayenesınde bende once gırıp cıkan ve kolunda dvme olan arkadaslar gecıs yapıp ve benım kolumda bulunmakta bulnmakta olan dovmenın askerı unıfıormanın gıyılmıs oldgunda gozle hıcbır sekılde gorulmıcek bı kısmında oldugunu bıldıklerı halde benı elemelerı ve dıger arkdasların gcıs yapmıs olması benı cok uzdu . ıcerıgını bılmıyorum ama benım dsuncem bu torpıl yada baska bı konu soz konusu olabılır mı dıye dusunmeye baslıyor ınsan . cunku bız oraya masa bası gorev yapmaya deıl doguda gorev yapan abılerımız kardeslerımız gıbı vermıs oldugunuz gorevı yerıne getırmek ıcın basvuruda bulunmaktayız bu konu hakkında ılgınızı rıca edıyor ve arz edıyorum

Ziyaretçi

2016-05-27 14:25

Mehmet ali ünlu sivas temeltepe merkez komutanlıgında acemi asker olarak gorev yapmakda oglum bir evin bir oglu oldugundan turkiyedeki ohal bolgesinde gorev yapmamasını mumkun oldukca batı bolgesinde gorev yapmazıni arz ederim FETI UNLU

Ziyaretçi

2016-06-15 09:22

dilek ve şikayet bildirebilmek için

Ziyaretçi

2016-06-18 04:00

Ben küvet değiştirmek istiyorum

Ziyaretçi

2016-07-13 07:34

Bunların takip edilmesi lazım üstüne gerçekten dusulmesi lazım yetkililerin gereğini yapması lazım işini yapmayan o kadar çok insan varki üstüne ustun hem işini yapmıyorlar hem çalıyor cirpiyorlar Allah yardımcımız olsun

Ziyaretçi

2016-07-24 18:36

genel kurmay baskanlıgına kurumunuzda calısan yusuf tilki mardinde kızıl tepede tegmen olarak gorev yapıyor kardesi ahmet tilki nevsehirde astsubay bunlar feto nun adamlarıdır arastırılıp geregin yapılmasını aynı sene asker oldular bunlar haindir saygılarımla

Ziyaretçi

2016-07-28 12:07

Sayın Genelkurmay başkanım ben özel kuvvetlere katılmak istiyorum uzman olmak istiyorum vatanıma milletime Can'ımı feda etmek istiyorum gerekirse ben bu vatana laik bir evlat olmak istiyorum

Ziyaretçi

2016-07-31 07:15

Ben bitlis tatvan 10. Kom. Tugayi 2. Tabur da sözleşmeli er olarak görev yapmaktayim gerçek ismim ziya bilginer değil bizle suan uğraşıyorlar ismimi versem bu kez daha çok ugrasirlar bölük assubayi savaş GÜVEN bize küfür ediyor buranın kralı benim istediğim gibi kusura bakmayin affiniza sığınarak yazmak zorundayim sikerim diyor bu benim zoruma gidiyor herhangi biriyle konuşurken aşağılayıcı alaycı bi tavırla konuşuyor v.s sizden tek ricamız bizi insan yerine koysunlar artık

GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

Ziyaretçi

2016-08-01 10:14

01.08.2011 KARA KUVVETLERİ ASKERİ OKUL SINAVINA GİRDİM SAĞLIK MÜLAKAT YAZILI SINAV HEPSİNİ GEÇTİM .YEDEK 900 DE KALDIM YALNIZ YEDEK 1071 KİŞİ ÇAĞRILDI BEN ÇAĞRILMADIM SEN FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ KAPSAMINDA BALIKESİR GARNİZON KOMUTANI GÖZALTINA ALINDI HAKKLARIMI NASIL TALEP EDEBİLİRİM.

Ziyaretçi

2016-09-05 05:17

Genelkurmayı başkanlıgi önc sayglr. arzederim ben hakkari şemdinlid askerım ben bord yapmıyorum ben borda poskiljimbbozliyor ban yardımc oln nolr batıya gönderin ben ben birda yapmıyorum borda bid evilyim 3tan çocuklarımvar ben bord yapmıyorum niy yerdimed benim adım mehmet çalış tec kimlik numarm 12184557294 telfob numarm 05393775176  bol ben bord öne haber verin   sayın 

Ziyaretçi

2016-09-05 05:24

Genelkurmayı başkanlıgi önc sayglr. arzederim ben hakkari şemdinlid askerım ben bord yapmıyorum ben borda poskiljimbbozliyor ban yardımc oln nolr batıya gönderin ben ben birda yapmıyorum borda bid evilyim 3tan çocuklarımvar ben bord yapmıyorum niy yerdimed benim adım mehmet çalış tec kimlik numarm 12184557294 telfob numarm 05393775176

Ziyaretçi

2016-10-19 19:53

Ben lise 3 ogrensi atakan türkmen elin adamlarini ozel kuvvetlere alirken iyi aliyorsunuz ama bende lise biter bitmez asker olmak vatanima milletime yararli bir evlat olmak istiyorum. Kucuklukten beri bu istegim devam ediyor. Annem, babam butun herkez biliyo ne kadar cok iatedigimi bana ulasin beni egitin cok istiyorum lutfen
Komando ER

#88 Tek çocuk büyük sorumluluk

2020-10-07 17:53

Ben ailemin tek çocuğuyum . Ardımda ne bir baba ne bir kardeş veya abi tek benim sadece .. annem vardır birde babannem askerliğimi Konya'da yaptım acemi şuan ise Kıbrıstayim ailemden ilk defa uzak kaldım psikolojikmen ruhen bedenen çok zor ve sıkıntılı günler yaşadım ve yorgun olduğumu belirtmek isterim. Psikolojim alt üst oldu vatani görev ve askerliği seven biriyim seve seve gelip yapan biriyim ama lakin Türkiye değilde Türkiye dışına atması hiç iyi değil ve hiç güzel bir şey değil bu durum sizden tek dileğim benim geri kalan günlerim için Türkiye'ye sevk edilmek elaziga sevk edilmek aileme yakın olmak onlar kötü durumdalar ben kötü durumdayım bu yazı bir ER mektubudur ... Tek dileğim sağ salim gidip ailemi sağ salim görmek .. bunu okuyorsanız eğer bilin ki kötü durumdayım .... Gereğinin yapılmasını ARZ ederim.