T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2015-05-10 07:26

eroyıncıler çogaladı

Ziyaretçi

2015-06-04 09:27

k.maraş milieytimi çete bayramımızda bile tatil yapmıyo şikayetciyiz okulca

Ziyaretçi

2015-06-13 16:03

gülümüsyorum! çünkü biliyorum ki; gülümsemek dostlarıma karşı sunduğum en iyi ikram, düşmanlarıma karşı en asil darbedir. başbakanım urfa sizinle gurur duyuyor
ak parti eyyubiye temsilcisi

2015-06-13 16:09

cumhur başkanım gülümüsyorum! çünkü biliyorum ki; gülümsemek dostlarıma karşı sunduğum en iyi ikram, düşmanlarıma karşı en asil darbedir. cumhur başkanım urfa sizinle gurur duyuyor allah seni başımızda eksik etmesin allah seni zalimlere karşı düşürmesin allah devletimize zeval vermesin allah yar ve  yardımıcın olsun

Ziyaretçi

2015-06-18 22:18

urfada kendini bitirme yazık
baykan

#131 şikayet

2015-06-18 22:19

suriyeli alma belediye başkanını al

Ziyaretçi

2015-07-24 18:52

Basbakanim daim mehmet sizden yardım istiyorum 05315657493 benim kimsem yok annem babam yok allah rızası için bir yardım edin

Ziyaretçi

#133 can

2015-07-24 18:54

Basbakanim daim mehmet sizden yardım istiyorum 05315657493 benim kimsem yok annem babam yok allah rızası için bir yardım edin

burhan

#134 uZMAN ERBAŞLİK

2015-08-10 09:06

merhaba,

ben kayseri komanda tugayinda 6 ay uzman cavuş olarak görev yaptiktan sonra piyade sinifina gecviş yapmak için ayrildim yeniden başvuru yaptım uzman cavuş olarak sinavlara ve mulakatlara cagrildim ve başarili oldum sağlik rapaoru almak için erzurum askeri maraşal çakmak hatanesine sevk edildim saglik raporlarimda olumlu olarak belirlendim ankara cebeci kamutanlıgan raparumu teslim ettim ve bir kaç ay sonra sinifim ve bıraşim belli oldum atama yapilacak iken internetten baktiğimda atamanız durduruldu diye bilği geldi ve 1 seneder madurum sizden yardım istemekteyim bircok kez dilekce yazdım ve dikkate alinmadı konu ile ilğili yardimcı olurmusnuz

Ziyaretçi

2015-08-10 09:07

merhaba,Sayin cumhurbaşkanim

ben kayseri komanda tugayinda 6 ay uzman cavuş olarak görev yaptiktan sonra piyade sinifina gecviş yapmak için ayrildim yeniden başvuru yaptım uzman cavuş olarak sinavlara ve mulakatlara cagrildim ve başarili oldum sağlik rapaoru almak için erzurum askeri maraşal çakmak hatanesine sevk edildim saglik raporlarimda olumlu olarak belirlendim ankara cebeci kamutanlıgan raparumu teslim ettim ve bir kaç ay sonra sinifim ve bıraşim belli oldum atama yapilacak iken internetten baktiğimda atamanız durduruldu diye bilği geldi ve 1 seneder madurum sizden yardım istemekteyim bircok kez dilekce yazdım ve dikkate alinmadı konu ile ilğili yardimcı olurmusnuz

Ziyaretçi

2015-08-21 21:16

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan benim adım uğur ailecek partisinizin üyesiyiz sizi gerçekten cok ama cok seviyoruz sizlere aile toplumumuz da eniste diye hitap ederiz. Benim bir mazuratim var sayın cumhur Başkanımız benim cok ama cok küçükken bir hayallerim vardı kendimce polis olmak istiyordum ama olmadı sebebi kolumda ki ufak çizik şimdi televizyonlara baktıkça benim zoruma gidiyor polislerimiz askerlerimiz şehit oluyor duramiyorum yerimde isterdim ki vatanima milletime son Kanıma kadar hizmet edeyim  bende sehitlik şerbetini iceyim cok ama cok istiyorum bunu lütfen lütfen lütfen 

Ziyaretçi

2015-08-23 19:35

T.C Sayın Recep Tayip Erdoğan
Öncelikle size ailecek sizi çok sevdiğimizi bilmenizi isterim.Benim adım uğur ERKEN İstanbul/ESENLER de yaşıyorum. Sayın başkanım benim şöyle bir mazuratım var.Benim küçüklüğümden beri kendimce hayallerim vardı polis olmak istiyordum vede önümde bir engelle karşılaştım kolumda iki küçük kesik izi var şu hayatta tek birşey istemişimdir belkide oda polis olmak.Benim zoruma gidiyor televizyonlara baktıkça askerlerimiz polislerimiz öldükçe analar ağladıkça benim boğazım düğümleniyor.İsterdim ki VATAN hainlerine karşı kanımın son damlasına kadar mücadele etmek varsa sonunda şehitlik şerbetini içmek.Bunu çok istiyorum lütfen bi şans dağa yaşım çok genç 23 yaşındayım halen hayallerimin peşinden gidebilirim göhsümü gere gere dimdik. Lütfen Lütfen Lütfen . . .

Ziyaretçi

2015-10-12 14:04

Piç oğlu piç Recep Tayyip Erdoğan

Ziyaretçi

2015-10-29 19:12

sayın cumhurbaşkanım 15 kasımda belekte düğünüm var..tüm halkımız olarak aramızda görmekkten mutluluk duyarız...saygılarımla
KEREM

2015-11-04 09:12

SAYIN BAŞKANIM BEN ŞANLIURFA'DA YAŞIYORUM   TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDE OKUYORUM VE BU YIL ISTAJ GÖRMEM GEREKİYOR VE ISTAJ YERİ BULAMIYORUM YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Ziyaretçi

2015-11-19 20:52

sayın başbakanım facebok ta evlilik ayrılık meseleri oluyor evdede yaşandı lütfen facebook kapansın lütfen 13 yaşındayım bunları görmek istemiyorum

Ziyaretçi

2015-11-21 11:43

Ben 18 yaşın dayım 50.000 TL İş Açmkm için İsti Yorum Bi Kt Kı bekli Yorum Aderes Yeni Mah.505.Sok.no 18 .daire.5

Ziyaretçi

#143 İş Açma

2015-11-21 11:45

Ben 50.000 TL İş çmak İçin İsti Yorum 

Anonymous

2015-11-22 13:55

yardımm edinn

Ziyaretçi

#145 belediye şikayet usulsüzlük

2015-12-12 08:21

muris sadettin şabak istanbul eyüp kemerburgaz ikametlitaşınmazla ilgili olarak 2981 sayılı yasa dogrultusunda  gerekli baş vuruları yapmış  mevzuata göre yeminli özel teknik büro tarafından baş vurusu yapılmış ,muris saadettin şabak yasa geregi başvuru bedellerini yatırmışdır.Birbaşka ifadeyle  muris sadettin şabak yaptıgı baş vurular kapsamında tabu tahsiz belgesi almaya hak kazanmıştır.2981 sayılı yasa kapsamında bu yer belediyeye devredilmiştir.maliye bakanlıgı milli emlak genel müdürlügünce 29-03 -2003 gün 25063 sayılı resmi gazetede yayınlanan 266 sıra milli emlak genel tebligine göre hak sahipligimizin belediye tarafından  verilmeyerek burda maduriyetimizin başkaları adına tabulandırdıgı ve usulsüzlükler yapılarak  bizi burdan cıkarmak için yıkım kararları cıkartılarak hakkımızın gaspı sözkonusudur.bu konudaki yükümlülüklerini yerine getiremeyen  davalı idare bu kez yasayı hiçe sayarak yıkım tehtitiyle tarafımızı yıldırmaya  calışmakdadır. bu işlemin uygulanması halinde  1970 yılından bu güne kullandıgımız yerlerinb elektrik su vergi ödedigimiz işlemin uygulanması halinde evsiz kalacagımız ,ve telafisi imkansız zararların dogacagı ve bu konuda bize yardımcı olacagınız ve burada yapılan haksızlıgın usulsüzlügün cıkartırılmasına yardımcı olacagınız konusunda saygılarımızı arz ve talep ederiz.tarafımızdan ortaya cıkartılıp talep etmekdeyiz.                                                          murat şabak  adres:mithatpaşa mah .sedef sok.no .21   cep tel:0532 361 67 82

Ziyaretçi

2015-12-28 16:42

Salam menim Turkiyeye boyuk hormetim var oprem turkleri
işci

#148 Re:

2016-02-08 11:50

#2: -  

Sayın başkanım ben bursa m.k. paşada yaşayan bir işçiyim deveci konakta bulunan tunç mermer fabrikasında çalışıyorum yaklaşık 10 yıllık işçiyim benim çalıştığım fabrika da 4 aylık maaşım bankaya yatıyor buna bütün işçiler dahil bu duruma bir ilgi gösterirseniz seviniriz

Ziyaretçi

2016-03-04 23:39

Sayin baskanim yozgatta cok fazla goc oluyo bunun sebebi ulasimin da etkisi vardir hizli tren olursa ankara gibi yozgatlilar hafta sonunu yozgatta gecilelim der ve yozgatta ekenomi yonunde destek olur bunun icin hizli tren ve havalimani sozunuz u yerine getirilesiniz iyi olur

Ziyaretçi

2016-03-07 19:57

Okulda çalışıyordum işkurda çalışıyordum hasta olduğum için 7gün rapor verdiği için bizi işten çıkardı milleyitim müdürün Muzaaffer hoca işten çıkarmıştır çok zor durumdayım o maaş ile geçiniyordum sizden ebedie SSK iş istiyorum sizden sana gördüğüm an baba mı görmüş gibi oluyorum. 3yıl SSK çalışırsam emekli olmak istiyorum
Sayın reisim
2015 de sekreterine sana dilekçe yazdım sekreterin bizle ilgilenmedi
03125254198 sekreterin bizle ilgilenmedi mecbur dilekçe yazmakta kaldım gereğini arz ederim
Manisa\Sarıgöl\ Alemşahlı mahallesi
Turan Bilgiç tel:0538 218 75 86
Saygılarımı sunarım reisim...