T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

T.C Basbakanı Recep Tayyip ERDOĞANA/Ankara isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2012-04-03 20:36

alti ustu bi msn

Ziyaretçi

2012-04-16 17:10

ben ordunu'n ünye ilçesinde oturuyorum koyumuze yapılcak olan çöp fabrikası kurulmasını ıstemıyorum sayın basbakanım lutfen ılgılenın koyumun adı çubuklu yanı yenıakçalan koyu saygılar

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2012-07-31 22:24

Ziyaretçi

#4 asker

2012-08-05 21:42

slm bn 92 / 2 askerim ankara il jandarma ya dustm ve bunu doguda yapmak istiyorum ve bunu bna yardımcı onun lütfen sakın ama sakın bunu kulak arksaı yapmayın abdullah özturk 92 /2 mardin

Ziyaretçi

2012-08-08 08:33

Tarım bakanlığın logosu aynen kalsın.
ilayda yeşim fidan

#6 başbakanım slm

2012-10-11 20:04

slm başbakanım bn diyarbakır/bağlar ım bizim madi durumumuz kötü olduğu için size ulaşmak isttiyorum
sizin ellinizden gelen herşeyi yapmayı biliyoruz ve bunun için size ulaştık başkanım sizi çok seviyorum bn bide hastayım akdeniz anemisi olduğum için sizin ellinizden geleni yaparsınız dedim ve sizle konuşmak istedim biz evde 6 kişi olduğumuz için dedm gerekli yerlere bildirilmesini arz ederim
ilayda yeşim fidan

Ziyaretçi

2012-12-16 20:05

sayın BASBAKANIM ben karamanili ermenek ilcesı elmayurdu koyunde ıkamat etmekteyım ben trafık kazası sonucu sag gözumü kaybettım ve hastanaden yuzde ellıdokuznoktaıkı rapor aldım ve bu raporu ermenek mal mudurgunce doldurup 2022 maası almak ıcın gondedım ve hala raporuma bır cevap alamadım ben yasam mucadelesı vermekteyım kımse ıs vermıyor vekımse bakmıyor benım sorunum su ben suan özurlu durundayım ben gecın sıkıntısı cekıyorum kaymakamlıgınızada basvuru yaptım ama onlarda bana yardımcı olmuyor ben bır ekmek parasına muhtacım eger yardımcı olusanız cok sevınırım ben san cok zor durumdayım ılgınenırsenız sevınırım
turan

#8 selam başkanım

2012-12-27 21:18

ben yeni evlendim geçim yapamıyorum muşta oturuyorum ne sigortam var nede işim sizin desteklerinizi bekliyorum
murat aktaş

#9 başbakanım acil yardım etmenizi bekliyorum

2012-12-30 18:36

Sayın Başbakanım 2002de iş ararken bir işe girdim vede bu işte fazla tecrübem olmadıgından dolayı iş veren dükkanı üzerime yaptı 2 ay içerisinde geri alma sartıyla bu 2 ay zarf içerisinde sahte belge ve fatura kesilmesinden dolayı mahkeme oldum.Mahkemenin verdigi hapis cezası zaman aşımına ugramıştır, yalınız vergi borcu bulunmaktadır şu an maaşımın 3de 1'i kesiliyor bu vergi borcunu ödeyecek gücüm yoktur 2 tane çoçugum var kendim askeri üzretle çalışmakta olan bir temizlik işcisiyim bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum...

Ziyaretçi

2013-03-11 22:48

kıymetli ve eşiz değerli fani ve ahiret kardeşim mümtaz eşi emsali bulunmayan devlet büyüğüm sevgi,saygı ile essamüaleyküm rahmettülaykim.2002 yılından beri istanbul-bahçelievler AKP.partisinin üyesiyim.t.c.ve k.k.t.c.iki devletin vatandaşıyım.eşim kıbrıslı yanı hanım köylüsüyüm.elini öper 1 çocoğum var o da oğlan ve 32 yaşında anne annesi büyüttüü kıbrısta oranın ortamına alışık,askerliğini ve Doğu Akdenız Üniversitesi elektronik-elektrik bölüm mezunu,ekonomik durumumuz müsait olmadığndan bir iş yer açamıyoruz.kıbrıs küçük bir yer oğlum sakın ve hiç bir kötü alışkanlığı olmayan bir genç bu vesile ile k.k.t.c. devlet dairelerinde birçok münhal kadrolar var olduğu halde öncellikle yandaşlarına ağırlık veriliyor.bu nedenle kıbrısta yaşamayı ve çalışmayı tercih etmekte k.k.t.c.münhal bir iş için mürşidi tayyip babanın yüce makamına arz eder,sevgi,saygı ile yaratanın sizlere her iki cihanda muzaffer kılmasını dileğiyle ellerinizden öperiz.rabbim bütün güzellileri size ve ailenize taraftalariniza ihsan eylesin.not girnede otel viyo(OSKAR otelinde hatıra fotoğraf çektirmiştik.selamünaleyküm rahmetüllahıberaket.bir kardeşim gazi birde dedem osmanlı rus savaşinda şehittir.

Ziyaretçi

2013-03-11 22:49

beylerbeyi aslanı

Ziyaretçi

2013-03-13 02:07

sayin başbakanim ben k maraş elbistandan ekin özünden mahalesi den altin yaprak köyundenim ben ahmet işbilir sayin başbakanim 3 cocok babasiyim engeliyim 3 ayda bir aldigim 750 tl maaş aliyom bana yetmiyor mümkünse aydan aya rica edebilirmiyim sizden arz ederim cocuklarimida sizin sayenizden kurtarmiş olurum bahihima muhtac maagişini baglasaniz sizden arz ederim allah sizi başimizdan eksik etmesin sayin başbakanim 05352822856 bu numaradan bana ulaşirsiniz

Ziyaretçi

2013-03-25 17:47

Sayın Başbakanım sizi rahatsız ettiğim için özür dilerim.Ben Neriman ARDIÇ. Trabzon KTÜ yurt kantinnde çalışıyordum.Servis yaparken rahatsızlıktan dolayı ellerim titrediği için işi bırakmak zorunda kaldım.Şuan KTÜ yurt temizliklerinde çalışabilirim. Eşimden ayrıyım.Çocuklarıma bakmak zorundayım.İş için yardımınızı arz ederim.TEŞEKKÜRLER...05438313372 bu numaradan bana ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi

2013-04-04 21:03

ben mustafa çelik hatay kırıkhan köyünden camuzkışlası köyünden köy sorunlarının kimse tarafından çözülmemesinden şikayetçiym hatayın en büyük köylerinden biri ak parti oyunun ful verildi bölge hic bir vekil sorunları çözmüyor miletvekiline sorunları bildiriyoruz ses vaar icrat yok bu köy ezelden beli su sorunu yol sorunu hic kimse ilgilenmiyor ne kaymakam ne muhtar ne vali seçim zamanı vekiler gelir konusmayı bilir ama halkın sorununu kaldırma icradı yok lütfen bu basbakanlıkta görülsün ve o zavalı halkın vatandasın sesi duyulsun numaram 05379431068
recep açıkkar

#15 rapor

2013-04-06 07:27

ben kahramanmaraş andırın altınboğa köyünden recep açıkkat 24 yaşındayım bedenim saglam sadece sol gözüm hiç görmüyor bende çalışmak istiyorum sigortamın yapılabilmesi için yüzde 40 rapora ihtiyaçim var bende türkiye cumhuriyeti vatandaşı olarak çalışmak ve a,ileme bakmak istiyorum namussumla çalışım ekmegimi kazanmöak istiyorum serseri vede hırsız olmak istemiyorum numaram 05397007083 sizden haber bekliyorum allahım sizleri korusun

Ziyaretçi

#16 sorun

2013-05-22 19:26

sayın başbakanım öncelile hayırlıçalışmalardiler yapmış olsunuz şeylerden dolayı tşk ederiz biz izmir bayındır belediyedinde çalışmaküzere bulunan net temizlik şirketinde çalışan 45 kişilik bir ekibiz bizim şikayetimiz taşaron oldumuz için zamanında aylıklarımız yatmıyo bazen 1 ayda alıyoz geç bazen 15 gün bizim bu sorunlarımıza çare bulmanızı istiyoruz sabahın 4 kalkıyoruz akşamın 5 kadar aç tasil çalışıyoz birde aldımız maaş lar 900 laraken onuda zamanında alamıyoz başkanım bizin memurlardan ne eksimiz var onlar sabah 8 giderken işe akşamın 5 evine giderken biz dahala çalışıyo oluyoz hakmı adaletmi bu biz bayındır bedlediyesi net temizlik şirketi olarak hep susuyoruz bizi çıkarmasınlar diye köle gibi çalışıyoz evimiz kira elektirik su çocuk derken hep reziliz başkanım sizsen bir an önce müjdeli haberler bekliyoz birde 11 ay sonra işten çıkartılıyoz bizim bu çilemiz nezaman bitecek başkanım bize çözüm bulun sevindirin

Ziyaretçi

2013-05-23 21:45

Sen kimsin be adam alkolu yok su saate yok bu saate diye değiştiriyorsun içen adam içer sanane memleketi batırdın yazıklar olsun sana inşallah cehennemi boylarsın yakında memleket memleketlikten çıktı senin yüzünden geber recep tayyip erdoğan..!

Ziyaretçi

2013-06-01 18:27

BAŞBAKANIM BİR ARKADAŞ SİZİN İÇİN BÖYLE DİYOR Tayyip'i savunanlar beni hemen silsin. O şerefsiz haddini baya aştı. Ya da şerefsiz dememeliyim iltifat etmış olurum.

Ziyaretçi

2013-06-16 18:50

sayın başkanım ben askeri ücüretle çalışan bir işçiyi sizin verdiğiniz ayle geçim parasını çalıştıranlar vermiyo sizden tek isteğimiz buna el atmanız sizin gibi helal süt emiş biri başımızda olduğundan çok mutluyum allah sezi başımızdan eksik etmesin amin

Ziyaretçi

2013-06-18 15:22

Merhaba sayın başbakanımız recep tayip erdogan bey ben hatay reyhanlı da hikamet etmekteyim benim oglum 1992 iki yılında cengiz maraşlıoglu samsun esentepe kışlasında bize verilen bilgiye göre eyitim sırasında şehit düştü ve benim iki oglum var cengizin vefatından sonra bir oglum ibrahim bana bakıyordu ama şuan bakmakta zorlanıyor ve ben çok ama çok magdur durumdayım hiç bir sesmi kurumdan faydalanmıyorum her hangi bir maaşta almıyorum arada kaldıgım için şekerim kolestrol yüksek tansiyon hastasıyım bu durumumu size arz etmek mecburiyetinde kaldım allah rızası için bir şehit annesi olaraktan bana yardım etmenizi rica ediyorum saygılarımla Allah sizi başımızdan eksik etmesin başkanım Necmiye maraşlıoglu
esentepe mah.353 sok no,5 hatay reyhanlı

2013-06-19 13:15

Ziyaretçi

#22 çocuklarım

2013-07-28 19:16

sayın başbakanım ramazan bayramınızı kutlar elerinden öperim ben evli 6 çocuk babasıyım durumum çok guzeldı geçinip gıdıyorduk
işim kotuye gıdınce eşim benı v 6 çocugumu bırakıp giti çocuklarımın en buyuyu 10 yaşındadır 2 yıldır mucadele edıyom çocuklarıma hem anelık hem babalık yapıyorum ve şuanda çok kotu durumıdayız çalışmıyorum çocuklarıma yardım el uzatmanızı istiyorum bi alah v siz varsınız sayın başbakanım inanınkı bu dilekçeyi size yazarken aglayarak yazıyorum lütfen çocuklarım için el uztın ben çocuklarıma bakacam ban yardımcı olun lütfen 1265sok b.1.blk.5.k.3d3 toki evleri buca izmir 05382313333 çelebi filiz saygılarımla sayın başbakanım alah senı başımızdan eksik etmesin elerinden öperim alah yanında daima olsun senıde çok seviyorum lutfen çocukları yardımcı olun en kısa surede lutfen

Ziyaretçi

2013-08-01 10:47

sayın başbakanımız ben ilahiyat mezunuyumm ve 3 yıldır formasyona başvuruyorum malesef bir merkezi sistem olmayınca orda da haksızlığa maruz kaldım. 2013 kpss121 74.813 aldım ve formasyonsuz 75 barajında sınırda kaldım.lutfen başakanım bu barajın düşürülmesini dişliyoruz sizden benim gibi nice madur insan var suan yeter artk bitsin bu zülum yıllardır katsayı adaletsizliğine maruz kaldık şimdi de formasyonsuzluk bizi madur ett.saglığımız bozuldu dengesiz bir toplum olmaya başladık lutfen sayın başkanım bu barajın düşürülmesni istiyoruz bitsin artık bu çilemiz 1998 den 2013 geldik haaln maduruz halan maduruz lutfen maduruditimiz giderils
in artık...

Ziyaretçi

2013-08-20 23:13

sayın başbakanım size önce saygılarımı sevgilerimi hürmetlerimi size sağlık ve afiyetlerimi dilerim. siz bir oy için eminimki canınızı feda ederken sizin partinize yönetici sıfatında belediye meclis üyesi sıfantınds girmiş insanlar bu partiye eminimki kendi çıkarları uğrunda zarar vermektedir bu kişi bizzat manisa Gördes belediye miclis üyesidir insanlara oylarınıza vermeyin sizin oyunuza ihtiyacımız yok bu sözlerin küfürleri var ben yazamıyorum çünki ben anavatan partisinde ilçe başkanlığı yapmış biriyim bu küfürlerede muhatap olan birisiyim üzüntülerimi ve sıkıntılarımı size bildirir cenabu Allahtan size uzun ömür ve sağlıklı bir yaşam dilerim cevat oflaz manisa gördes

2013-08-22 12:30