MEB-THOF Protokolüne Karşı THO Mezunlarının Haklarını Savunuyoruz

bla bla

/ #120

2012-05-01 23:47

sevgili hocalarım ve arkadaşlarım bu zamana kadar herkes işbirliğinde çalışırken ne oldu da şimdi herkes düşmanca davranıyor. bu imzanın ne anlam ve onemi var . kimki bu protokolü düzenledi kendi hocalarına da mı saygısı yok ... kim cavit hocayı alaylı diye eleştirip üzerine söz edebilir..öncelikle bize emeği geçen bu işe gerçekten gönül vermiş sayın alaylı hocalarım hepinize teşekkür ederim bana bu işi sevdirdiğiniz için benim yüreğime kadar işlediğiniz için ve sayın nihal hocam okulumuzda bölüm başkanlığı yaptığınız sürece beni halk oyunlarından soğuttuğunuz için bu işi sadece kendi yanınızdaki yalakalara bırakarak okulumuzda hiyerarşi yarattığınız için de size söyleyecek tek bir kelimem yok.. inanın sizden çok şey öğrendim 5 yıl boyunca 1 kez olsun oyun oynadığınızı görememek ne büyük bir acı.. şimdi elbet deki mzüik öğretmeni olarak atanmak istemiyorum fakat halk eğitimlerde de çalışmak istemiyorum ne yani anlamadığım şu halk eğitimlerde usta öğreticiler çalışmasın ama biz 6 ay ay 1000 lira maaş la çalışalım bu mu yani gördüğünüz hak varsa bi sıkıntımız devlet kadrosuzluğudur bırakın usta öğreticiler halk eğitimlerde çalışsın yarışmalara girsin nden bu işi aşılayan insanlara engel oluyorsunuz . herkes bu hikayeyi bilir canım fikret hoc. neden bu hakkın elimizden alındığını açıkladı.. sevgili konservatuarlılar halk eğitimlere atandıklarında üç kağıtçılıktan kendi işlerini yapmaz oldukları için ellerinden bu haklar alındı..