TC BAŞBAKANLIGINA

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

TC BAŞBAKANLIGINA isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ak

2013-04-29 14:36

Hakaret

Ziyaretçi

2013-05-01 14:36

ben Trabzon araklı ilçesinde doğdum manisa turgutluda oturuyorum yıllardır eşimi bir işe koyamadım 2 çocuk evim kira bense devlet hastanesinde temizlik personeliyim 800 lira maaş alıyorum geçimim çok kötü eşim lise menzunu kpssye girdi 60 puan aldı ama ben bir hastaneye bilgi işleme bile aldıramadım temizlikta olabilir 3 yıldır uğraşıyorum herkesin kapısını çaldım ama bana bir yardımcı olan yok ben ak parti üyesiyim sandık başında görev aldım ben bu konuda çok değerli başbakanımdan yardımcı olmasını arz ve temeni ederim mutlaka dönülsün ne olur allah hiçin gerçekten çok madurum

Ziyaretçi

2013-05-10 13:23

ben yüzde 90 özrüm var eşimden ayrıyım ve 2 oglum benle kalıyo eşimden hiçbir yardım almıyorum yüzde66 üzrinden maaş alıyordum geçen senen tıranva sonucu yüzden 90 oldu bu yüzde 90 raporu sundum sosyal yardımlarmaya yeni raporum üzerinde aylıgımn işlem görmesini istedim fakat yüzde 66 üzeinden aldıgım aylık bile kesildi 500 lira gelirim vardiye ben ayakta durmak için çırpınırken onlar aylıgımı kesere beni kople uçuruma itiyorlar benim bu aylıga çok ihtiyacım var bu aylık benim gibi muhtaçlara bağlanmayacakta kime bağlanacak lütfen yardımcı olun