SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

HAKLI AMA MAĞDUR

#901 Re: AĞRILI MUSTAFA

2013-04-05 08:21

#876: - AĞRILI MUSTAFA

Bu devleti yönetenleri mi arıyorsunuz? Adres İmralı..

Hükümeti mi arıyorsunuz? Adres İmralı..

Boşuna beklemeyin arkadaşlar bu hükümet Haklının yanında olmaz....İlk okul mezunlarına bu belgeleri verdiler doğrudur,siz üniversite mezunusunuz 3 yıl staj yaptınız 30 bin liradan fazla sigorta ödediniz,Ankaraya yeterlilik sınavına da en az 10 bin TL ödediniz.TEK DERSTEN KALDINIZ ve af sınavı istiyorsunuz!!! Bu affı kimden istiyorsunuz? AKP den.....AKP kimlere af veriyor?Teröristlere,hırsızlara,bölücülere,dağa çıkanlara,yüz kızartıcı suç işleyenlere....Biraz kafanız çalışmaya başladı sanırım...Haksız hukuksuzun yanında olan bu parti senin yanında olmaz çünkü sen sonuna kadar haklısın....Allah bu partiyi başımazdan yok etsin ve Haklılar hakkını bir an önce alsın.

Ziyaretçi

2013-04-05 10:41

Staj bir insanın çalışma süresinin 1/10 u olamaz ayrıca bekleme süresi de aynı.Eğitim almış insanı staj ve sınav bahanesiyle gelir kaynağı haline sokan sistem yanlıştır.
6

2013-04-05 13:13

sakın bir daha takva sahibi ismini kullanma. takvayı karıştırma. çünkü takvaya yazık edersin. sen takva sahibi falan değilsin. takva sahibi bir insan çıkıp da ben takva sahibiyim demez. takvayı allah bilir ki takva dediğin yüce mertebe allahla kul arasında sadece ve sadece allah için yerine getirilen güzel davranışlar olup gizli tutulur. önce takvanın ne olduğunu iyi öğren ondan sonra konuş. allahı kitabı takvayı şunu bunu ortaya koyup da çuvalla para kazanmak için memleketin kanını sömüren, satan, peşkeş çeken çookkk yaratıklar biliyorum ben. akp liysen zaten senin işin tıkırında demektir. sadece öylesine laf olsun diye birkaç bişeyler yazıp akp yi savunuyorsun. 1 aya kadar af çıkabilir inanırım ama bu mahkeme kararı neticesinde hallolacak demektir ve sen hiç mahkemenin üzerine basmadan akp halletti diyeceksin bunları biliyoruz. yapma bunları, hiç kimse yapmasın. yazık olur insanlara. çünkü ben de dahil herkez yarım ekmek için çabalıyoruz.

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2013-04-05 13:14

Ziyaretçi

#905 Konu

2013-04-06 07:05

Derdimizi Akil insanlara anlatsak

Ziyaretçi

2013-04-06 08:37

takva sahibi demişki: "bir aya kadar çözülecek." İyi ne güzel ama kim çözecek? Akp mi? Hayıırr. Akp çözmeyecek. Dosya neden mahkemede? Maliye engel olduğu için. Peki maliye kim? Tabiki akp. Eee hem engel olacak hem çözecek. Bu nasıl oluyor? Oluyor işte. Türkiyede olmayanmı var. Ben yaptım oldu. Saçmalamalar, sırvalamalar havada uçuşuyor. Millet bizi atlatıp kandırıp dururken birde kendi içimizdekilerle uğraşacağız sanırım.
TAKVA SAHİBİ

#907 Re:

2013-04-06 12:36

#903: 6 -

neden bu sıfatı kullanmayacakmışım,sende olmayan Takva başkalarında var diye mi?Herkes Takva sahibi olabilir yeterki imanı tam olsun,ben yorum yaptım ama herkes benimle dalga geçiyor işte sizin Takvanız bu,başka birşey söylemeye gerek yok.Buradaki insanların mağduriyetini Adalet ve Kalkınma Partisi duydu,Nur hanım ne güzel anlatmış ve bizlere açıklamış daha ne sorguluyorsunuz.Adalet ve Kalkınma Partisi adil bir partidir ve bu tür rahatsızlıklara duyarlı olan bir kuruluştur,bende bu sorunun 1 ay gibi bir sürede çözüleceğine inanıyorum.Bu partinin içerisinde İman etmiş insanlar var,Türmobun yapmış olduğu haksızlığı elbette AK Parti yöneticileri çözecek.Mahkeme sonucundan bahsediyorsunuz,neden peki bu güne kadar bu dava mahkemelik olmadı?Bir düşünün bakayım,kelamımı daha fazla uzatmayayım bu işi en kısa sürede Yine Adalet ve Kalkınma Partisi çözecek.Buna tüm muhabbetimle inanıyorum ve sizleride bu imana davet ediyorum.

Ziyaretçi

2013-04-06 13:20

size bir ay değil 2 ay veriyoruz malesef yine hüsran olacak akp bizleri görmüyor vede görmeyecektir.tek derdi apo başka derdi yok onun için kimseyi ümitlendirmeyin. belkide gerçeklik payı vardır ama en azında kaynağı söyleyin ona göre hareket edelim
HAKLI AMA MAĞDUR

#909 Re: Re:

2013-04-06 19:33

#907: TAKVA SAHİBİ - Re:  

Eyyyy takva sahibi alim insan!diyelim ki sizin dediğiniz tarihte bu olay çözülmedi,o zaman ne diyeceksiniz?burada hala yorum yapmaya devam edecek misiniz?Ben kafamı ortaya koyarım ki siz yalan söylüyorsunuz,burada farklı tartışmalar çıkarmak istiyorsunuz,Bizim önümüzdeki en büyük engel zaten AKP ve AKP bürokratlarıdır.Sizin gibilerin yüzünden haklılar eziliyor,olur ya bir ay sonra dediğiniz gibi af sınavı çıkarsa yemin ederim ki hem sizden özür dileyeceğim hemde AKP den ve hatta oyumu gidip AKP ye vereceğim,peki sizin dediğiniz çıkmazsa siz ne yapacaksınız?Yalan söylemeye devam mı edeceksiniz yoksa kuyruğu kıstırıp buradan kaçacak mısınız? 

Ziyaretçi

#910 Re: Re:

2013-04-07 11:14

#907: TAKVA SAHİBİ - Re:  

ne zaman akp gider bu sorun o zaman çözülür.1 ay sözü aynı şeye benziyor analar ağlamasın sözüne eeee tamam analar ağlamasın ne yapalım? verin vatanı gitsin.şeytanla bile görüşebilecek insanlar müslüman olamazlar.bu iş mahkemede biter.

DEMEDİ DEMEYİN

#911 NURETTİN CANİKLİ

2013-04-07 20:08

Bakın değerli Meslek mensubu arkadaşlarım,bazı meczuplar burada yorum yapıp insanların kafasını karıştırmaya çalışıyor.Kimsenin kafası karışmasın doğru olan şu;Nurettin Canikli hayatını bu davaya adamış,nedir bu dava?YMMM leri devletin bürokratları formalite bir sınavla almak bu alacakları YMMM ler elbetteki AKP li olacak.Birinci amaç bu,ikinci amaç SMMM leride devletin ataması,hiç bir AKP li SMMM adayı Yeterlilik sınavından kalmaz,tek dersten kalan bir tane AKP li bulamazsınız,burada yorum yazan sözüm ona AKP yi destekleyenler meslek mensubu değildir hepsi birer meczuptur.Bu iş bu kadar basittir,bizim yapmamız gereken derslerimizi bir an önce vermek ve bu AKP belasından bir an önce kurtulmaktır.Hiç kimse 1 ay'ı beklemesin,bu bir aldatmacadır,kesinlikle böyle bir durum yok.Bunlar oyalamadır.

Ziyaretçi

2013-04-08 08:59

Arkadaşlar yeni TTK göre bağımsız deneti getirdiler ve Üniversteler sertifika için Eğitim ve Sınav yapmakta ne hikmetse hepsi %100 başarılı oluyormuş Kendilerine üsdat denilen YMM ve onların bağlantıları. Bizler ise ortalama veya tek dersten beklemek zorunda kalıyoruz ya onlar çok zeki veya bizler .. olduğumuzdn yıllardır onların insafını beklemekteyiz.

http://www.mustafagulsen.com/forum/forum_posts.asp?TID=109132&PN=24

Ziyaretçi

2013-04-08 14:21

takvayı kendi içinde gizli tutamayacak kadar beyinsizlerde takva olmaz.

Ziyaretçi

2013-04-08 14:22

takva allahın veli kullarında olur ve onlar çıkıp da ben veliyim demez. sen çıkmışın bende takva var diyorsun. sen kimsin?
Mehmet

#915 TEK SORUMLU AKP VE NURETTİN CANİKLİDİR

2013-04-08 14:25

Evet artık herkes biliyor bizim önümüzdeki Engelin kimler olduğunu AKP ve NURETTİN CANİKLİ.
HAKKIM BU DÜNYADA DA ÖBÜR DÜNYADA DA HARAM OLSUN......
Tek dersten kalmışım ve 2 yıldır sürünüyorum bizi süründürenleri de ALLAH bin kere süründürsün.
Adamlar kendilerini ALLAH zannediyor,kime hak verilip verilmeyeceğini kendileri belirliyor.
Kalbinde ZERRE Kadar ALLAH'a inancı olanlar bunu yapar mı?
Benim bir hakkım var onuda bunlara haram zıkkım ediyorum.
Sinem

#916 Re: NURETTİN CANİKLİ

2013-04-08 20:12

#911: DEMEDİ DEMEYİN - NURETTİN CANİKLİ

Gözlerimizi açtığınız için kendi adıma teşekkür ediyorum.Ben bir kaç gündür burada yazılanlara seyirci kalıyorum ve uzun zamandır yazmıyorum.Şunu belirtmeliyim ki önümüzdeki sorunun kaynağının Türmob olduğunu zannediyordum ama şimdi kesinlikle inanıyorum ki asıl en gel Akp hükümetidir.Mektup kampanyası başlatıldığında 10 Akp millet vekiline mektup yazdım,hatta başbakana ve cumhurbaşkanına yazdım,nurettin canikli bey'e faks çektim ama hiç birinden şimdiye dek cevap alamadım.Şimdi tüm kalbimle inanıyorum ki günümüzün FİRAVUNLARI bellidir.Bu kadar hissiz,bu kadar vicdansız,bu kadar inançsız olabileceklerine inanamazdım ama şimdi inanıyorum ve bunlarla aynı havayı soluduğum için kendimden iğreniyorum.Hakları gasp edilen tüm dostlara Allah sabır versin diyorum.

Ziyaretçi

2013-04-09 07:04

Mesleğimizi yapmak adına ek sınav hakkı istiyoruz.Şu an mağdur durumdayız.Ek sınav ile bu mağduriyetin giderileceğine inanıyoruz..

Ziyaretçi

#918 beddua

2013-04-09 13:36

Yüce Allah'tan tek dileğim var o nurettin öyle bir olsun ki hiç bir zaman ymm belgesini kullanacak sıhhate erişemesin.Eğer ki bu böyleyse.Allah bize bu yaşatılanları her türlü bu zalimlerden fitil fitil çıkarsın inşallah.
MECİT

#919 İSYAN !!!

2013-04-09 14:36

Ben en son 2011 de sınavlara girdim ve tek dersten kaldım,şu anda bir büroda 700.tl ye çalışıyorum,sigortam yok,yol param yok,yemek param yok.3.000.tl lik kredi kartım vardı şimdi o da yok,icralık oldum.3 yıl boyunca sigorta paramı yatırmak için bir ordan bir burdan borç harç aldım ve hala herkese borçluyum.Staj başlatma ve Yeterlilik sınavı için yaklaşık 30.000.tl harcadım.Eğer şu an elimde belgem olsaydı 1.500-2.000.tl ye bir firmada çalışacaktım ama belgem olmadığı için çalışamıyorum.Aşağı yukarı herkes benim durumumla aynı,bizi bu durumlara düşürenlerin ALLAHI KİTABI var mı?Hiç mi İnsanlık görmediniz ya,sizin yaptığınız resmen hırsızlık,benim hakkımı,geleceğimi çaldınız.Sizler nasıl yaratıklarsınız.Tek ders diyorum ulan tek ders,siz kimlere af sınavı çıkarmadınız?ÖSS-ÖYS-LGS-KPSS Sorularını çalıp yandaşlarına verenler sizler nasıl insansınız.İçeriye gasp-hırsızlık-adam kaçırma-adam yaralama-dolandırıcılık suçundan giren 20.000 bin kişiyi daha 3 ay önce salıverenler siz nasıl insansınız.
ALLAH HEPİNİZİN BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN REZİLLER SİZİ.
ziyaretçi

#920 HOŞGÖRÜSÜZLÜK

2013-04-09 20:16

AKP ve Bürokratlarının Sadece ve Sadece APO'ya-PKK'ya ve İSRAİL'e hoşgörüsü vardır.Bizlerde dağa çıksak ya da bölücülük yapsak emin olun bizlere de hoşgörüsü olurdu.DİN-İMAN-VİCDAN Maalesef bunlarda yok.Bende bunlara Hakkımı helal etmiyorum.

Ziyaretçi

#921 Konu

2013-04-10 06:26

Bende hakkımı helal etmiyorum iki yıl bekle yeniden geçtiğin dersten sınava gir olacak şey değil.

Ziyaretçi

#922 Re: Konu

2013-04-10 09:51

#921: - Konu 

arkadaşlar seçimler yaklaşıyor bu dalkavuklar eninde sonunda bizlerden oy nisteyecekler bunlara öyle bir cevap verelimki birdaha siyaset yapmayacak duruma düşürelim. sayın başbakan'a sayın cumhurbaşkanına ve maliye bakanına bu yolda bizlere köstek olan herkese hakkımı helal etmiyorum. mahşerde görüşürüz

HÜMANİST

#923 İNSAN OLMANIN ŞARTLARI

2013-04-10 11:37

1-KENDİNE ZARAR VERMEYECEKSİN
2-KARŞINDAKİNE ZARAR VERMEYECEKSİN
3-HERKESİ KENDİN GİBİ SEVECEKSİN
4-KİMSENİN HAKKINA TECAVÜZ ETMEYECEKSİN
5-HİÇ KİMSEYİ HAKSIZ YERE KAYIRMAYACAKSIN
6-YARADANINA HER GÜN ŞÜKREDECEKSİN
7-BÜYÜKLERİNE VE KÜÇÜKLERİNE SAYGI VE SEVGİ DUYACAKSIN
8-DÜŞMÜŞÜ KALDIRACAKSIN
9-ORTADA BİR HAKSIZLIK VARSA CANIN PAHASINA SAVUNACAKSIN
10-GEREĞİNDEN FAZLA TÜKETMEYECEKSİN
11.............
ŞİMDİ SİZE BİR SORU
BU ÖZELLİKLERDEN KAÇI AKP'DE VE NURETTİN CANİKLİDE VAR.
?????????????????

#924 Re: İNSAN OLMANIN ŞARTLARI

2013-04-10 12:13

Ziyaretçi

#925 beddua

2013-04-10 15:31

ahhhh nurettin ahh öyle yaktın ki canımızı Allah ta senin kötü haberlerini bize tez zamanda gösterir inşaaaaallah.Allah seni çektire çektire öldürür inşaaaallaaaah.Allah sana acıların en büyüğünü defalarca yaşatır inşaaaalllaaaaahhh.amiiiiin