SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

#876 AĞRILI MUSTAFA

2013-03-23 10:00

nerde bu devleti yönetenler

Ziyaretçi

#877 EK SINAV

2013-03-26 18:21

HAKIMIZ OLAN SINAV HAKKIMIZI VERMEYENLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Ziyaretçi

2013-03-27 10:14

bizim durumumuzdaki arkadaşlardan özellikle ankarada olanlar dava ve süreci takip ediyorlarmı? Bu konuda bilgisi olan varmı?
Doğrucu Davut

#879 Re: EK SINAV

2013-03-27 22:06

#877: - EK SINAV

onlarında çok umurundaydı sanki bizim hakkımızı helal etmemiz.Adamların Allaha inançları yok ki haktan hukuktan anlasınlar.Birazcık Allah'a inançları  olsa bu zulmü yaparlar mıydı sence.Haram'ı , gasp'ı bal niyetine içenlerden hak hukuk beklenmez.

BİLGEHAN TAMYÜREK
İSTANBUL

#880 Re: Re: EK SINAV

2013-03-29 13:35

#879: Doğrucu Davut - Re: EK SINAV

ARKADAŞLAR BUNLAR HAKTAN HUKUKTAN ANLAMAYAN KİŞİLERDİR.AK PARTİ İSTERSE BU MESELEYİ HALLEDER İNŞALLAH İNSAFA GELİRLER DE EK SINAV HAKKI TANIRLAR...

Ziyaretçi

2013-04-01 14:30

bizim için akparti diye bişey yok.

Ziyaretçi

#882 EK SINAV

2013-04-01 15:35

Arkadaşlar Başbakan ve Bakanlara brokratların engellerinden bahseden mailler gönderelim belki etkisi olur.
Allahın Bir Kulu

#883 Re:

2013-04-01 19:19

#881: -

benim içinde AK Parti diye bir parti kalmadı..verdiğim oy haram zıkkım olsun..tüm iyi niyetimizi sömürdü ve hiç bir derdimize derman olmadı,ben başbakana,cumhur başkanına AK Partiden en az 50 milletvekiline mektup yazdım hemde defalarca 1,5 yıl geçti hala tıss yok,en son mektup kampanyasına katıldım yine AK Partililere mektup yazdım yine bir ses yok,çok umudum vardı ve yıllardır bu partiye oy veren ben kendi kendime lanet ediyorum.Bu partide insaf falan arayan saf değil salaktır,ben de düne kadar salaktım ama bu gün öyle değilim.Bu partiden hiç bir halt olmaz,bizim gibi mağdurları görecek İMAN yok bunlarda..

Ziyaretçi

#884 Re: Re:

2013-04-02 17:59

#883: Allahın Bir Kulu - Re:  

bencede akp=apo=vicdansız bu denklemden adalet çıkmaz.

NUR

#885 Re: Re: Re:

2013-04-02 20:45

#884: - Re: Re:

Benim hala Adalet ve Kalkınma Partisinden umudum var,Sizlerin dediği gibi vizdansız parti değildir.Bakın göreceksiniz birkaç aya kalmaz tek dersten kalanlara af sınavı açacaklar.Eğer birkaç aya bu af sınavı çıkmazsa o zaman konuşun,lütfen AK PARTİYE bu kadar iftira atmayın.Dediğim gibi eğer 2-3 ay içinde bu af sınavı çıkmazsa o zaman size hak vereceğim.

ZİYARETÇİ

#886 Re: Re: Re: Re:

2013-04-03 07:12

#885: NUR - Re: Re: Re:

BİR YERDEN İSTİHBARAT MI ALDINIZ?NASIL BÖYLE EMİN KONUŞUYORSUNUZ?VARSA BİR BİLDİĞİNİZ BİZLERLE PAYLAŞIN Kİ BİZLERDE BİRAZ UMUTLU OLALIM.BURADA YÜZLERCE SMMM ADAYI TEK DERSTEN MAĞDUR,BİZDE BİR AN ÖNCE BU MAĞDURİYETİMİZİN GİDERİLMESİNİ BEKLİYORUZ.HİÇ KİMSE BU GÜNE KADAR SİZİN GİBİ EMİN BİR YORUMDA BULUNMADI,PEK İNANASIM YOK AMA HADİ HAYIRLISI DİYELİM.

GÜNEŞ

#887 Re: Re: Re: Re:

2013-04-03 07:18

#885: NUR - Re: Re: Re:

Nur Hn. Gerçekten duyduğunuz bir şeymi var? Eğer varsa ve bizlerle paylaşabilirseniz sevinirim. Uykusuz gecelerimiz sona ersin.

Teşekkürlerimle...

Ziyaretçi

#888 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-04-03 07:56

#887: GÜNEŞ - Re: Re: Re: Re:  

bence tüyo falan birşey yok sadece koyu bir akp li diyelim gecelim hükümetin apodan başka kimi kaideye alıyorki boşuna ümitlenmeyin eğer aksini söylüyorsa bu arkadaş mertce çıkar bu tüyoyu şurda aldım der. bekleyip görelim kim haklıymış

Ziyaretçi

2013-04-03 08:44

nur hanım biz çokkk 2-3 aylar gördük. zorrrr çokkk zorrrr.
NUR

#890 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-04-03 12:22

#888: - Re: Re: Re: Re: Re:

Evet ben AK PARTİYE gönül vermiş  sade bir yurttaşım.Uzun bir zamandır AK Partili Milletvekillerine yazıyorum,bizimle ilgili ne problem varsa hepsini çözmek için uğraş vereceklerini bana tüm samimiyetleriyle söylediler.O kadar zaman boş boş bekledik ben o yüzden ümitliyim ama yok eğer aksini yapıp bizlere yardım etmezlerse o zaman siz haklıymışsınız diyeceğim.Neticede yapacakları aslında bir şey yok bir telefon edip halledecekler.Bu kadar mağduru görmezden gelmezler merak etmeyin,biz 1 ay bekleyelim o zaman konuşuruz.

Ziyaretçi

#891 Konu

2013-04-03 13:18

Üç yıldır bekliyoruz varsın bir ay daha bekleyelim sonuç kocaman bir hiç olacak, ama kendi kendimizi kandırırız. Maliye Bakanlığının brokratları engel olduğu sürece bu yönetmeliğin yayınlanması hayal gibi. Önümüzdeki dönem seçimler var bizde o zaman bir iyilik düşünürüz.

Ziyaretçi

#892 booooşşşşş

2013-04-03 13:47

#891: - Konu 

arkadaşlar bırakın akp yi apo gibi bir caniye acıyan size asla acımaz yani bu ikisi bir arada olmaz.hem bu işi zaten akp bu hale getirdi.Bizzat Giresun akp milletvekili nurettin canıkli yaptı.Kendisi yeminli olduğu için bu yönetmelik yeminlileride kapsadığından daha fazla yeminli olsun istemedi.olay bu kadar basit yani hak hukuk adalet vicdan diye bir şey yok olay sadece pastayı daha fazla kişiye yedirmemek.halbuki kendileri bir gecede saçma sapan sınavla yeminli oldular.o yüzden siz siz olun bu palavaralara inanmayın ve bir an önce akp den kurtulmaya bakın yoksa bırakın belgeyi ülke elden gidecek. Düşünün arkadaşlar bu ülkede özel smmm diye bir felaket yaşandı.hedef smmm olmak ama hedefe giden iki yol var birinde dilekçeyle sm olup yani bedavadan ondan sonra ister ilkokulu bitir ister liseyi 4 tane kebap gibi sınav ver ve smmm ol, ikinci yol ise ünv. bitecek 4 yıllık, zor bir staj sınavı verilecek 3 yıl staj yapılacak daha sonra zor mu zor 7 ders verilecek. Allah aşkına bu düzeni sağlayanda ne gezer adalet duygusu.Bu düzeni sağlayan zihniyetten ancak zalimlere af çıkar hiç boşuna beklemeyin.

Ziyaretçi

#893 Konu

2013-04-03 15:09

Arkadaşlar hayal kurmayın Bir gecede Binlerce Özel Ymm sınavı ve Özel SMM sınaı ile birilerine kıyak geçildşi. Bir şey bilen varsa açık söylesi yıllardır dilekçeler, mailler, aramalar sonuç kocaman bir HİÇÇÇÇÇÇÇÇ hale bir ay bekleyi diyenler var bundan sonrası yalan.
ziyaretçi

#894 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-04-03 19:19

#890: NUR - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ben sizin samimiyetinize inanıyorum ama akp vekilleri samimi değil bence sizi ve tüm smmm mağdurlarını oyalıyorlar,bize yapılan zulmü kaldırmazlar çünkü akp nin içinde bir tane vicdanlı adam bulamazsınız,siz 1 aydan bahsediyorsunuz ve öyle inanmışsınız ki af sınavını çıkaracaklarına,kusura bakmayın ama en büyük hayal kırıklığını siz yaşayacaksınız.Eğer bu affı İsrail-Abd-Batı ya da Apo isteseydi kesinlikle buna inanırdım ama söz konusu hakları mağdur edilmiş namuslu SMMM adayları olunca akp (hakları gasp eden parti) bunları görmezden gelir.Ne diyeyim Allah herkese akıl fikir versin...

TAKVA SAHİBİ

2013-04-03 20:32

nedir bu Adalet ve Kalkınma Partisinden istediğiniz?Nur hanım ne güzel anlatıyor sıcak samimiyetini.Bende sizleri anlayamıyorum.Sayın Başbakanımız ve Değerli AK Partili Millet vekillerimiz bu sorunu çözeceğine bende yürekten inanıyorum.Adalet ve Kalkınma Partisine alerjisi olanlar bir ay sonra sizin yorumlarınızı merakla bekliyorum.Bu kadar bağnaz olmayın lütfen.Ayrıca Adalet ve Kalkınma Partisine lütfen haksızlık yapmayın bizim mağduriyetimizi bilen,gören ve çözecek olan tek partidir.Nur hanıma inanıyorum ve bir ay daha bekleyin diyorum.Hayal kırıklığı yaşamayacağımıza yürekten inanıyorum.

Ziyaretçi

2013-04-04 05:15

ne bir ayından bahsediyorsunuz kimin gündemindeki dün bu dilekçeye yürek vereler şimdi sınavlara giriyorlar.kimi belge aldı.bence hayle kapılmamalı oturup açlışılmalı bir ay diyerek tam 3 yıl geçti.
o gün odaya gittim bizi sallayan yok..durumdan habersizler
Ziyaretçi

#897 Re:

2013-04-04 07:13

#895: TAKVA SAHİBİ -

Biz bu 1 ayları çok duyduk,1 ay geçtikten sonra buradan kaybolup gidersiniz,arkanızdan yorum yapılır ve sizler bir köşede kıs kıs gülersiniz,Başbakan değil mi ki bu gün söylediğini bir sonraki gün yalanlayan hadi oradan akp nin dalkavukları,ben kafamı ortaya koyarım ki 1 ay sonra hiç birşey olmayacak daha doğrusu akp oldukça mağdurlar ezilmeye devam edecek,bunun aksi bu güne kadar olmadı.İnsanların kafasını karıştırmayın artık,biz kimin ne olduğunu biliyoruz.Yaptığınız çok ayıp insanları umutlandırıp sonrada ortadan kayboluyorsunuz sizde hiç mi utanma yok,birde Takva Sahibi diye takma ad kullanıyorsunuz,sizin takvanızda kabenizde Tayyip Erdoğandır bunu bilmeyen yok.

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2013-04-04 09:58

GÜNEŞ

#899 özel smmm sınavı :((

2013-04-04 10:01

öZEL SMMM sınavlarında tek ders sınavı açıyorlar, hatta o tek ders sınavına 3 kere girme hakkınız bile var. İlkokul mezunu SMMM olsun, biz bekleyelim , üstüne birde 7 dersten tonla para saçarak bir daha girelim :(( Yapılacak bişeyler olmalı ....

Ziyaretçi

#900 Re: özel smmm sınavı :((

2013-04-05 05:14

#899: GÜNEŞ - özel smmm sınavı :(( 

yapılacak bir şey yok