SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2012-11-05 16:59

al bendende bir okadar

Ziyaretçi

2012-11-05 17:01

2012-05-17 23:53

mkilci@gelirler.gov.tr,
matug@gelirler.gov.tr ,
mgunes@gelirler.gov.tr,
scandan@gelirler.gov.tr,
hkaracam@gelirler.gov.tr,
mkayrak@gelirler.gov.tr ,
igeldi@gelirler.gov.tr,

nsanli@turmob.org.tr
yakdemir@turmob.org.tr
burhan.gezgin@turmob.org.tr
s.aydin@turmob.org.tr
arioglu@turmob.org.tr
akdora@turmob.org.tr
ural@turmob.org.tr
a.icyer@hotmail.com

ismmmo@ismmmo.org.tr ,
izsmmmo@izsmmmo.com,

asmmmo@asmmmo.org.tr,
bsmmmo@bursa-smmmo.org.tr,
info@ksmmmo.org,
rizesmmmo@ttmail.com,
bilgi@mersinsmmmo.org.tr,
info@tekirdagsmmmo.org.tr,
smmmodasi81@hotmail.com,
duzcesmmmodasi@gmail.com,
esmmmo@esmmmo.org,
dsmmmo@denizlismmmo.org,
asmmmo@turmob.org.tr,
zsmmmo@zsmmmo.org.tr,
asmo@asmo.org.tr,
kadirmaras77@hotmail.com,
msmmmo@msmmmo.org.tr,
canakkale_smmmo@msn.com,
bilgi@sakaryasmmmo.org.tr,
mardinsmmmo@hotmail.com,
info@nevsehirsmmmo.org.tr,
trbsmmmodasi@trbsmmmo.org.tr,
trabzonsmmmo@trbsmmmo.org.tr,

info@edirnesmmmo.org.tr,
corumsmmmo@turmob.org.tr,
info@corumsmmmo.org.tr,
ordu_smmmo@hotmail.com,
bilgi@ordusmmmo.org.tr,
karamansmmmo@msn.com ,
karamansmmmo@hotmail.com.tr,
amasya-smmmo-05@turmob.org.tr,
bilgi@usmmmo.org.tr,
usaksmmmo@turmob.org.tr,
iletisim@sivasmmmo.org.tr,
SMMM ODALARI,TURMOB VE GELİR İDARESİNİN MAİL ADRESLERİ...

Ziyaretçi

2012-11-05 17:02

arkadaşlar ne olur son 3 gün bu adreslere mutlaka yazın

Ziyaretçi

2012-11-05 17:08

cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr,
bimer@basbakanlik.gov.tr,
ozelkalem@basbakanlik.gov.tr,
bulent.arinc@tbmm.gov.tr,
mehmet.simsek@tbmm.gov.tr,
igeldi@gelirler.gov.tr,
mkilci@gelirler.gov.tr,
fgozubuyuk@gelirler.gov.tr,
matug@gelirler.gov.tr,
mgunes@gelirler.gov.tr,
scandan@gelirler.gov.tr,
hkaracam@gelirler.gov.tr,
mkayrak@gelirler.gov.tr,
hakkoca@gelirler.gov.tr,
udogan@gelirler.gov.tr,
btopaloglu@gelirler.gov.tr,
ugur.ozturk@gelirler.gov.tr

Ziyaretçi

#480 Yücel akdemir'i dinledim.

2012-11-05 17:11

#475: -  

YÜCEL AKDEMİR : YAV SEN NE KALİTELİ BİR ADAMSIN...HELAL OLSUN SANA.ALLAH O BÜROKRATINDA BELASINI VERİR İNŞALLAH.LAN ŞEREFSİZ KÖPEK KİMDEN PARA YEDİNDE KABUL ETMEDİN, YADA ÖZEL SMMM SINAVI YÖNETMELİĞİNDE NERDEYDİN BE KÖPEK SOYSUZ.O ZAMAN BU MESLEK DEJENERE OLMADIMI BE KÖPEK BE ŞEREFSİZ LAN BU ADAM KİMDİR BİRİ İSMİNİ YAZSIN BEN BULAMADIM.

Ziyaretçi

#481 Re:

2012-11-06 09:19

#476: -  

ben Yücel Akdemirin konuşmasını dinledim.Çok umut verici çünkü dava kesin kazanılır.Ayrıca bu iş bizimle ilgili değil asıl savaş ymm lerle ilgili ve muhtemelen Nurettin Canikli bu bürokrata baskı yapıp bunu engelliyor.Nurettin canikli Giresun akp milletvekilidir ve ymm dir.Bu adam smmm lerin denetçi olmamasınında nedenidir.anlayacağınız biz smmm stajyerler ymm savaşlarının kurbanı olduk.İnşallah insafa gelirlerde boş yere dava sürecini beklemeyiz.Türmob açacağı içinde dava çok kısa sürebilir.Konuştuğum bütün avukatlar dünyada böyle bir şey yok ve olamazda diyorlar.Kesinlikle dava kazınılır hiç şüphesiz diyorlar.

BATMAZ

#482 İNŞALLAH DAVA AÇILIR

2012-11-06 10:10

Yücel Akdemir son dakikada davadan vazgeçmez İnşallah.Tepede neler döndüğünü bilemiyoruz,sonuçta birbirine bağlı İki Kurum.Biri TÜRMOB diğeri GELİRLER İDARESİ(MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI)bizim için ters düşürler mi?Yücel Akdemir güzel konuşuyorda yıllardır Bu sorun vardı neden çözülmedi?Belli ki ısrar ve baskı yok.Bu kadar edilgen Birlik olur mu?SM ler SMMM Geçerken Mahsum Türker bu maddeyide ekletecekti ama işine gelmedi.Bence başımıza gelenlerin müsebbibi Masum Türkerdir(bir önceki birlik başkanı)Dünyada bir örneği olmayan bir meseleyi çözemiyorlar,aslında bizde de hata var diyoruz ki her gün tüm vekillere ve bakanlara twettt atalım ama bir çok SMMMM adayı bıkkın ve ümitsiz.Yani bu kanunun çıkmamasında bizlerinde biraz olsun hatası var.Arkadaşlar haklı olduğumuz davada neden sesimizi yükseltmiyoruz?Burda bir kaç kişi dışında bu haklı davamızın arkasında duran kimse yok ki.1500-2000 civarında SMMM adayı tek dersten kalmış ve 3-5 kişi ses veriyor.Eğer bu mağdurların hepsi email ve tweet atsa 1 hafta içinde bu kanun çıkar.Lütfen daha duyarlı olalım ve davamızın arkasında duralım.
UYUYAN DEV

#483 Sayın BATMAZ

2012-11-06 10:23

Yazınızı okudum çok haklısınız ve hemen email adreslerine şu metni yazdım.
Tek dersten kalan ve 2 yıl beklemek zorunda kalan ayrıca 2 yıl bekleme süresinden sonra tekrar 7 dersten sorumlu tutulan SMMM adaylarının Feryatlarını neden duymuyorsunuz?Biz bu ülkenin vatandaşları değil miyiz?Her yıl her kuruma çeşitli nedenlerden dolayı Aflar çıkmıyor mu?Perişan olan biz SMMM adaylarına ALLAHIN bir kulu yardım etmez mi?Ne şartlar altında çalıştığımızı ve ne maddiyatlar kaybettiğimizi bilmez misiniz?İçinde bulunduğumuz Maneviyatımızı,kırılan kalplerimizi görmez misiniz?Saygıdeğer yetkililerimiz Sizlere sesleniyoruz,Lütfen bu kanayan yaramıza merhem olunuz.
Biz SMMM sınavından tek dersten mağdur olmuş kişiler olarak siz Devlet yetkililerinden ayrıcalık istemiyoruz,istediğimiz sadece Af sınavı açılması.
Saygılarımla…

Ziyaretçi

#484 Re: Sayın BATMAZ

2012-11-06 10:28

#483: UYUYAN DEV - Sayın BATMAZ  

çok güzel yazmışsınız.

Ziyaretçi

2012-11-06 13:48

Tabiki de tek ders sınav hakkının artık verilmesi gerekmektedir ancak sadece tek ders sınav hakkı verilmesi tek başına bu konudaki haksızlığı gidermeye yeterli olmayacaktır. Yukarıda çok güzel açıklanmış ancak yinelemekte fayda var; geçilen derslerden tekrar sınava tabi olmanın başlı başına büyük bir haksızlık olduğu gözlerden kaçmamalıdır.

Ziyaretçi

2012-11-06 14:35

artık bitsin bu kabus lütfen
EK SINAV

#487 SÜLEYMAN YAŞAR

2012-11-06 15:31

Arkadaşlar Sabah Gazetesinden Süleyman Yaşar beye yazın o bu konulara hassasiyet göstermekte.

Ziyaretçi

#488 SÜLEYMAN YAŞARA İLETİŞİM

2012-11-06 16:01

SÜLEYMAN YAŞARA NASIL YAZACAĞIZ TWİTTER YA DA EMAİLİ YOK MU_?
EK SINAV

2012-11-06 16:06

suleyman.yasar@sabah.com.tr
Süleyman Bey in yazılarını takip ederseizne SMMM sorunları ile ne kadar ilgili olduğunuda görürsünüz.
BATMAZ

#490 EMAİL ATTIM

2012-11-06 17:49

AZ ÖNCE SÜLEYMAN YAŞARA İKİ DEFA MAİL ATTIM YAZIM ŞÖYLE;
Sayın Süleyman Bey;
Bu benim size ikinci emailim elinize geçip geçmediğini bilmediği için ikinci emailimi yazıyorum.
Bizim gerçekten derdimiz büyük ama kimsenin bizi aldırdığı yok.
SMMM adaylarına uygulanan Sınavlar konusunda TÜRMOB Gerçekten adil değil.
Biz Meslek mensubu adayları,4 yıllık üniversite bitirdikten sonra staj başlatma sınavına giriyoruz.Bu sınavı kazanmak gerçekten çok zor ama hadi kazandınız diyelim,sonra sizi bekleyen 3 uzun staj yılı var hadi onuda bitirdiniz.Sonra klasik yazılı usulde 7 dersten sınava giriyoruz,2 yıl içinde 5 defa bu sınava girip bütün dersleri vermeniz gerekiyor.Diyelim ki 6 dersi verdiniz 1 tek ders kaldı.Bu defa da 2 yıl bekleyeceksiniz daha sonra tekrar vermiş olduğunuz derslerden yinede sorumlu tutuluyorsunuz.Yani kaldığınız dersten giremiyorsunuz.
Benim gibi 2000 den fazla SMMM adayı mağdur.
Bizler diyoruz ki geçtiğimiz derslerden sorumlu tutmayın sadece kaldığımız derslerden sorumlu tutun ama TÜRMOB ve GELİRLER İdaresi bunu kabul etmiyor.Peki diyoruz bize bir kereye mahsus AF sınavı açın bari ona girelim diyoruz onada yok diyorlar.
Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir durum yok,insanın şunu diyesi geliyor Yahu PKK ya bile af çıkaran bu devlet biz vadandaşları neden görmez.
Ülkemizdeki tüm kurum ve kuruluş,üniversiteler dahil bunlara her dönem af geliyor ama bizi gören yok,feryatlarımızı duyan yok.
Lütfen bu konuyu Gazatenizde yazın ve biz SMMM mağdurlarına yardım edin.
Saygılarımla.

YENİ GELİŞMELER OLURSA BİRBİRİMİZE YAZALIM ARKADAŞLAR HERKES BİRBİRİNE TWETLE BİLGİ VERSİN LÜTFEN... BENİM TWİT ADRESİM @SMALBATMAZ UMARIM SESİMİZİ DUYARLAR.
Malimüşavir Adayları
Dilekçe sahibi

#491 Re: EMAİL ATTIM

2012-11-06 21:25

#490: BATMAZ - EMAİL ATTIM  

cok iyi yazmışsınız. herkes mail atsın süleyman yaşar'a lütfen.yazmaya derdimizi anlatmaya üşenmeyin.yazacak zamanınız yoksa en azından bu  yazıyı burdan kopyalayıp  mail olarak atın. batmaz konuyu cok iyi özetlemiş .ne kadar cok insandan mail giderse o kadar iyi olur.

Ziyaretçi

2012-11-06 21:41

Ziyaretçi

2012-11-07 10:30

BENDE SÜLEYMAN YAŞAR BEYE YAZDIM YAZILARINIDA OKUDUM YAŞAR BEY MESELEYİ DERİNLEMESİNE BİLİYOR GALİBA
BATMAZ

#494 MÜCADELEYE DEVAM

2012-11-07 12:46

DEĞERLİ ARKADAŞLAR,
MÜCADELEMİZİN SES GETİRMESİNİ İSTİYORSAK DAHA ÇOK DİRENMELİYİZ.BU KONUDA GAZETE AYRIMI YAPMADAN İNTERNETTEN GAZETE YAZARLARININ EMAİLLERİNE YAĞMUR GİBİ HER GÜN EMAİL ATALIM.TWİTTER ADRESİNİZ YOKSA BİR TWİTTER HESABI AÇIN,ORADAN MİLLETVEKİLLERİNE-BAKANLARA-BAŞBAKANA-CUMHURBAŞKANINA TWİTT ATIN.BU PLATFORMDA EMAİL ADRESİ OLAN TÜRMOB VE GELİR İDARESİ KURUMUNA VE YETKİLİLERİNE HER GÜN EMAİL ATALIM.BİZ BUNALDIK ZATEN KAYBEDECEK BİR ŞEYİMİZ KALMADI ARTIK BİRAZDA ONLAR BUNALSIN EĞER VİCDANLARI BİRAZCIK VARSA VİCDANLARINI SIZLATALIM.BİZLER AKŞAM BAŞIMIZI YASTIĞA HUZURLU BİRŞEKİLDE KOYAMIYORSAK BUNUN MÜSEBBİBLERİDE BAŞLARINI RAHAT BİRŞEKİLDE YASTIĞA KOYAMASINLAR.RÜYALARINDA GÖRSÜNLER BİZİM HAKLI MÜCADELEMİZİ,DEDİĞİM GİBİ UFACIK TA OLSA VİCDANLARI VARSA BU AF SINAVINI ÇIKARIRLAR ONLARDA RAHATLARLAR BİZDE RAHATLARIZ.
BİRDE ŞU VAR BİRBİRİMİZİ DAHA ÇOK BU KONULARDA HABERDAR ETMEK VE TAKİP ETMEK İÇİN TWİTTER ADRESLERİNİZİ BURADAN YAZIN BİRBİRİMİZİ DAHA RAHAT TAKİP EDERİZ.
BEN BİR KEZ DAHA TWİTTER ADRESİMİ YAZIYORUM @SMALBATMAZ EKLEYİN TWET ATIN BENDE SİZİ EKLEYİM.TEKNOLOJİ ELLERİMİZİN ALTINDA BUNU LÜTFEN HAKKIYLA KULLANALIM.
TÜM MESLEKDAŞLARIMA SEVGİ VE SAYGILARIMI GÖNDERİYORUM.

Ziyaretçi

2012-11-07 17:45

sabırla bekleyeceğiz, gelecek bir gün inşaallah ek sınav hakkı. ümidi kesmek yokk... ama şu var ki
böyle bir hakkı vermezlerse çoookk ama çookkk büyük haksızlıkların hesabını veremezler....
evrim

2012-11-07 21:24

tek dersten kaldım tek odaya gittim toplatı yaptılar sözde olay mahkemelikmiş sözde mahkemeye vereceklermiş mış miş
EVRİM

2012-11-07 21:31

cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr,
bimer@basbakanlik.gov.tr,
ozelkalem@basbakanlik.gov.tr,
bulent.arinc@tbmm.gov.tr,
mehmet.simsek@tbmm.gov.tr,
igeldi@gelirler.gov.tr,
mkilci@gelirler.gov.tr,
fgozubuyuk@gelirler.gov.tr,
matug@gelirler.gov.tr,
mgunes@gelirler.gov.tr,