bimer e dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

bimer e dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2014-03-16 19:19

ben 3 çocuğumun ve hanımı bırakmak zorunda kalacağım nedeni borçlarımdan dolayı kendimi oldurmeyı bile düşündüm.çocukların eğitimi ve boğazına bakamaz hale geldim kaynakçı formenliği yapıyordum özel bir şirketde şuanda işleri durdu kredi çektim iş bulrum diye oda olmadı çocuklarım 2 si liseye gidiyor biride ılköğretim 2 sınıfa gidiyor.yıyecek ekmek bulamaz oldum iş arıyorum asgeri ücretle iş var ama kredi borçlarına yetmıyor devletimiz adına yardım bekliyorum huzurlu bir yuvam olmasını ALLAHtan diliyorum.heran kendime bir şey yaparım diye korkuyorum.bu yüzden aileme zarar verbilirim.devletden kredi vermesini kendi demır doğrama atölyesini açmak ailemi geçindirmek istiyorum.lütfen ALLAH rızası için yardımcı olun

Ziyaretçi

2014-03-17 09:08

aksaray milli eyitim bakanlıgın taşımalı eğitim ihaleleri açmış olduğu hatların ihaleyi alan yükleyici tarafından uygun hatları birleşik olarak taşıma yapılmaktadır daha önce ilgili kişilere yazılı beyanda bulunduğum halde konuyla ilgilen olmamıştır birleşik taşınan hatlar hırkatol köyü 1.2 hat kazıcık

Ziyaretçi

2014-03-17 13:29

ben kahramanmaraş cumhuriyet ticaret meslek lisesinden ali alkışcı 9. sınıf öğrencilerine tablet verildi fakat 10 sınıf öğrencileri ne neden verilmedi bizde insanız bizde öğrenciyiz gereğini arz ederim .

Ziyaretçi

2014-03-17 22:12

antalya kumluca ana okulunda  ögretmenlik yapan tuğçe ögretmen ana okulunda ögretmen  5 yaş coçukların yanında aşkım canım telefonda konuşma yapıyor çocuklar dilinde bunlarla geziyorlar ben bu şikayetimle gittimde müdür hanımın tepkisi devletin kadrolu ögretmenine bişey diyemediklerini bişey yapılamıcanı duruma razı olmamızı  söylendi çocuk okula istekliyken çocuk gitmekten korkar oldu gereğinn yapılamasını arz ederim

Ziyaretçi

2014-03-17 22:27

antalya kumlucada bulunan ÖZEL KULUCA ANA OKULUNDA BULUNAN TUĞÇE ÇİFTÇİ İÇİN ŞİKAYETTE BULUNMAK İSTİYORUM NEDENİ ÖZEL Bİ YER OLMASI RAGMEN ÇOCUKLARIMIZ PİSTRİLDİ ÇOCUGA ANNE BABANA BİRŞEY SÖYLEME OLANLARI ANLATMA ÇOCUK OKULA GİTME İSTEGİYLE BİTERKEN ÇOCUGU OKULA GÖNDEREMİYORUZ NA YAPACAMIZI BİLMİYORUZ BUNDAN SONRADA COCU İÇİN NE YAPACAGIZ BİLİEMMİYORUZ ÇOCUMUZUN YILINI YEDİ ALDIK OKULDAN SİZLERDEN YARDIM OLACAK BİŞEY BEKLİYORUZ OKULA MÜDİYYETE CIKTIMIZDA İSE DEVLETİN KADROLU MEMURU BİŞEY YAPAMIYORUZ DEDİLER BİLMİYORUM ARTIK

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-03-17 23:40

.

#307 okuma sıkıntısı

2014-03-17 23:45

KARABÜK ÜNİVERSİTESİNDE SİVİL SAVUNMA VE İTFAİYECİLİK BÖLÜMÜNDE OKUYORUM AMA AİLEMİN GELİRİ SINIRLI OLDUĞU İÇİN OKUMAKTA SKINTI ÇEKİYORUM BENİM OKUMAM İÇİN BİRİLERİNDEN ÖĞRENCİYE BURS VERİLMESİNİ İSTİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN MADDİ İMKANLARI OLANLAR İÇİN BURS VERMEK İSTEYENLER İÇİN SÖYLÜYORUM BANA ULAŞMANIZI İSTİYORUM ŞİMDİDEN İLGİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM TEL: 0531 631 16 08

Ziyaretçi

2014-03-18 10:12

güzel bir uygulama,sorunlara daha çabuk ve etkili çözüm ulaştırılabilir

Ziyaretçi

2014-03-18 12:35

belde belediyesinde taşeron işçi olarak çalışıyorum. büyük şehir olması nedeniyle belediye kapatılıyor.biz taşeron içşilerin durumu ne olacak.

Ziyaretçi

2014-03-18 15:58

sayın büyüklerim ben tam 1 bıçık yıldan beri askerden geldim geldiğim günden beri bavuru yaptım iş imkanı için sayın beledıye başkanına ve sayın kaymakama gittim bana hep bakarız söylediler ben 2 aydır evliyim yeni evledim binlerce kez gittim kaymakama ve aynı zaman içinde sayın beledıye başkanımıza bana iş vermedıler tamam bakarız diyip gectiler benım asıl mesliğim su tesısatcısı ve aynı zaman içinde süryeliler tarafından iş imkanımız kalmadı hep bütün işleri ucuza yapmaya başladılar bizlere iş kalmadı cok büyük sıkıntılar yaşıyoruz sizin tarafınızdan degerlendırmenızı arz ederız lütfen lütfen sayın başbakanımız sizlere seslenıyom iş istiyom şanlı  urfa akcakalede yaşıyorum  kiracıyım işim yok perişanım  mehmet karaca yaşım 23  süleymanşah konaklama kentınde  cok  çalışmak istedım perişanım  lüften  lütfen 0544 950 01 48 bu  benımk irtibat numaram ne  olur  lütfen  bizlere  bakın  sayın  başbakanım

Ziyaretçi

2014-03-18 20:37

sayın başbakanım ben 3 cocuklu dul bir kadınım kiradayım azgari ücretle de olsa evimi geçindirmeye çalışıyorum benim sorunum belki küçük gelebilir ama benim için önemli sabahları işe giderken medikalpark ın önünden geçiyorum kızımın ve benim diş sorunumuz var ama maddi durumum el vermediği için yaptıramıyorum sizden bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ediyorum bu konuda bana yardım ediceğinizi ümit ediyorum lütfen yardım edin çünkü yemek yemekte zorluk yaşıyorum ve diş etlerim çekildi sabahları hastanenin önünden geçerken iç çekiyorum inşallah sesim size ulaşır sizlere sağlık ve başarılar diliyorum sayın başbakanım şimdiden tşkler allaha emanet olun tel 0535 894 81 15

Ziyaretçi

2014-03-20 10:37

hizmetten ayrıldık yardım a ihtiyacımız var.

Anonymous

#313 imkan sıkıntısı

2014-03-20 10:39

hizmette kalıyorduk ayrıldık arkadaşlarımızla kalacak yer olmadıgı için otele yerleştik ve imkanımızı zorluyor bu konuda bize bir yardım telep edilmesini ve gereğinin yapılmasını arz ederim...5071534127

Ziyaretçi

2014-03-20 18:24

merhabalar ben 208 yılında esimden ayrıldım 209 yılında talıhsız bır kaza gecırdım allah devletımızden razı olsun bana çankırı fatih mahalesi fakır konutlarından 1 daire verdiler aylık 100 lira karsılıgında bu evde ikametgah etmekteyım
fakat salık sorunlarımdan dolayıda cok sık ankaraya geldımden dolayı vaktım yolarda gecmekte olub oglumun hıc bı sorunuyla ılgılenemıyorum benım sızlerdenden ısdedıgim çankırıdakı tokının bana verdıgı evın burda verilmesi gibi bi ihtimal olabılırmı ve bu olabılırse hem salık sorunum da rahat hastanelerde devaam edırecegım hemdeogluma sahıb cıkabılecegım bu konuda yardımlarınızı beklıyorum saygılarımla serpil ilter 05446403358

Ziyaretçi

2014-03-20 21:45

ben adiyamanda şükrü gezginci yaşım 36 yaşındayım bana işkurdan bir iş çıktı ama 9 ay dı işim bitti sayın başbakanım sizden reca ediyorum bir iş istyorum ban mağdurum işim yok param yok bende türkey cumhrittinden yaşıyorum ama iş istyorum başka bir şiy istmiyorum benim durmum iyi deyel sayin başbakınm ben adiyaman beldyesinden çılşyorudum işkur da benim işi barak bahçe di benim durmum iyi deyle annem her hafta iki günü antepe gütrüyorm anenmin durmu iyi deyel hastlğı kanser haslığna yakalndı.ama benim yol param olmadığı için onu gütremiyorum sagılramala başbakanım sizden reca ediyorum benim işimi ozatısınlar.05369202231..

Ziyaretçi

2014-03-21 23:40

Sayın başbakanım ben 2012 yılında kpss ye girdim ama tercihimi yanlış yapan Atatürk lisesi baş müdür yardımcısı yüzünden atanamadım ve o müdürün acele etmesiyle ön lisans olduğum halde beni ortaöğretim yazmasıyla atamam gerçekleşmedi. Bu hatanın en yakın zamanda düzeltilmesini ve görevini iyi yapamayan baş müdür yardımcısının gereken cezasını almasını arz ediyorum

Ziyaretçi

2014-03-24 10:05

antalya manavgat sağrin köyü ırmağında balık katliamı yapılıyor buna birinin dur demesini bekliyorum dereye yumurta bırakmaya çıkan balıkları katlediyorlar ve balık nesli günden güne tükeniyor lütfen geregini yapın yada yaptırın

GEREGİNİ ARZ EDERİM

Ziyaretçi

2014-03-24 17:30

Ben Doğukan Başer Giresun Merkez Kanuni Orta okulunda Okuyorum Öğretmenimden Şiddet gördüm fiziksel ve sözlü , arkadaşlarımın arasında beni küçük düşürüp rencide etti okula gitmtek istemiyorum artık ben bu kafayla sınavda nasıl başarılı olucam ve nereyi kazanabilirim bu kafayla ve bana bunu yapan hayla hiç bir şey olmamış gibi görevine devam ediyor ve ben okul değitirmek zorunda kaldım diğer öğretmenlerimden de sözlü olarak ağır rencide ediyolar. onlar aralarında kendilerine sahip çıkıyolar , ben 14 yaşındayım bana kim sahip çıkıcak. saygılarımla

Ziyaretçi

2014-03-26 08:19

Ben Siirt ilinde ikamet etmekteyim. 7 tane çocuğum var 6 tanesi okula gitmektedir. Hiç bir işim yoktur çalışmıyorum. Şehit kardeşiyim. Şehit kardeşimden dolayı ben de başkalarına sunulan imkanlardan yararlanmak istiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Ziyaretçi

2014-03-28 09:49

yorumum :mıllı harp sanayımızı izlerken ABD nın lazer sılahını gordum.etkilendım. savunma olarak lazerı geri iletıye gonderılebılırmı.yanstılabılırmı. saygılar

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-03-28 14:45

Ziyaretçi

2014-03-29 07:56

saygılarımla artık şikayetler söz konusu değil kimselere güvenemiyoruz işinden eve gidiyorsun sabah geliyorsunki bilgisayarın kasasını çıkarıp ana kartı alıp süzüyor sonra mahreminle konuşmalarını yada farklı ne varsa oturup sonuna kadar okuyorlar ve sonrasını sizler tahmin edin-bu saatten sonra kimseye güvenemem yapacak bişey yok başa gelineni çekicez saygılarımla seçim arefesi haktan yaradandan hakımızdan hayırlısını diliyoruz hak tala yar ve yardımcınız olsun allahıma emanet olun.ben sadece ünv mezunu olarak taşerönde çalışmaktayım devletimin imkanları doğrultusunda bi iyileştirme yapabilirseniz mutlu olurum. yok olmayacaksa benim yüzümden devletim sıkıntıya giricekse bırakın böylre kalsın ben böle kalırım

Ziyaretçi

2014-03-31 18:51

Ben muş ilin den Göksel gerçek bi bedelli maduruyum evliyim ve bi kaç ay içinde bi çocuğum olacak inşallah siz devlet büyüklerimizden Allah rızası için yardım bekliyoruz 600 bin kişi sizin ağzınızdan çıkacak tek bir söze bakıyor Allah rızası için yardım bekliyoruz 600 bin aile sizi bekliyor

Ziyaretçi

2014-03-31 18:54

600 bin aile için çıkartın artık şu bedelli askerliği lütfen işimizden olmak üzereyim lütfen size yalvarırım

Ziyaretçi

2014-04-01 09:50

MRB ÖNCELİKLE VAN MERKEZ AK PARTİNİN KAZANAMADIĞI İÇİN ÜZGÜN OLDUĞUMU DİLE GETİRMEK İSTİYORUM AMA TÜRKİYE GENELİ KAZANDIĞI İÇİNDE MUTLUYUM
SYN BAŞBAKANIM VANDA YAKLAŞIK 21 YILDIR ECZANE TEKNİSYENLİĞİ YAPIYORUM HEP AYNI ECZANEDE ÇALIŞTIM BİZİM BURDA SOSYAL HAYATIMIZA HİÇ ÖNEM VERİLMİYOR ÇOK ÇALIŞIYORUZ DEFALARCA SAĞLIK MÜD.,VALİLİK, ECZ.ODASINA BAŞVURUDA BULUNDUK AMA BİR ŞEY ELDE EDEMEDİK ALLAH RIZASI İÇİN YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ ÇALAŞMA SAATLERİ KIŞIN 08 AÇILIŞ 17,30 KAPANIŞ C. TESİ AÇIK YAZIN 8.30 AÇILIŞ 19:00 KAPANIŞ BİZİM İSTEĞİMİZ İSE YAZ KIŞ SABAH 8:30 DA AÇILIŞ AKŞAM 18:00 KAPANIŞ C.TESİ ÖĞLEDEN SONRA SAAT 13:00 DE KAPANIŞ. İSTİYORUZ İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM ALLAH SİZİ BAŞIMIZDA EKSİK ETMESİN AKP Lİ MUSTİ