ACİL

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

ACİL isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

su

2011-08-13 15:34

çok zor durumdayız yardımlarınızı bekliyoruz.
su

#2 ACİL

2011-08-14 00:00

nişanlımı 27 mayısta askere gönderdim aile sorunlarımız vardı cok zor durumdaydık vatani görevini yapıp gelecektı.rengiye mersinliyi(annemizi) devlete emanet etti devlet korumasndaydı ama nişanlım askerdeyken devlet annemızı koruyamadı.hasan mersinli(baba )21 haziranda bartına annemızın kaldıgı eve gelerek 2 küçük kız kardeşimizn ve ailesinin gozü önünde annemize 5 el ateş ederek öldürdü.bu acı haber askerde olan nişanlıma gıttı 1 aylık askerdı annemiz yemin törenine gdecekken nişanlım devletin koruyamadıgı annemizin cenazesne geldı.nişanlımın omzuna cok buyük yükler bindı arkada kalan 3 kız kardeş ben ve daha yeni gitmiş oldugu askerlik.elımizde avucumuzda olan son parada bitti kardeşlerinn abisine ihtiyacı var cocuklar zor durumda.nişanlım acemi birliğini izmir gaziemirde yaptı cenazeden snra askeryde rehberlık danışmana oradan izmir hatay 3 yol hastesne gttı oradanda istanbul gata hastanesne sevk edildi.komutanyla bırlıkte istanbula gttı.oradakı doktorlar hiç ilgilenmemişler olayı cok normal karşılyıp sinir ilaçları yazıp 20 günlük kıta izni verip o haldeyken yolladılr.nişanlım 1 haftalık dagtıma geldı otururken bianda yanımda fenalaştı uzun süre oturdugu yerden kalkamadı snra ayaga kalktıgında yürüyemıyordu admlarnı cok zor atıyo yere düşüyordu nişanlım bianda sinir boşalması yaşadı bu üçüncü olmstu cenazede ve askerdede aynısı olmstu ayakları tutmadı.nişanlımda bende cok zor durumdayız maddi yöndende hiç bir gelirimz yok nişanlıma dagıtımda 25.piyade tugayı 6.hudut taburu artvin çıktı.zonguldaktan artvine otobüs yok rizeden aktarmalı olarak gdılıyor yol parası rize 70tl.bizim yol parasını karşılıcak durumumz hiç yok bır kaç akrabasının verdği parayla bilet aldık .askerlik süresince nişanlım maaşı olmadan askerde nasl kendine bakacak izinlere hiç gelemicek yol parasını karşılamamız zor.elimizde avucumuzda hiç bir gelir yok lütfen bize yardım edin hepimiz nişanlımı bekliyoruz omzumuzdaki agır yüklerden kurtarın bizi.ya maaş baglayın en azından askeri ücret yada bırakın nişanlımı gelsin bir işe girip düzenimizi kuralım bu darma dağın olan aileyi biraraya toplayalım cok zor durumdayız cevabınızı en kısa zamnda beklıyoruz saygılarımızla.
su

#3 ACİL

2011-08-14 00:01

lütfen bize yardım edin
bilgin

2011-08-14 19:05

lütfen arkadaşıma yardım edermisiniz
kum

2011-08-14 19:09

bu olaya sessiz kalmayın lütfen
melda

2011-08-14 19:11

gerçekten kötü durum ben tanımıyorum fakat çok üzüldüm gereğinin yapılmasını rica ederim
cenk

2011-08-14 19:11

bu göz yumulacak bir durum değil yardım edilmesi gerekiyor

Ziyaretçi

2011-08-14 22:07

gerçekten inanılması zor... susmamak ve bişeyler yapmak gerek...

Ziyaretçi

2011-08-15 17:34

yardımlarınızı bekliyorum

Ziyaretçi

2011-08-15 17:35

yardım istiyoruz
su

2011-08-16 17:54

sesimizi biri duysun artık

Ziyaretçi

2011-08-19 17:25

bu olaya kimsenin sessiz kalmaması ve bir an önce herkeze duyurup birşeyler yapılması lazım...lütfennnn ONLARI YANLIZ BIRAKMAYALIM.....

Ziyaretçi

2011-08-19 18:18

devletin bu genç çiftlere bi yardım elini uzatmaları gerektiğini düşünüyorum

Ziyaretçi

2012-02-10 19:48

devlet vatandaşına mutlak yardım etmeli fakat dilekçe sahibi bağlı bulunduğu yerin kaymakamlığına başvuruda bulundu mu acaba?

Ziyaretçi

2013-11-05 18:39

başbakalı ben kayseri tomarza imamkullu köyünden ikamet etmekteyım köyümüz yaklasık 250 hane lik köy muhtarımız köyden topladıgı su parasını kumarda kaybatmiştir köylü 10 gündür ularımız kesıktır gereginin yapılmasını arz ederim