EK PUAN GERİ GELSİN

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

EK PUAN GERİ GELSİN isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2016-01-25 19:48

BENİMDE ÖYLE BİR İSTEĞİM VE DİLEKÇEM VAR BANA ULAŞABİLİRSE DESTEKCİLERİMİZİ BİRLEŞTİRİRİZ

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2016-02-06 18:02

Ziyaretçi

2016-03-14 11:41

Ek puanları geri istiyoruz. Ek puanlar bizim hakkımız dır lütfen herkese bundan bahsedin. Mümkün olduğunca çok imza toplayalim. Bunu değerlendirelim umursamadan geçmeyin lütfen. Teşekkürler 

Ziyaretçi

2016-03-14 11:44

Hakkımızı yedirmeyelim buna göz yummayalim. O ek puanlar bizim fazlasıyla hakkımız. Teşekkürler 

Ziyaretçi

2016-03-22 21:50

Eger bu puan sayin nabi avcı siz madem boyle birseyi. Yapacaktiniz bunca insanin hakkina girmeyi dusunmediniz mi hakkimiz helal mi saniyorsunuz ben imam hatip lisesi son siniftayim zor sikintilar la okuyorum benim okumam ayaklarimin ustunde durmam lazim sizin hic birseyden haberiniz olmayabilir belki benim gibi bircok insan vardir benim annem ve babam ayri ben herseyden cok istyorum lutfen sesimi duyup geri getirin..!!!

Ziyaretçi

2016-03-22 22:01

Bu sene tamamen mağdur duruma düştük.Dershanelerin kapatılması, ek puan gibi sorunlar tam da bize denk geldi.Bu şanssızlığımız üniversite konusunda bizi geri plana itecek.Ek puan olmadığını düşünürsek bize çok büyük haksızlık yapılmış olacak.Meslek liselerinin hakkı ek puandır.Bence sırf ek puan yüzünden bu sene üniversiteye gidenlerin sayısı düşecek.Etrafımdaki herkes ek puanın kalkmasından şikayetçi ve ben kimsenin bizim sorunumuzu düşündüğünü, sorunumuza çözümler aradığını düşünmüyorum.Geçen yıllarda alınan ek puan bize gelince kalkıyor.Biri buna acilen el atmalı.

Ziyaretçi

2016-04-11 16:39

ilahiyat fakültesi ve diğer fakültelerde eğitimin kaliteli olması ,hak edeninkazanması için Ek puan verilmeli

Ziyaretçi

2016-04-11 17:25

Bir İmamahatipli olarak diğer liselerle aynı kefeye koyulmak istemiyorum. 4 yıldır mesleki dersler gördüğümüz için matematik fizik kimya gibi derslerden az sayıda ders aldık bunun geri dönüşümününde ek puanla sağlanacağını düşünüyorum.Ek puanda olmazsa diğer liselerin üniversiteye yerleşmeleri bizden daha kolay olacak.Bu yüzden ek puan geri gelsin istiyorum.

Ziyaretçi

2016-04-12 13:24

normal liselerle aramızdaki farkı göstermek ıstıyoruz. ek puanın kalkacağını önceden bıldırmelı ayrıca duzenlemeyı yapmalıdurlar bıldırmek önemli degıl sıstemı degıstırmek önemli

Ziyaretçi

2016-04-12 13:31

2016 yılında ek puanın kalkması cok üzücü bir hadisedir çünkü sistem değişmedi ve imamhatip liseleri ile normal liselerin gordugu der sayısından cok farklıdır fırsat esıtlıgı yoktur cok buyuk bır haksızlıktır sayın bakanımızın bu durumu goz onunde bulundurması gerekır

Ziyaretçi

2016-04-12 17:04

Çünkü ek puanın geri gelmesini istiyorum bizden önceki dönemlere verilecekse bizde verilmeli bu kadar ek derse o kadar puanı çok görmesinler lütfen geri gelsin

Ziyaretçi

2016-04-17 12:52

Ek puanlarin kaldirilmasi gercekten cok buyuk bir haksizlik ek puan kesinlikle geri gelmeli ek puan bizim hakkimiz

Ziyaretçi

2016-07-15 17:45

Ek puana çok ihtiyacımız var hani diyorlar ya türkiye gelişmiyor diye nolur bırakın da okuyalım ve gelişsin ösym kurumundan rica ediyorum hem ailelerimiz sevinsin hemde biz sizlerde hem dünyalık hemde ahiretlik dua ederiz inşallah bakın bu zamana kadar kalkmadı bir bizde kalktı seneye tekrar gelecekmiş lütfen bizlerin hakkına girmeyin ve ek puan geri gelsin ama sınavsız geçişi kaldırın Nolurrrrr
Mcgd

#14 Bu neyin kafası pardon

2016-07-19 09:41

Gercekten hakkımız olan birseyi resmen bizim irademiz dışında geri almaları saçma sanki 4 sene onlar o okulda emek harcadılar neyin kafasını yasayarak boyle bir sey yaptilar bilmiyorum bizim tek güvencemizdi ek puan onuda alsınlar ne kaldı simdi neymis diyetetik hemsirelik vs icin onumuz acilicakms ya siz nasıl bir kafadasınız biz esit agirlikciyiz niye gidip sayisal  bölum icin yirtinalim ki ya bi gidin isinize bi naneden haberiniz yok milleti bu palavralarla oyalamayın 

GD

#15 Hakkimiz

2016-07-19 09:46

Şu ek puanı geri verin artık yeter milleti uzdugunuz bee

Ziyaretçi

2016-10-29 16:49

Çünkü her meslek lisesi öğrencisi gibi bende ygs lys derslerini göremediğimden anadolu lisesi ögrencilerine göre dezavantajlıyım bu dezavantajın bi nevi de olsa ek puanla giderilmesini istiyorum

Ziyaretçi

2016-10-29 17:17

Çünkü biz meslek liselerini elimizde avantajlı bir meslek oldugu icin sectik ama ben şuan meslek liseleriin akibetinin iyiye gittiğini düşünmüyorum birde ek puanları kaldırılsa tamamen meslek liselerinin önünün kapanacagını düşünüyorum bir meslek lisesi ögrencisi olarak bu puana ihtiyacımız var