Kanun maddesi için dilekçe

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

Kanun maddesi için dilekçe isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2011-05-12 00:53

Ben psikolog değil psikiyatri uzmaniyim. Bir meslek grubunun topyekün islevsizlestirilmesini adil bulmuyorum. İster psikolog ister psikiyatrist sadece mesleği kötü uygulayan insanların önlenmesini istiyorum. Buna televizyonlarda yanlış bilgiler dağıtarak insanlara zarar veren profesörler dahildir.

Ziyaretçi

#2 Re:

2011-05-12 12:43

#1: -

Kesinlikle katılıyorum.

nur

#3 Re: Teşekkürler

2011-05-13 00:33

Tamamen size katılıyorum, tv programlarında dedektifliğe soyunan ruh sağlığı uzmanları, evlilik programlarında insanların tercihlerine, duygularına saygı duymadan bence şunu yap gibi direk yönlendirmelerde bulunan sözde psikologlar hepsi engellenmeli, ancak ruh sağlığı iyiye gitmeyen toplumumuzda işini layıkıyla yapan psikologlara çok ihtiyacımız var, kurunun yanında yaş yanmamalı, illa böyle olacaksada üniversitelerden komple psikoloji bölümleri kaldırılmalı ve halk zaten şu an yapılmaya çalışıldığı gibi kaderine terk edilmeli..tekrar teşekkür ediyorum

Ziyaretçi

#4 Re:

2011-05-13 11:56

#1: -  

katılıyorum!!!

Ziyaretçi

2011-05-20 21:02

Bilgisayar mühendisliği okumakta olan erkek arkadaşım,yazıdaki bu bölümü okuduktan sonra yüksek lisansta ve doktorada benimle birlikte klinik psikoloji okuyarak klinik psikolog olmaya karar verdi.Bu espriyle söylenmiş bir şey olsa da bu "inanılmaz" yasa sayesinde ne yazık ki olabilecek bir şey.Başka söze gerek var mı?.. "Bu yasanın, Anayasanın eşitlik ilkesine aykırı olan başka bir önerisi ise psikoloji lisans mecburiyeti aranmaksızın her lisans mezununa yüksek lisans ve doktora yaptığı takdirde Sağlık Bakanlığına bağlı olan psikolog kadrolarına atanma ve çalışma olanağı yaratmasıdır. “Klinik psikolog” ünvanının kullanımını ve bu ünvanla çalışacak kişilerin görev tanımlarını düzenlemeyi amaçlayan madde, ülkemizde ünvanların lisans eğitimi sonucu verildiğini göz ardı eden bir hataya düşmekte ve bu ünvanın psikoloji mezunu olmayan kişilere de verilmesini önermektedir."

Ziyaretçi

2011-05-31 21:39

İmza kampanyası Facebook'da: https://www.facebook.com/event.php?eid=232753856738324 Paylaşın. İnternet eylemleri yeterli değil; ancak etkisiz de değil.

Ziyaretçi

2011-06-01 09:47

Bi çok şeyi olduğu gibi bunuda içime sindiremiyorum...ve olup bitenleri akıl tutulması olarak görüyorum...toplum afyon yutmuş gibi...ne yazık...

Ziyaretçi

2011-06-01 23:13

Bu kadar hassas bir konuda bizlere ulaştığınız için teşekkürler.Konunun öneminin farkındayım.Herkesin kendi uzmanlık alanında başarılı olacaktır.

Ziyaretçi

2012-02-29 12:03

http://www.dilekceonline.com/smmm_sinav_yonetmeligi buraya da imza atın ve destek olun
136531

#10 Re: Re:

2016-09-21 21:09