YURTDIŞI DÖVİZLE ASKERLİK MİKTARI AZALSIN

YURTDIŞI BEDELLİ YANİ DÖVİZLE ASKERLİK MİKTARI KONUSUNDAN MÜZDARİP VATANDAŞLARIMIZIN  DİKKATİNE !!!5150 EURO‘DAN 10.000 EURO‘YA ÇIKAN YURTDIŞI BEDELLİ ASKERLİK MİKTARI, BİNLERCE GURBETÇİ, İŞSİZLİKLE MÜCADELE EDEN GENÇLERİMİZİ KARA KARA DÜŞÜNDÜRMEKTEDİR.

EĞER BU MİKTAR DÜŞMEZSE TAKSİTLENDİRME OLMAZSA, VEYA UYGUN ÖDEME KOŞULLARI SUNULMAZSA YAKINDA ÇOĞU GENÇ TÜRKİYEYE GİDEMEYECEK, SÜRESİ BİTEN PASAPORT SÜRESİNİ UZATAMAYACAK, ASKER KAÇAĞI YANİ BAKAYA  DURUMUNA DÜŞECEKTİR.

BU KONUDA EN BAŞTA BAŞBAKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN YARDIM BEKLERKEN ZAMANINI VE MESAİSİNİ TÜRK TOPLUMUNUN SIKINTILARINA ADAYAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARIMIZ  VE ONLARIN DEĞERLİ YETKİLİLERİNDEN BU KONUYA DAHA FAZLA EL ATIP BİZLERE ÖNCÜ OLMALARININ YANINDA BİZİMDE BİREYSEL OLARAK YAPMAMIZ GEREKEN İŞLEMLERİN OLDUĞUNU KESİNLİKLE UNUTMAYALIM. ZİRA BİZLERİN VERECEĞİ ORTAK SES VE DAYANIŞMA SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ ELİNİ DAHADA GÜÇLENDİRİP BU MAĞDURİYETİN ÇÖZÜLMESİNE KATKIDA BULUNACAKTIR. NELERMİ YAPABİLİRİZ?HERŞEYDEN ÖNCE

 

  • HERKESİN BU DİLEKÇEYİ ÇEVRESİNE YAKINLARINA VE TANIDIKLARINA  VE BU KONUYLA ALAKALI
    KİŞİLERE TAVSİYE ETMESİ VE EN YÜKSEK ŞEKİLDE KATILIM EN BÜYÜK ARZUMUZDUR

 

  • HARÇLAR KONUSUNDA MALİYE BAKANLIĞI, YURTDIŞI BEDELLİ
    ASKERLİK KONUSUNDADA BAŞBAKANLIK, MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA FAKS VE EMAİLLER YAZILMALIDIR.

 

SAYGILARIMIZLA

 

YURTDIŞI BEDELLİ ASKERLİK

https://www.facebook.com/yurtdisibedelliaskerlikdussun

https://twitter.com/dovizleaskerlik


YURTDIŞI BEDELLİ ASKERLİK    İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç