YÖK SOSYAL HİZMET AÖF VE LİSANS TAMAMLAMA KONTENJANLARINA SON VER

 2011 YILINDAN İTİBAREN ÜNİVERSİTELERE UZAKTAN EĞİTİM OLARAK VERİLEN SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ İLE 2015 YILI İTİBARİYLE ÖN LİSANS BÖLÜMLERİNE LİSANS TAMAMLAMA OLARAK VERİLEN SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ UYGULAMALARINA SON VERİLSİN,AÖF BÜNYESİNDE DEVAM ETTİRİLEN UZAKTAN VE AÇIKTAN SOSYAL HİZMET ÖĞRETİME BİR AN ÖNCE SON VERİLSİN.

 AÇIK ÖĞRETİM UYGULAMALARI VE GEÇEN YIL ÖNLİSANS MEZUNLARINA VERİLMEYE BAŞLANAN LİSANS TAMAMLAMA SOSYAL HİZMET KONTENJANLARIYLA BİRLİKTE BİNLERCE SOSYAL HİZMET MEZUNU VERİLMİŞ VE ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA BU SAYILAR DAHA DA ARTACAKTIR.BİZLER SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ ÖRGÜN,AÖF OKUYAN, MEZUN ÖĞRENCİLER OLARAK BU DURUMDAN ENDİŞE DUYMAKTA,SOSYAL ÇALIŞMACI ALIMLARININ AZ OLMASINDAN ATANAMAMAKTA VE BU DURUMDAN MAĞDUR OLMAKTAYIZ.

 YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMUNUZDAN BU DURUM KARŞISINDA BİR AN ÖNCE GEREKLİ TEDBİRLERİ ALMANIZI VE BİZLER İÇİN OLUŞACAK,OLUŞAN BU MAĞDURİYETLERİN GİDERİLMESİ İÇİN HAREKETE GEÇMENİZİ AÖF VE LİSANS TAMAMLAMAYA VERMİŞ OLDUĞUNUZ KONTENJANLARI KALDIRMANIZI BEKLEMEKTEYİZ.BU BÖLÜM AÖF OLARAK OKUNACAK BİR MESLEK GRUBU OLMAMASINA RAĞMEN ALMIŞ OLDUĞUNUZ VE 2011 DEN İTİBAREN UYGULAMAYA KOYMUŞ OLDUĞUNUZ BU UYGULAMALAR BİNLERCE SOSYAL ÇALIŞMACI MEZUN VE ATANAMAYAN KADRO BEKLEYEN SOSYAL ÇALIŞMACILAR OLARAK KARŞIMIZDA DURMAKTADIR.

 GEREKEN HASSASİYETİ GÖSTERMENİZİ TEMENNİ EDER,GEREKLİ TEDBİRLERİ ALMANIZI BEKLEMEKTEYİZ SAYGILAR.

                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                               sosyal hizmet okuyan, mezun, atanamayan öğrenciler bu mesleğe gönül vermiş her kes. 

İmza Kampanyasını İmzala

Bunu imzalayarak, murat kandil adlı kişinin imzamı, bu konuda yetkisi olanlara iletmesine onay veriyorum.


YA DA

İmzanızı onaylamak için, bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. E-postalarımızı aldığınızdan emin olmak için lütfen info@imzakampanyasi.net adresini adres defterinize veya güvenilir gönderen listesine ekleyin.

Bu mesajı yanıtlayarak imza kampanyanızı onaylayamayacağınızı lütfen unutmayınız.
Ücretli Tanıtım

Bu imza kampanyasının tanıtımını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...