Tatvan Belediye Başkanı olarak inşaat mühendisi Cengiz Şahin'i görmek istiyoruz

WhatsApp_Image_2024-01-21_at_00.38_.29_.jpegBen Tatvanda doğdum ve büyüdüm. Bu topraklar benim evim, kalbimin attığı yer. Ancak son yıllarda belediyemizin yönetim tarzından dolayı endişelerim arttı. Köhneleşmiş bir belediye anlayışının hâkim olduğunu görüyorum ve bu durumun değişmesini istiyorum.

Tatvan'ın sorunlarına çözüm üretebilecek, fikirlerimize değer verecek bir liderlik anlayışına ihtiyaç duyuyoruz. Halka hizmet etmeye talip genç ve dinamik bir belediye başkanına ihtiyacımız var. Devletin kaynaklarını yerli yerinde kullanacak vizyoner bir liderlik ile geleceğe güvenle bakabilmeliyiz.

Özel sektör mantığıyla yönetilen bir belediye ile her kesimi bütünleştiren, çözüm üretebilen bir yönetimin mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle sizden ricamız; bu dileğimize destek olmanız ve Tatvan'ın daha iyi yönetilmesini talep etmek için bizlere katılmanızdır.

Bu dilekçeyi imzalayarak Tatvan'ın geleceğine yön verme şansını elde edebiliriz. Bu kriterlere uyan Tatvan Belediye Başkanı olarak İnşaat mühendisi Cengiz Şahin'i istiyoruz.  Lütfen bu dilekçeyi imzalayın ve Tatvan'ın geleceği için sesinizi duyurun.

İmza Kampanyasını İmzala

İmzalayarak, bu formda sağladığım tüm bilgilerin İsmet Aksoy tarafından görülebileceğini kabul ediyorum.


Bu formda verdiğim bilgilerin aşağıdaki amaçlar için işlenmesine onay veriyorum:
Ücretli Tanıtım

Bu imza kampanyasının tanıtımını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...