Proje dersleri ve uzaktan eğitim

İstanbul Ticaret Üniversitesi
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanlığına,

İçinde bulunduğumuz olağanüstü durum çerçevesinde tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de mental ve fiziki açıdan bir süre daha zor günlerin beklediği ortadadır. Haklı gerekçeler ile ani alınan tedbir kararları ve pandemi endişesi sonucunda da birçok öğrencinin uygulamalı dersler için gerekli ekipmanı bile yanına alamadan şehir değiştirmiş olması, psikolojik olarak kendini yeterli hissetmiyor olması, proje süreçlerinde bilgisayar haricinde ihtiyacımız olan donanımı(eskiz, ozalit çıktıları, kalem, defter vb) elde etmeye uygun imkanlar halinde olamamız, ani aksaklıklar karşısında çözüm üretemeyecek durumlar içerisinde kalma ihtimalimizin olması (bilgisayar arızaları vb) gibi gerekçeler sebebiyle mağduriyet yaşamamamız için İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 4. sınıf öğrencileri olarak MTF402 kodlu Bitirme Projesi'nin online şekilde devam ettirilmemesini, yazın açılacak dersler ile telafi edilmesini talep ederiz.

Gereğinin yapılmasını arz ederiz.


İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 4. Sınıf Öğrencileri    İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

İmza Kampanyasını İmzala

By signing, I authorize İstanbul Ticaret Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 4. Sınıf Öğrencileri to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.
Ücretli Tanıtım

Bu imza kampanyasının tanıtımını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...