HEREKE NUH ÇİMENTO MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GİTSİN

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                        KÖRFEZ

Bizler, Körfez Hereke Kışladüzü İlkokulu ve Hereke Kışladüzü Ortaokulu velileriyiz.

Hereke Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi binasında süren inşaat nedeniyle lise öğrencileri Kışladüzü Ortaokulu binasında öğrenim görmekteler. Bu nedenle ortaokul öğrencileri ilkokul binasında sabahçı ve ilkokul öğrencileri de öğlenci olarak öğrenim görüyorlar. İki okulun öğrencilerinin aynı binada öğrenim görmeleri nedeniyle öğrenciler birçok zorluk yaşamaktalar. Kışın dışarıda soğukta ilkokul öğrencileri okulun boşalmasını ve temizlenmesini bekliyorlar. Ortaokul öğrencileri sabah karanlıkta okula gidiyor. İlkokul öğrencileri akşam karanlıkta okuldan çıkıyor. İlkokul binası zaten çok küçük dolap ve tuvaletler kısıtlı, ilkokul öğrencilerine bile yetmiyor. Bir de üstüne ortaokul öğrencileri geldi. Aynı şekilde veliler olarak bizler de birçok sıkıntı çekiyoruz. Ayrıca iki bina ile anaokulu binası yanyana olup lise ve ilkokul öğrencilerinin okul bahçesinde ve çevresinde sürekli birarada bulunmaları küçük çocukların velileri için endişe vericidir. Bu şekilde sağlıklı eğitim ve öğretim yapılması mümkün değildir.

Bir an önce lise binasındaki inşaatın tamamlanması veya lise öğrencilerine başka bir bina temin edilmesi suretiyle lise öğrencilerinin ortaokul binasından taşınmalarının, ortaokul öğrencilerinin kendi binalarında tam gün öğrenim görmelerinin, böylelikle ilkokul öğrencilerinin de kendi binalarında tam gün eğitim görmelerinin sağlanmasını saygılarımızla arz ve talep ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


HEREKE KIŞLADÜZÜ İLKÖĞRETİM OKULU VELİLERİ    İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

İmza Kampanyasını İmzala

By signing, I authorize HEREKE KIŞLADÜZÜ İLKÖĞRETİM OKULU VELİLERİ to hand over the information I provide on this form to those who have power on this issue.

We will not display your email address publicly online.

We will not display your email address publicly online.Ücretli Tanıtım

Bu imza kampanyasının tanıtımını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...