HAYVANLARA YAPILAN İŞKENCENİN ÖNÜNE GEÇİLSİN!!!

ARKADAŞLAR ÇOK ÖNEMLİ DESTEĞİNİZ GEREKİYOR!!!)))
ÇOK PAYLAŞIM YAPARSAK DİLEKÇE DESTEĞİ O KADAR FAZLA OLUR..

Daha öncede denetime gittiğim Karşıyaka Mavişehir'de Flamingo apartman görevlisinin oğlu 9 yaşında ki bir çocuk sürekli kedi yavrularını dışardan getirdiği köpeklere 2 arkadaşı ile parçalatmaktaydı.Geçen sene Yasemin Denasay ile ailenin evine gittik ve uyardık yasal hakları anlattık.Maalesef adı Ahmet Can olan bu çocuk bu seferde 6 aylık yavru bir kediyi döverek bu hale getirmiş.Tedavisi Karşıyaka Belediye Veterinerliği tarafından Tay Park'da yapıldı.Kediciğin şu an durumu iyi. Fakat çocuk tekrar yeni kedileri bulmak için iz sürmeye başlamış.Konuyla ilgilenen bir arkadaşımız yasal işlemler başlatmak için toplu dilekçe için mücadele başlattı.Bu sefil çocuğun mutlaka doktor kontrolüne alınarak tedavisi başlamak zorunda.Orman Su Bölge Müdürlüğü ve Karşıyaka Kaymakamlığı'na dilekçe katılımı gerekiyor.Ahmet Can denen cani çocuğu durdurmak zorundayız.

ARKADAŞLAR ÇOK ÖNEMLİ DESTEĞİNİZ GEREKİYOR!!!))) ÇOK PAYLAŞIM YAPARSAK DİLEKÇE DESTEĞİ O KADAR FAZLA OLUR..  Daha öncede denetime gittiğim Karşıyaka Mavişehir'de Flamingo apartman görevlisinin oğlu 9 yaşında ki bir çocuk sürekli kedi yavrularını dışardan getirdiği köpeklere 2 arkadaşı ile parçalatmaktaydı.Geçen sene Yasemin Denasay ile ailenin evine gittik ve uyardık yasal hakları anlattık.Maalesef adı Ahmet Can olan bu çocuk bu seferde 6 aylık yavru bir kediyi döverek bu hale getirmiş.Tedavisi Karşıyaka Belediye Veterinerliği tarafından Tay Park'da yapıldı.Kediciğin şu an durumu iyi. Fakat çocuk tekrar yeni kedileri bulmak için iz sürmeye başlamış.Konuyla ilgilenen bir arkadaşımız yasal işlemler başlatmak için toplu dilekçe için mücadele başlattı.Bu sefil çocuğun mutlaka doktor kontrolüne alınarak tedavisi başlamak zorunda.Orman Su Bölge Müdürlüğü ve Karşıyaka Kaymakamlığı'na dilekçe katılımı gerekiyor.Ahmet Can denen cani çocuğu durdurmak zorundayız.

Funda Bayrı Ersoy

İmza Kampanyasını İmzala

Bunu imzalayarak, - adlı kişinin imzamı, bu konuda yetkisi olanlara iletmesine onay veriyorum.


YA DA

İmzanızı onaylamak için, bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. E-postalarımızı aldığınızdan emin olmak için lütfen info@imzakampanyasi.net adresini adres defterinize veya güvenilir gönderen listesine ekleyin.

Bu mesajı yanıtlayarak imza kampanyanızı onaylayamayacağınızı lütfen unutmayınız.

Ücretli Tanıtım

Bu imza kampanyasının tanıtımını 3000 kişiye yapacağız.

Daha fazlasını öğrenin...