SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

Quoted post

VODEAY

#370 STAJ BAŞLATMA SINAVI

2012-10-06 14:59

Mrb arkadaşlar, ben de 1996 yılında arkadaşımdan 30 tane çeyrek altın borç alarak zor şartlarda staj dosyası açtırdım. Ancak hem çalışan hem de evli, çocuklu bir bayan olarak staj başlatma sınavına 2 defa girdim 2 defa da kızım hastalandığı için harcını yatırdığım halde sınava giremedim. Ve 59 civarı puan aldım bu nedenle stajımı başlatamadım. Yukarıda da belirttiğiniz üzere staj başlatma sınavının bir haksızlık olduğunu düşünüyorum. Zamanında işi bilmeyen birsürü kişiye evvelden beri muhasebecilik yapıyor diye sınavsız şartsız bu belgeyi verdiler şimdi onlar muhasebeciyim diye geziyor piyasada.Ayrıca avukatlar çok rahat belgelerini alabiliyorlar ancak biz belgeyi alana kadar hem maddi hem de manevi olarak çok yıpranıyoruz. Bu konuda yapılması gereken birşey varsa yanınızdayım.

Yanıtlar

Ziyaretçi

#371 Re: STAJ BAŞLATMA SINAVI

2012-10-08 10:42:03

#370: VODEAY - STAJ BAŞLATMA SINAVI

arkadaşlar ankaraya gitme konusunda bu size son çağrım olacak şuana kadar 5 kişi olduk birazdaha katılım olursa ilğili yerelerle görüşmeye gideceğiz. üşenmeyin adınızı soyadınızı telefonunuzu bana yazdırın huseyindogan_66@otmail.com adresine bilgilerinizi gönderin