bimer e dilekçe

tolgahan tüylü
Ziyaretçi

/ #37

2013-02-21 11:28

ben kahraman maraş göksun ericek kasabasında ikametgah etmekteyim 01.01.1990 dogumluyum ben agrı patnos 3.üncü jandarma komando alayında 1991/4 tertip devreyim askerligimi 02.21.2013 tarihinde bitirdim ben uzman cavuş olmak istiyorum devletime hizmet etmek istiyorum ben kendimi devletime adadım sayın cumhur başkanımız agrı patnosa sancak törenine geldigi tarihte 2012 yılında ben halan askerdim ve sayın cumhur başkanımızın sancak törenine geldigi sırada beni birligim güvenlik amaçlı araziye çıkardılar ve sivilde olan mahkemem varmış ve bundan benim haberim yok birligime mahkemem olduguna dir kagıt geliyor savcılıktan birligim beni mahkemeye çıkarmıyor ve suçlu duruma düşüyorum uzman çvş luk için saglık raporuna gidiyorum van askeri hastanesine vanda uzmanlık için saglık kontrolerine giriyorum ve 4 tane doktor olmadıgı için ankara gata askeri hastanesine sevk ediyolar beni ankara gata askeri hastanesine o kalan 4 doktora giriyorum ve sadece heyetim kalıyo tekrar vana dönüp ankaradan heyete girmem lazım sayın cumhur başkanımızın agrı patnosa sancak törenine geldigi tarihte benim mahkemem olup ve birligimin beni mahkemeye çıkarmamasının yüzüne suçlu duruma düşüp ankara 10. adır ceza mahkemesinde ifade almak için polisler yakalayıp götürüyolar ve gidiyorum ankarada savcıılıga ifade veriyorum ve beni savcılık serbest bırakıyor ve ankara 10 agır ceza mahkemesi sisteme düşmedigi için hala suçlu durumda gözüküyorum anakaradan vana heyete girmek için giderken erzurum horasan da yol kontrolünde beni jandarmalar alıyor ben açıklamamı yapıyorum ve ankaradan aldıgım 10 agır ceza mahkemesine verdigim ifade kagıtlarımı belgelerimi gösteriyorum ama savcılık mahkemeye birligim çıkmarmadı diye ve ankaranın sisteme düşmemesinden dolayı bana tutuklama kararı çıkarıyor ve tutukluyolar erzurum askeri ceza evinde sadece bi iafade vermek için 47 gün tutuklu olarak yatıyorum ve heyete giremiyorum uzman çavuşluk için aldıgım saglık raporum yanıyor ve daha sonra 47 gün sonra mahkemeye çıkıyorum mahkemede berat ediyorum sicilimde temiz ve tekrar birligime dönüyorum 47 gün sonra birligim beni tekrar uzman çavuşluk için saglık raporuna gönderiyor erzurum askeri hastanesine ve erzurum askeri hastanesinede saglık raporuna giriyorum heyete giriyorum hem saglık raporunu alıyorum hemde heyet sonuçunu tam alıyorum sorunsuz birligime dönüyorum ve birligim beni aldıgım saglık raporunu ankaraya gönderiyor ankarada jandarma genel komtanlıgı 1991/4 devrelerin günü geçti diye dosyamı kabul etmiyolar ben gercekten uzman cavuş olmak ve devletime hizmet etmek istiyorum vatana canım feda olsun ben hakari çukurca geçimli karakoluna agrı dogu beyazıt komando birligine agrı patnostan 3.5 .6 aylık görecvlere gitim seve seve canımı ortaya koyarak ne olur bana yardımcı olun ben uzman cavuş olmak istiyorum dosyamın degerlendirilmesini istiyorum ben çaresizim lütfen yardım edin lütfen dosyam ankarada şuan gereginin yapılmasını raporumun degerlendirilmesini istiyorum siz büyüklerimden t.c 46501654472 tlf 05433540958 gereginin yapılmasını saygılarımla arz ve rica ederim