bimer e dilekçe

vatandaş hep mağdur

/ #12

2012-11-27 12:19

ben aydın sultanhisar ilçesinden oğuzhan apaydın bu yaz tatilinde üniversiteyi kazandığım için babamın bana bir hediyesi olan yivsiz av tüfeği yani yeni hobi duyduğum atıcılık ve avcılık sporuna özendiğim için bu zor şartlarda çok istiyorum diye beni kıramadı ve kendi üzerime ruhsatlı tüfeği aldı.03.10.2012 tarihinde tüfeği almış olduğum av bayisi beni arayıp benim aldığım tüfeğin fabrikasından mekanizmasının arızalı olarak geldiğini söyledi ve bana değişik gramajlarda ve markalarda fişek verdi bende avcılıktan anlayan bir abimle meskun mahal dışına çıktım yeni aldığım tüfeğimi denemeye çıktım o esnada milli parklar görevlileri geldi ve beni hırpalayarak argolu kelimelerle bağırdılar ve tutanak tuttular kendi üzerime ruhsatlı tüfeğimi aldılar ve dedilerki sen tüfeğini 10 gün içerisinde kaymakamlıktan hiç bir ceza ödemeden alırsın diyerek beni kandırdılar ve tuttukları tutanağın bir nüshasını bana vermediler şimdide tüfeğim kamuya geçirilecekmiş. sizden bana yardımcı olmanızı dilerim. daha gencim toyluğuma verin ,durduk yere mağdur oldum bir daha böyle hatalar yapmayacağım. gereğini arz ederim.