Genel Kurmay Başkanlığına

Ziyaretçi

/ #45

2012-07-07 15:13

sayıın komutanlarım selahattin kaya ben neden sözlü ve yazılı dilekçelrmde görüşmelerimde bir sonuç elde edemiyorum çok mu şey istiyorum sizden işsizm diyorum ve işsizligimin
sebebii askerde kalıcı bir rahatsızlık kapmam sonucu yoksa ekmegimi taşdan çıkarırım ben size muhtaç oluyorum evet belki ama ben saglıgımı askerde kaybettim pişman degilim vatana can feda çürük vermelerine ragmen kabul etmedim bazı kişiiler bedelli askerlik yapıyor ben hasta oldugum halde çürük vermelerine ragmen vatanı görevini en iyi bir şekilde yaptım şimdi ne yapmam lazım askeriyede rahatsızlandım ve askeriyelerle yüzyüze görüşmeleirmde içeri alınmıyorum dilekçeleirmde cvplar verilmiyor neden benim vatanıma sahip çıktıgım gibi siz kaomutanlar vtan evladına sahip çıkmıyorsnz ayrıca kuruluşunuz olan oyak şirketi ilçemizde erdemirde iş veriyor ama buraya bile giremiyorum hastasın die halbuki askerde oldum böyle kendimi anlatmaya çalışıyorum yapacakları şey yokmuş ölüme mahkumm yani sizden ekmek istiyorum ailem sıkıntı içinde hastalıgımdan dolayı neden o zaman askerinize sahip çıkmıyorsnz neden askerde aynı şırıngayla 50 askere igne yaptıryorsnz ve o bölükte iki kişi hastalandık çünkü arka arkaya aynı igneden enjeksyon yapıldı gerekirse bunu insan hakları mahkemesine kadar taşıyacagım saglıgımı kaybettim ben pişman degilim ama ben genel kurmaya yüzyüze görüşmeye gittim kapıdan alınmadım olurmu böyle ben magdurum magdur hakkımıda arayacagım nerde olrsa hakszlık karşısında susmayacagım