başbakanlığa dilekçe

Ziyaretçi

/ #2

2013-10-30 11:20

ben piyade er hakan yiğit edirne ipslanın askeriyim ben behçet hastasıyım birliğimde muyaneye çıkamadığım tedavi olamadım çünkü doktor yokmuş.bende kendi iznimi kullanarak memeleketime geldim askeri hastaneye gittim ve beni ankara etimesgut romatoloji bölümüne sevk ettiler.ben anrakaya etimesgut romatoloji bölümüne vardım onlar beni ankara gata romatoloji bölümüne sevk ettiler tekrar gata romatoloji bölümüne sevkimle muayene olmaya vardım beni tedaviye almadılar birliğime geri sevk ettiler.Birliğime teslim oldum.birliğimde komutanım bana 3 4 gün sabret cildiye bölümü açılınca göndeririz dediler ve 2 ay oldu hastalığım fazlalaştı ben dayanamaz oldum ve ben tekrar son izinmi kullanmak istedim ve beni gönderirken komutanım asker bütün hakların bizde bitti son izninide kullanıyorsun seni memlektine gönderiyorum ropormu oluyorsun hastaneyemi gözüküyorsun napıyorsan et ileleşmeden buraya gelme dedi ve gönderdiler.ben de kayseriye geldim askeri hasnaye gittim ve beni tekrar ankara etimesgut dahiliye bölümüne sevk ettiler.ankara etimesgut dahiliye bölümüne muyane oldum beni tekrar ankara gata cildiye bölümüne sevk ettiler.cildiye bölümü beni tedaviye almadı ve beni birliğime tekrar sevk ettiler. bende tekrar kayseriye gelerek askerlik şubeme vardım.Komutanla konuştum her şeyi anlattım ben teslim olmak istemiyorum dedim ve bana dediki asker bu konu senin birliğinle alakalı bişey dedi ve teslim olmazsan olma sen bilirsin dediler.bana lütfen yardımcı olun bilglerimle arz ederim.