aile ve sosyal politikalar bakanlığı

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

aile ve sosyal politikalar bakanlığı isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

adikadir

2013-04-05 08:53

dileğimiz biz engelli vatandaşları mağdur etmemeleri

Ziyaretçi

2013-06-28 11:54

dsdsd
adıkadir

#3 Re:

2013-09-22 13:56

#2: -  

tarafıma cvp verılmedı

Ziyaretçi

2013-10-10 02:13

devlet bir şeyi taahhüt ediyorsa yapmalı,zaten vatandaş söylüyor,engelliyim diyor.ve şu ya da bu şekilde sağlık probleminden dolayı devlete başvuruyor.muhtemeldir ki,parayı isteyen taraf,şikayet edileceğini düşünmedi bile...umarım kısa sürede sonuçlanır.
ahmet

#5 ahmet yıldırım

2013-11-26 19:53

facebook taki ve twitterdaki cinsel sayfalardan hesaplardan şikayetçiyim ve bu kişilerin çocukları var bu çocukların da ileride ne gibi sorunkarlka karşılaşacağı muammadır

Ziyaretçi

2013-12-10 15:19

29 Nisan 2012 yılnda yapılan Özürlü Memurluk sınavında Ek Atama olmasını,Engelli Atamasında yaş sınırı olmadığını,fakat;çoğumuzun yaşının 40 ve 50 yaşlarında olduğunu,bu yaştan sonra işe girersek ne zaman emekli olacağımız kaygısı bizleri düşündürmekte biz Ailelerimize vekimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarımız üzerinde durmak istiyoruz hiç sigortası olmayan 40 veya 50 yaşına gelmiş Engellilerimiz var Bazılarının Aileleri yok obu konu için 135 adet imzalı dilekçemizle Aile ve Sosyal politikalar Bakanlığına başvuru yaptık bu başvurumuzu dikkate alarak bizlere sahip çıkmanızı siz yüce Devletimizden saygılarımla arz ediyorum.

Ziyaretçi

#7 Re:

2014-02-03 19:19

#4: -  

iyi akmlar.malesef sonuclanmadi.buda sebekeydi.ihalesiz acibademe verildi.bakan egemen bagis amcasinin ogluna .acibademde doktor.verdi

Ziyaretçi

2014-06-12 07:29

şikatetim var bir engelli vatandaş olarak,devlet nerde,geçen sene bile bile kasıtlı olarak,yapılan sulama sonucu evimizi,iki defa su başmış engelliyiz diye sesimiz çıkmıyor diye,devletin hiç bir kurumu sorunumuza çare olmamış,halimiz vaktimiz sorul mamış,bize ne denmeye getirilmiştir olay ve geçiştirilmiştir,neden sınıf ayrımcılığı ,neden bu vatandaş kayırmalar,düzenlemeler kanunlar sadece mecliste kalıyor,denizli ve çevresine uğramıyor,neden biz engelli vatandaşız öcü değiliz,sosoyalleşemeyen ,idamını bekleyen vatandaş gibi dört duvar arasın da mahkum olan yardımeli uzanmayan,ölümünü bekleyen engelli vatandaş olarak,devletin bütün kurumların da çalışan insanları vicdanlarıyla başbaşa bırakıp,Allaha havale ediyorum,anladım ki ben T.C.nin bir engelli vatandaşı değilmişim.

Ziyaretçi

2014-11-09 05:19

bana madi yardmda bulunun diyarbakır kbrm dym telefon 0412 3450010 lütfen arayın

Bu gönderi yazan kişi tarafından kaldırıldı (Ayrıntıları göster)

2014-11-09 05:21

Ziyaretçi

2014-12-12 21:17

sayın aile ve sosyal politikalar bakanım ben sakarya adapazarı hızırtepe erkek yetiştirme yurdunda yaşım dolduğu için bana memurluk hakkı tanınmadığı için bu dilekçeyi size yazıyorum ve bu nedenle benden sonra reşit olan arkadaşlarım bende önce memurluk hak tanılıyor geriğiniz arz ederm
sergen54

2014-12-12 21:19

sayın aile sosyal politikalar bakanlığı ben bu dilekçeyi benden sonra çıkan arkadaşlarıma memurluk hakkı tanılıyor fakat ben olamıyor orta öğretim mezunuyum sakarya adapazarı hızırtepe erkek yetiştirme yurdundan reşit olduğumu için bu dilekçeyi size arz ederm 

Ziyaretçi

2015-03-06 16:21

Aile sosyal politikalar bankanina ben Fatmagul coşkun 2009da resmi olarak esimden şiddetli geçimsizlik ve madde kullandigindan ddolayı ayrildim pendik belediyesi beni ve cocuklarimi evimden alarak kadin siginma evine yerleştirdi .ve bana ayli nakli yardimi baglandi beş senedir bu yardimla geçimimi saglamaktayim ve 2015 şubat ayında sonladi ben tekrar devami için başvurumu yaptim ve gerekli evraklari ve salik durumum bozuk olduğunu belimden ameliyat oldum fıtık ameliyatı ayrıca belimde dizilim bozukluk olduğunu evraklarla sundum sayin bakanim ben İstanbul da uç cocugla yaşiyorum 500 lira kira oduyorum ve uç evladimi okuduyorum ekstira iş ciktigi zaman ev işlerine gidiyordum ama şimdi ona da gidemiyorum cocoklarimin okul giderlerini ve servisini karşilyamaz durumdayim iki cocuguma aldigim maaş tek çocuğa düşmüş ben 570 lira maaş uygun görmüşler ben 500 lira kira verip 400 lira fatura ödeyip 150 lira servis ödeyip cocuklarim yemesini giymesini ve sosyal etkinlikte bulunmasini nazil bana bu uygun görülen 570 lira ile sürdüreyim hic bir destek almadan nafaka olmadan calisamadan siz değerli kardeşinden benim sesimi duymaniz bana vicdan etmemize çok ihtiyacim var allah aşkina ben cikmaza girdim bana yol gösterin el uzatin buna çok hitiyacim var kimden destek istersem kime halimi anlatsam herkes beni bir baskasina yönlendiriyor cocuklarimin eytim durumu guzelken bende dolayı sikintaya sokuyorum onları benim çaresiz kalmam onların okulu bırakıp çalişmaya itiyor allah aşkina muhammet aşkina bana yardimci olun .ben evlatrimin okuyup bir masa başinda kendilerini taşiyip kimseye muhtaç olmadan hayat sürmelerini istiyorum bir anne olarak ta siz kardeşime yalvarıyorum bana yardimci olun benim elimi birakmayin biraz daha lütfen şimdiden herşey için bunca zaman verdiğiniz destek için çok tesekkur ederim

Ziyaretçi

2015-06-06 15:26

BURSA 3. AİLE MAHKEMESİNDE BOŞANMA DAVAM SÜRMEKTEDİR.DAVA AÇILMA TARİHİ 5 ARALIKTIR.İLK MAHKEME 5 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE GÖRÜLMÜŞTÜR.TARAFLARCA KARŞILIKLI YAZMIŞ OLDUĞUMUZ DİLEKÇELER MAHKEME TARAFINDAN İNCELENMEMİŞ VE MAHKEMEDE KONUYU BİR AN ÖNCE ÇÖZÜME KAVUŞTURMAK ADINA HERHANGİ BİR ADIM ATILMAYARAK DAVA GEREKSİZCE ERTELENMİŞ VE ARA KARAR BOZULMAMIŞTIR. BU ARA KARAR KARŞI TARAFIN HAKSIZ VE YALAN BEYAN İLE TALEP ETMİŞ OLDUĞU VE İLGİLİ MAHKEMENİN HİÇBİR DELİLE BAKMAKSIZIN HAKSIZ YERE VERDİĞİ BİR KARARDIR. HEM MAĞDUR HEM HAKLI OLMAMA VE BUNUN ÇOK AÇIK BİR ŞEKİLDE BELGELERLE GÖRÜLMÜŞ OLMASINA RAĞMEN KENDİ ÇOCUĞUMU İCRA YOLU İLE GÖRMEK ZORUNDA BIRAKILIYORUM. DELİLLERİN APAÇIK OLMASI VE TALEPLERİMİZİN İNCELENMEDEN DELİLLERE BAKILMADAN MAHKEMENİN UZATILMASI KENDİ ÇOCUĞUMDAN HAKSIZ YERE MAHRUM EDİLMEME SEBEP OLMAKTADIR. MAHKEMEDE İLGİLİ HAKİMLERİN , SÖZLÜ TALEPLERİME KARŞILIK VERDİĞİ CEVAP İSE YASALARIN BÖYLE OLDUĞUDUR. NE YAZIKKI YASALARIN HAKLI TARAFTAN DEĞİL CİNSİYETE BAKILARAK KADIN TARAFINDAN YANA OLDUĞU İFADE EDİLMEKTEDİR.YASALARIN BU ŞEKİLDE OLDUĞU BAHANESİ ÖNE SÜRÜLEREK KİŞİLİK HAKLARIMA TECAVÜZ EDİLMESİNE MÜSADE EDİLMESİ , ÇOCUĞUMU İCRA YOLU İLE VE 15 GÜNDE BİR 8 SAAT SÜRE İLE GÖREBİLMEME MÜSADE EDİLMESİ VE MAHKEMENİN DUYARSIZLIĞI ORTADIR.DAHA ÖNCE DE BU PLATFORMU KULLANARAK YAPMIŞ OLDUĞUM ŞİKAYET DİKKATE ALINMAMIŞTIR.BU İKİNCİ KEZ YAPMIŞ OLDUĞUM ŞİKAYETİN DİKKATE ALINARAK ,ADALETİN BİR AN ÖNCE TECELLİ ETMESİ VE MAĞDURİYETİMİN GİDERİLMESİ İÇİN GEREKEN HASSASİYETİN GÖSTERİLMESİNİ ARZ EDERİM.

Ziyaretçi

2015-07-25 14:34

Çocuğumun kaçırılması

Ziyaretçi

2015-10-01 13:37

bakanlıgınıza baglı engelsiz yaşam bakım ve rehabilitasyon merkezinize alınmak üzere yazdım ve imzaladım.

Ziyaretçi

2015-11-24 22:34

Sayın bakanım ben 6 senedir sürüye vatadasıyla evliyim 2cocuğum var resmı nıkahı 6yıldır var ama esime. Kımlik vermiyorlar surıyeye giriş çıkış yapmamız lazımı bu savaşta Nasıl gıırış çıkış yapacaz ben im işim yok perişanım ailem çocuklarım hiçbir. Sağlıktan yararlan mıyor saygılarımı arz ederım

Ziyaretçi

2016-02-25 10:56

ben mehmet arslan statdan memurun eşim baba yaşlı babamı sokaga attı acillen yardımınıza ihtiyaçım babam ssk emeklisi maaşı 2 bin tl onun için ne gerekiyorsa yapın bana ulaşmanız için cep numaram 05079734833 adalet istiyorum yardım istiyorum....
seyhmus arslan

#19 yaşlı

2016-02-25 10:59

ben mehmet arslan statdan memurum eşim babamı sokaga attı bana yardım edin babam ssk lı emekli maaşı 2 bin tl bana ulaşmanız için cep numaram 05079734833 bana ulaşın lütfen....

Ziyaretçi

2016-05-22 15:59

Slyamlar ben Bolu.dan bir çift vatandaşım .7 sene önce boluya gelin olarak geldim.Türk vtandaşi oldum ve 5 iyıl işkurdayim ve şimdiyakdar hiç bi şi bulunamadı.Her yere baş vurdum biyerden cevap bile yok .Ben bulgaristanda 16 iyıl öğretmenlik yaptım ana okulunda ve burdada çalışmak istiyorum .100/12 engelli raporum var .Bolu belediyesine baş vurdum yardımcı olmalarını istedim .Universite mezunuyum her yerde çalışabiliri eterki çok ağır olmasın.Bana yardımcı olursanız cok mutlu olurum.Sayigılar

Anonymous

2016-08-20 20:55

Dılkatte alınırsa teesekur ederım ınanın çok ıhtıyacım var yardım edın

Ziyaretçi

#22 Re: Re:

2017-02-12 12:45

Sayin bakanim  Ben bir gazi babasiyim bn soayal hizmetlere vardim bir iş istedim kizima vermediler kizim eşinden ayri bir 9aylik bebeyi var bebeyine bez mama almaya zorlaniyoz bnm maddi durumum yokk bnm oglum çatişmada vuruldu bir bacagindan oldu bn onu ankaraya tedaviye goturup getiriyom oglumunda pisiklojisi bozuk sadece bn kizima bir iş istiyom 0532 069 40 78