SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

SMMM SINAV YÖNETMELİGİ İÇİN İMZA KAMPANYASI isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Hak arayan

#826 Kargo ve ya Mektup

2013-02-13 16:59

Değerli Meslek Mensubu Arkadaşlarım;Burada herkes birşey yapmaya çalışıyor-çabalıyor bu çok güzel,bu çabaların daha da aktif ve etkili olabilmesi için herkes en az 10 milletvekili-bakan-başbakan-cumhurbaşkanına mektup yazsın.Bakın o zaman mücadele nasıl meyve veriyor.Hiç kimsenin email-twitter lere baktığı yok.Bu kez herkes mektup yazıp postayla ya da kargoyla yollasın bu son şanstır bence bunu iyi değerlendirelim.Herkese başarılar dilerim.
SİNEM

#827 Re: Kargo ve ya Mektup

2013-02-13 23:15

#826: Hak arayan - Kargo ve ya Mektup

Tam bir yıldır elektronik ortamda herkese durumumuzu bildirir şikayetlerde bulunduk ama hiç ses çıkmadı.Size sonuna kadar katılıyorum ve yarın il işim sizin dediğiniz gibi mektup yazmak olacak.Elimizde belge olur en azından,umarım tüm arkadaşlar mektup yazmaya başlar,bunun kesinlikle etkili olacağını tahmin ediyorum.Öneriniz için çok teşekkür ederim iyi geceler.

BİLGEHAN TAMYÜREK
İSTANBUL

#828 Re: Re: Kargo ve ya Mektup

2013-02-14 15:35

#827: SİNEM - Re: Kargo ve ya Mektup

SİNEM ARKADAŞIM GİBİ BENDE MEKTUP YAZIP PTT İLE GÖNDERECEĞİM.... GELİRLER İDARESİ BAŞKANLIĞINA , BAKANA VE SN.BAŞBAKANA....

hümanist

#829 Re: Re: Re: Kargo ve ya Mektup

2013-02-14 23:14

#828: BİLGEHAN TAMYÜREK - Re: Re: Kargo ve ya Mektup

HAK ARAYAN,SİNEM HANIM VE BİLGEHAN TAMYÜREK ARKADAŞIMA YERDEN GÖĞE KADAR HAK VERİYORUM,YARIN İLK İŞİM MEKTUP YAZMAK OLACAK.BU GÜNE KADAR YAPILAN MÜCADELENİN STRATEJİ DEĞİŞTİRMESİ GEREKİYORDU,BENCE BU MEKTUP STRATEJİSİ DOĞRUDUR,HERKESİN BU MÜCADELE İÇİNDE OLMASI GEREKİYOR,BU ETKİLİ OLMAZSA AVRUPA VE AMERİKANIN YAZARLARINA MEKTUPLAR YAZACAĞIM,BU HAK İHLALİNİ TÜM DÜNYAYA DUYURACAĞIM,BU İNSANLIK AYIBINA UYGARLIKTAN BİHABER OLAN KABİLELER BİLE BİR TARAFLARIYLA GÜLER.BU KANUNUN ÇIKMASINA ENGEL OLANLAR BENCE İNSAN DEĞİLLER..

Dip Dalgası

2013-02-15 09:54

Fikirlerinize bende katılıyorum,yeni bir dalga yaratmanın tam zamanı.Göndereceğimiz mektuplar bir dilekçe niteliğinde olduğu için hepsi birer resmi belge olacak.Bu dilekçeleri mektup yoluyla alanlar işlem yapmak zorunda kalacaklar,bu fikri gerçekten çok beğendim,şu an göndermeye hazır 10 mektubum var,1-Tayyip Erdoğan 2-Abdullah Gül 3-Mehmet Şimşek 4-Oktay Vural 5-Nihat Matkap 6-Bülent Bele 7-Nurettin Canikli 8-Devlet Bahçeli 9-Sinan Oğan 10-Kemal Kılıçıdaroğlu birazdan bu mektupları kargoya vereceğim,herkes kendine 10 isim seçmeli bence,bu şekilde yapılacak mücadele kesin sonuç verecektir buna tüm kalbimle inanıyorum.Bu fikri ortaya atanlarada ayrıca teşekkür ediyorum.
EVRİM

2013-02-15 10:34

Kesinlikle katılıyorum bu yöntemi deneyelim.Ben de başlıyorum.

Ziyaretçi

2013-02-15 11:35

iadeli tahhütlü postayla gönderilse dah mantıklı olmaz mı

Ziyaretçi

#833 Konu

2013-02-15 15:02

Arkadaşlar bu kampanya inşallah başarıya ulaşır ve bizlerin haksız yere mağdur olmamız önlenir.
DİRİLİŞ

#834 MEKTUP KAMPANYASI !!!

2013-02-15 16:19

MEKTUP KAMPANYASINA BENDE KATILIYORUM VE BU KAMPANYANIN SES GETİRECEĞİNİ UMUT EDİYORUM.YUKARIDA BİR ARKADAŞIN DEDİĞİ GİBİ BUNLAR NETİCEDE BELGE NİTELİĞİNDE.EĞER BU GÜN YETİŞTİREBİLİRSEM 10 KİŞİYE BENDE MEKTUP YAZACAĞIM YETİŞMEZSE KESİNLİKLE YARIN BU MEKTUPLARI KARGOYLA YOLLAYACAĞIM.UMARIM HERKES BU KAMPANYAYA KATILIR VE NETİCE KISA ZAMANDA ALINIR.BU KAMPANYAYI BAŞLATANLARA VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.LÜTFEN HERKES MEKTUP YAZSIN!!!
smmm zede

#835 smmm zede

2013-02-17 23:02

Değerli Meslek mensupları;Lütfen Mektupla mücadelemizi arttıralım,ne kadar çok sayıda mektup yazarsak dikkatleri bir o kadar mağduriyetimize çekmiş olacağız.Daha önce yapılmış mücadeleyi unutalım eğer eskide kalırsak mücadele azmimiz kırılabilir,çok etkili ve sonuç getirecek bir yöntem bu lütfen yabana atmayalım ve herkesin en az 10 kişiye mektup yazmalarını sağlayalım.

Ziyaretçi

#836 ah ahhh

2013-02-19 20:57

#835: smmm zede - smmm zede 

hükümet düşmüş aponun derdine bizim yüzümüze bakan yok. 

BATMAZ

#837 HAKLIYA HAKLI DİYORUM

2013-02-20 12:05

#836: - ah ahhh

BU SAYFAYI SİYASET MEYDANINA DÖNÜŞTÜRMEK İSTEMEM AMA BİZİM İŞİMİZİ TIKAYANLARDA SİYASİLER OLDUĞU İÇİN BENDE BİR İKİ KELİME YAZMAK İSTİYORUM.HÜKÜMET YETKİLİLERİ BİZİM MAĞDURİYETİMİZİ DUYDU VE BİZLER BU MAĞDURUYETİ UNUTTURMAMAK İÇİN UĞRAŞ VERİYORUZ AMA SONUÇ VERDİ Mİ BU UĞRAŞLAR?HENÜZ BİR TIK YOK.BU İNSANLAR İYİ NİYETLİ OLSALAR BU İŞİ ÇÖZMEZLER MİYDİ?İYİ NİYETLİ OLSALAR ELBETTE ÇÖZERLERDİ.BİZLER KİMLERE MEKTUP YAZMADIK CUMHURBAŞKANINA YAZDIK-BAŞBAKANA YAZDIK-MALİYE BAKANINA YAZDIK-KISACASI TÜM HÜKÜMET YETKİLİLERİNE YAZDIK,SONUÇ NE?SONUÇ KÖTÜ NİYET..BEN BURADA MÜCADE ETMİŞ VE HALA BU MÜCADELEYİ DEVAM ETTİREN ARKADAŞLARI KUTLUYORUM BURAYA ESKİSİ GİBİ YAZMASAMDA İNANIN MEKTUP KAMPANYASINA BENDE KATILDIM VE YAZMAYA DEVAM EDİYORUM.HAKTAN-HUKUKTAN-DİNDEN-İMANDAN-KUL HAKKINDAN BAHSEDENLERE ŞAŞIYORUM,NASIL YATABİLİYORSUNUZ.RAHAT YATTIĞINIZA GÖRE VİCDANLARINIZDA BİR PROBLEM VAR..BİR İNSANI MAĞDUR ETMEK TÜM İNSANLIĞI MAĞDUR ETMEK ANLAMINA GELEN AYETLER SİZİN İÇİN BİR ANLAM İFADE ETMİYOR.YAHU İNSANIN İSYAN EDESİ GELİYOR SİZİN YÜZÜNÜZDEN.YÜZ KIZARTICI SUÇLARI İŞLEYENLERE-KATİLLERE-HIRSIZLARA-GASPÇILARA-TERÖRİSTLERE ÖZGÜRLÜK VEREN BİR ANLAYIŞ,TEK DERSTEN KALANLARA BİR AF SINAVI AÇMAMASI HANGİ VİCDANA SIĞAR.YAZACAN ÇOK ŞEY VAR AMA ŞİMDİLİK BU KADAR.MÜCADELEYE DEVAMM HEMDE SONUNA KADAR,HAKKIMIZI ALANA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ.  HERKESE SAYGILAR...

Sinem

#838 Re: HAKLIYA HAKLI DİYORUM

2013-02-20 21:01

#837: BATMAZ - HAKLIYA HAKLI DİYORUM

Söylenecek söz kalmadı maalesef,ne söylesek ne yazsak birileri bilinçli bir şekilde önümüze engel koyuyor.Biz burada bir avuç insan; mağdur olmuş çoğunluğun sözcülüğünü yapıyoruz.Yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum,bu hakikaten siyasi bir mesele ve bizler bu siyasilerden vicdanlı davranmalarını bekliyoruz.Ben  bu insanların Allahtan korktuklarını zannederdim ama yanılmışım bunların Allaha inancı yok ki korkuları olsun.Ben açıkçası bu insanlara hakkımı helal etmiyorum gerisini kendileri düşünsün,mektuplaşmaya da devam edeceğim.İnşallah herkes mektup işini ciddiye alır.Herkese iyi akşamlar dilerim.

SİNEM

#839 Re: Re: Re: Kargo ve ya Mektup

2013-02-20 22:27

#828: BİLGEHAN TAMYÜREK - Re: Re: Kargo ve ya Mektup

Çok teşekkür ederim görüşlerime katıldığınız için,bende elimden geleni yapmaya çalışıyorum.Umarım en yakın bir zamanda isteklerimiz müspet olarak sonuçlanır.İyi geceler dilerim size ve herkese..

Ziyaretçi

2013-02-20 22:56

arkadaşlar bu mektup fikrini ilk ben ortaya atmıştım. en başta yapmamız gereken durumdu ama geç kalmış sayılmayız. ben bulunduğum ilçede belediye meclis üyesiyim gerekli siyasi yolları deniyorum ve 10 tane mektup farklı kişilere gönderdim durmak yok yola devam

Ziyaretçi

#841 Konu

2013-02-22 08:48

Arkadaşlar Türmobun yönetmelikle ilgili açmış olduğu davanın sonucu ve süresi hakkında bilgisi olan varmı.
vay anasını sayın seyirciler

#842 Re: Konu

2013-02-22 14:49

#841: - Konu 

Türmobun maliye bakanlığıyla ilgili davası şuan askıya alındı imralıya gidecek heyet apoya durumu iletecek eğer apo izin verirse maliye yönetmeliği jet hızıyla onaylayacak.Arkadaşlar kusura bakmayın 2 senedir çektiğimiz sıkıntı dolayısıyla artık bunama eğilimleri göstermeye başladım, ama şakada olsa iyi bir teklif.Bu devlet bizi adam yerine koymuyor ne yaptıysak kulak asmıyor hatta bizi yok sayıyor.Belkide artık herşey onaylanmak için apodan geçiyor.Oraya, buraya mektup yazıp mail atmaktansa apodan yardım isteyelim daha iyi , vay be memlekete bak ne hale geldi.

EK SINAV

#843 EK SINAV

2013-02-25 18:02

"Torba Kanun" TBMM'de... (25.02.13 - 17:24)
--------------------------------------------------------------------------------

"TORBA KANUN" TBMM'DE...

Gümrük Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, TBMM Başkanlığı'na sunuldu.
Bu Torba Kanuna bizim içinde bir madde ekleseler ne olur.

k

#844 Re: EK SINAV

2013-02-25 23:11

#843: EK SINAV - EK SINAV

bizimle ilgili bir gelişme yazdığınızı zannettik,sadece bir temenniymiş

Ziyaretçi

2013-02-26 17:07

sevgili arkadaşlar türmobun açmış olduğu davayla ilgili türmobun hukuk servisinden bilgi alabilirmiyiz saygılarımla
ziyaretçi

#846 Re:

2013-02-26 21:27

#845: -

Türmobu arayıp öğrenebilirsiniz

Ziyaretçi

#847 KİMSE YOKMU

2013-02-28 13:10

ARTIK BİZDE PROPAGANDA YAPALIM
Hümanist

#848 Mektup Kampanyası

2013-02-28 16:11

Mektup kampanyasını başlatan arkadaşlara teşekkür ediyorum,bende bu kampanyaya katıldım ve 10 milletvekiline yazdım.Hala bir ses çıkmadı,acaba herkes mektup yazıyor mu?Yazılmıyorsa neden yazılmıyor.Herkeste bir bıkkınlık,bir bitkinlik,bir ümitsizlik görüyorum.Birbirimizi bu konuda kamçılayacağımıza herkes kendi köşesine çekilmiş kaderine mahkum rolünü oynuyor.Bir silkinelim artık değerli arkadaşlar,nereye kadar hakkımızın gasp edilmesine seyirci kalacağız.Biraz daha gayret edelim ve bu mektup kampanyasına katılalım,kampanyayı duymayan arkadaşlarada bilgi verelim.
MAVİ GÖZLÜM

2013-03-04 16:37

ÖYLE SOSYAL MEDYAYMIŞ MEKTUPMUŞ BUNLARLA OLACAK İŞ DEĞİL BU. ADAM YERİNE KONMAK DERDİMİZİ ANLATMAK İSTİYORSAK KARŞILARINDA KANLI CANLI OY SAHİBİ MİLLETİ GÖRMEK İSTER VEKİLLER. KLAVYELERİN ARKASINA SIĞINARAK BİR YANDAN SINAVLAR YAKLAŞIYOR DİYEREK DERS ÇALIŞAN BİZLER SAYESİNDE PAŞA PAŞA HARCIDA YATIRIR 7 DERSİN SINAVINA DA GİRERİZ. HADİ CESARET BİRAZ ARKADAŞLAR(BEN DAHİL) ANKARA ORDA MECLİS ORDA BAKALIM KAÇ KİŞİYİZ??????????????????????????????????????

Ziyaretçi

2013-03-04 16:53

kendi adıma söylüyorum gelmeyen namerttir