TTNET Adil Kullanım Kotası Saçmalığı

Haydar

/ #48 Alternatif Yok !!!

2012-05-18 12:31

Alternatif yok abi ne yapalım? Yahu godaman tanıdığı olan birileri yok mu? Gitsin söylesin hayrına yapsın bi güzellik. Yok mu ensesi kalın, arkası guvvetli şöyle TTNET denen kalitesiz firmaya rakip olacak birileri? Yapın kardeşim daha iyi birşeyler yaparsınız neden yapamayasınız yapın 1 ay içinde TTNET'i 5 milyon kişi bırakıp sizi tercih etmezse ben de insan değilim. Ulan bu ne rezalettir bu ne kepazeliktir ya bir tomar para öde, ağam paşam gelsin benim hızımı düşürsün, bunun adına da adil kullanım desin !!! Ulan madem adil hızın düştüğü günden itibaren fatura ücretini de düşür o zaman !!!!! 55 yerine 25 ödet !!!!! Neyi adil bunun !!!! Kusura bakmayın sayın yetkililer ama YAPACAĞINIZ İŞİN TAAAA KENARINA KOYAYIM. İnsanı zorla ANARŞİK yaparsınız. Ulan bir film indiricez 3 gündür inmedi neymiş ? kotayı aşmışım ULAN ALLAH BELANIZI VERSİN BEEEEEEEE. Yazık beee, ayıptır ayıpppp... Yahu allah rızası için birileri şu ttnet denen ahlaksız firmaya rakip olsun nolur.. Allah aşkına bak nolur yahu. Gelelim paramızı size ödeyelim ben razıyım arkadaş yeterki şu ttnetten kurtululalım. Bıktım vallahi bıktım. Paramızla rezil oluyoruz agaaaaa nedir bu böyle.. Şurda var ya çok değil abi bak çok değil 10,000 kişi ttnet hizmetini iptal etsin adamların götü yusuflamazsa en adiyim. Anında geri çekilirler. Ama biz tüketicilerde böyle birşey yok neden ? malız da ondan.
18 Mayıs 2012