AFYONUN YOLLARI VE AKP Lİ BELEDİYE

İmza kampanyasının sahibi ile iletişime geç

AFYONUN YOLLARI VE AKP Lİ BELEDİYE isimli dilekçe hakkındaki bu tartışma konusu otomatik olarak oluşturuldu.

Ziyaretçi

2012-02-29 22:19

aynen katiliyorum, ben bir cok sehir gordum ama afyon gibi rezalet bir sehir gormedim, en ufak bir ornek veriyim ordunun unye ilcesi ilce olmasina rahmen afyonun yollarindan 100 kat daha guzel, hatta mahalle arasindaki yollar bile koskoca afyon sehrinin merkesinden daha guzel diyebilirim... Kostebek yuvasi cukurlar sehrin her yerinde boyle alt yapi yapilacaksa varsin yapilmasin boyle hizmet istemiyorum butun sehir kazildi burun yollar patladi neden cukurlar kazildiginda alt yapi tamamlanin bir yola asfalt atildiktan sonra diger yola geceilmedi anlamiyorum her yer kazilirmi yol yapilmadan asfalt atilmadan... Basbakan bu afyon yollarinda acaba soyle bir yuruse soyle bir arabayla gezse burasi sehirmi yoksa koyemi geldik haberimiz yok mu der:)

Ziyaretçi

2012-03-05 21:16

birde bu kötü yollara park edince para istiyorlarya deli oluyorum çok hakediyorlar hizmetleriyle, yol yapta yol parası iste akp belediyesi

Ziyaretçi

2012-03-16 11:15

Bu belediye belediyecilikten haberi yok. Gitsin Konyada Ekişehirde bu işler nasıl yapılıyor bir sorup öğrensinler. Fakat konuşmaya gelince kimseye söz hakkı vermiyorlar. Neymiş kış uzun gitti. Bu kış Afyon merkeze geldi yanı başındaki çevre yollarına gelmedimi orası hep baharımı yaşadı. Adam gibi asfalt dök o zaman patlıyormu bak. Malesef Afyonda asfalt şantiyesinin başında olan kişiler bu işi bilmiyorlar. Belediye vatandaşa hizmet için vardır süs için değil